Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld a te nieobecności aldridge w arkuszu u mnie to nie powinny być usunięte ? Było mówione dwa tygodnie temu jak zapytałem, czy gra normalnie u mnie, ze gra. Chciałbym żeby to zniknęło z arkusza jesli powinno zniknąć, bo ludzie (ja przynajmniej) tam zaglądają przy głosowaniu. 

Zaraz sprawdzę czy rzeczywiście nie miał żadnej kontuzji i poprawię. 

Nie mniej Alonzo robi kontuzje więc jego oznaczajcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld a te nieobecności aldridge w arkuszu u mnie to nie powinny być usunięte ? Było mówione dwa tygodnie temu jak zapytałem, czy gra normalnie u mnie, ze gra. Chciałbym żeby to zniknęło z arkusza jesli powinno zniknąć, bo ludzie (ja przynajmniej) tam zaglądają przy głosowaniu. 

była umowa ze zdrowym LMA że czeka na wymianę albo wave będąc zdrowym, Pop przyznał to otwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Shutdownów nie liczymy. Jest to oficjalnie wpisane w regulamin.

Tak więc takich absencji nie powinno się brać pod uwagę. A jak ocenisz ich impact to już twoja dowolna ocena.

W regulaminie nie widzę, ale jeśli takie są nieformalne ustalenia to ok, dostosuję się. Jednakowoż, akurat Shai ma oficjalnie wpisywane kontuzje w raportach, więc on niestety pod shutdown się nie łapie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

W regulaminie nie widzę, ale jeśli takie są nieformalne ustalenia to ok, dostosuję się. Jednakowoż, akurat Shai ma oficjalnie wpisywane kontuzje w raportach, więc on niestety pod shutdown się nie łapie :)

 

Powinieneś sobie postawić pytanie nie czy Shai ma wpisaną kontuzje czy rzeczywiście ma kontuzje co starałem się oddać w swoim opisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

idealne podsumowanie sytuacji jaka ma miejsce w GSW obecnie

Wiseman ma potencjał na bycie szajsem i niby cieszy mnie, że obawy sie potwierdzają a z drugiej strony smutam jak widze koniec prime'u Stepha 

Mądrego, aż miło posłuchać. 
 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 16:14, Eld napisał:

Powinieneś sobie postawić pytanie nie czy Shai ma wpisaną kontuzje czy rzeczywiście ma kontuzje co starałem się oddać w swoim opisie. 

Szczerze, mogę tylko domniemywać, nie mając tak naprawdę zbitych dowodów. Zaraz, by się okazało, że 10 innych grajków (np. jakiegoś Oladipo) też bym musiał tak analizować. Według mnie bez sensu. Nie grał, w raporcie ma kontuzje, wystarczy. Dasz radę trochę meczów bez niego ;)

Btw, zastanawia mnie jedna kwestia. Brogdon niby bardzo spoko, Sabonis spoko, Turner spoko, doszedł jeszcze niedawno LeVert, rolesi też nieźli, to dlaczego rl Indiana gra taki sezon. Może jednak niektórzy przeceniają swoich graczy z rl Pacers. Trzeba pomyśleć nad tym przed głosowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

 

Btw, zastanawia mnie jedna kwestia. Brogdon niby bardzo spoko, Sabonis spoko, Turner spoko, doszedł jeszcze niedawno LeVert, rolesi też nieźli, to dlaczego rl Indiana gra taki sezon. Może jednak niektórzy przeceniają swoich graczy z rl Pacers. Trzeba pomyśleć nad tym przed głosowaniem :)

Na wschodzie to powinni Cię jeszcze zastanowić Heat, Celtics,  Raptors... Ogólnie to jest tam dziwnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Szczerze, mogę tylko domniemywać, nie mając tak naprawdę zbitych dowodów. Zaraz, by się okazało, że 10 innych grajków (np. jakiegoś Oladipo) też bym musiał tak analizować. Według mnie bez sensu. Nie grał, w raporcie ma kontuzje, wystarczy. Dasz radę trochę meczów bez niego ;)

Oladipo to inna para kaloszy. W Rockets mu się nie chciało ale teraz jak by siadł na dupie to wiadomo, że tylko i wyłącznie przez kontuzje. Dort jest równie podejrzany z kontuzją co SGA. 

Nie mniej nie będę kruszył kopii. Ignazz pisał, że Pop też coś podobnego kiedyś ze Spurs odwalił, a ja SGA w T2 nie mam tylko 11 meczów, gdzie w pozostałych 13 grał jak allstar, a i przy życiówce Powella w T2 nie powinno mnie to kompletnie zaboleć. Powiedzmy, że wychodzę w s5 Brownem jako fake starter na kilka pierwszych minut, a później Norman wkracza do akcji i gwałci trójkami oraz transition. 

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Btw, zastanawia mnie jedna kwestia. Brogdon niby bardzo spoko, Sabonis spoko, Turner spoko, doszedł jeszcze niedawno LeVert, rolesi też nieźli, to dlaczego rl Indiana gra taki sezon. Może jednak niektórzy przeceniają swoich graczy z rl Pacers. Trzeba pomyśleć nad tym przed głosowaniem :)

Bjorkgren jest podejżany. Podobnie jak managment który nie potrafi rozwiązać problemu pary Sabonis/Turner o których nie od dziś się mówi, że się gryzą. Poza tym Lamb po kontuzji, Warren kontuzjowany. To nie są nazwiska z dupy dla rotacji. Brakuje ich.

5 godzin temu, fluber napisał:

Na wschodzie to powinni Cię jeszcze zastanowić Heat, Celtics,  Raptors... Ogólnie to jest tam dziwnie:) 

Dokładnie. Tatum wyglądał w zeszłym roku jak by biegu wstecznego nie miał, a teraz no, zawód troszkę. Jaylen tam jest najjaśniejszym punktem na ten moment bo Kemba to żal.pl w obliczu tego do czego nas przyzwyczaił. Raptors to już w ogóle. Siakam złodziej, Lowry nie gra...bida straszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

A w czym się Tatum rozwinął w tym roku? 

Piszesz ze w zeszłym roku wyglądał jakby nie miał biegu wstecznego, a w tym ze zawód :) on w zeszłym sezonie wskoczył na poziom na którym SGA jeszcze długo nie będzie (o ile w ogóle kiedykolwiek) a bierzesz i ich zestawiasz chwaląc SGA a krytykując Tatuma, przecież to absurd porównywalny do robienia elitarnych graczy z McLemora, Claxtona czy innego Pj Doziera :) 

Tatum ma 22 lata jak utrzyma w tym wieku formę allstara z momentami grania jak superstar, to chyba spoko, ale może się mylę i zaraz przeczytam ze Nick Claxton jest lepszy od Roberta Williamsa czy Dwighta Howarda, a Ingram od Bookera. Różne rzeczy już tu czytałem, wiec i takie opinie mnie nie zdziwią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Piszesz ze w zeszłym roku wyglądał jakby nie miał biegu wstecznego, a w tym ze zawód :) on w zeszłym sezonie wskoczył na poziom na którym SGA jeszcze długo nie będzie (o ile w ogóle kiedykolwiek) a bierzesz i ich zestawiasz chwaląc SGA a krytykując Tatuma, przecież to absurd porównywalny do robienia elitarnych graczy z McLemora, Claxtona czy innego Pj Doziera :) 

Tatum ma 22 lata jak utrzyma w tym wieku formę allstara z momentami grania jak superstar, to chyba spoko, ale może się mylę i zaraz przeczytam ze Nick Claxton jest lepszy od Roberta Williamsa czy Dwighta Howarda, a Ingram od Bookera. Różne rzeczy już tu czytałem, wiec i takie opinie mnie nie zdziwią :) 

No po zeszłym roku to nie jeden chyba oczekiwał kolejnego kroku w przód po nim, czyż nie? SGA to zupełnie inny profil gracza niż Jason i ciężko jest ich porównywać. Ja Tatuma nie krytykuję ale czuję zawód bo spodziewałem się po nim naprawdę więcej. Wiadomo, że covid mu na pewno nie pomógł, wybił z rytmu, ale nie on jeden go miał. 

Na temat graczy Lakers natomiast nie chce mi się wypowiadać. Każdy widzi jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

No po zeszłym roku to nie jeden chyba oczekiwał kolejnego kroku w przód po nim, czyż nie? SGA to zupełnie inny profil gracza niż Jason i ciężko jest ich porównywać. Ja Tatuma nie krytykuję ale czuję zawód bo spodziewałem się po nim naprawdę więcej. Wiadomo, że covid mu na pewno nie pomógł, wybił z rytmu, ale nie on jeden go miał. 

Na temat graczy Lakers natomiast nie chce mi się wypowiadać. Każdy widzi jak jest.

Gdyby wykonał krok w przód to byłby w top5 mvp race :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Gdzieś przed sezonem w jakimś predykszon właśnie go tam widziałem. Stąd zawód. 

Mocno życzeniowe musiały być te rankingi, poza Donciciem i Lebronem nie było imo gracza w XXI wieku który podczas rookie kontraktu dawał impact top8 zawodnika NBA :) a choć Jayson jest fantastycznym graczem już teraz to talentem generacyjnym nie jest, stad kręcenie się w okolicach top15 gracza NBA w wieku 22 lat nie spędza mi snu z powiek, zwłaszcza wobec ostatniej dyspozycji Bookera, Georga, Aytona, Conleya, Czy tez Roberta Williamsa, Brunsona, Meltona, Tate (3 w rankingu rookie niedraftowany u nas) :) 

Niestety nie mam czasu na beGM ostatnio także opisu raczej nie będzie, chyba ze @mac coś skrobnie, No ale chyba pod względem głębi i talentu Nie ma się o co dopierdolic :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Qcin_69 napisał:

Niestety nie mam czasu na beGM ostatnio także opisu raczej nie będzie, chyba ze @mac coś skrobnie, No ale chyba pod względem głębi i talentu Nie ma się o co dopierdolic :) 

Ja bym chętnie widział Tatuma latem w Clippers. Można się jakoś dogadać. Machnę jutro wam opisik, a za Jaysona dobrze zapłacę po sezonie i git :P

9 godzin temu, fluber napisał:

Na wschodzie to powinni Cię jeszcze zastanowić Heat, Celtics,  Raptors... Ogólnie to jest tam dziwnie:) 

Naturalnie, pewne dylematy się będą pojawiać przed głosowaniem, z tym że, z wymienionych zespołów jedynie Boston w miarę dużo widziałem i jakieś wnioski mam. Oglądam też sporo Hornets, a co łączy te dwa zespoły... Szanowny Pan Gordon Hayward, którego imho trzeba mocniej docenić. On generalnie świetnie w boxscore nie wygląda (20/6/4 na fajnych % - umówmy się, dobrze to wygląda, ale nie kosmicznie), ale teraz widać jak sporo jednak Boston stracił na jego odejściu, a ile zyskali Hornets (wielka szkoda, że wypadł z kontuzją, bo naprawdę grał all-star level sezon). Ale żeby nie było, odejście Haywarda to nie jest jedyny problem Bostonu. Naszych Bucks trzeba bardziej docenić, tylko niech @evitacre machnie opis jakiś, bo ten zespół zasługuje, by o niego trochę zawalczyć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, karpik napisał:

Wade albo CP3 chyba mają inne zdanie, Rose pewnie też.

Racja co do dwóch pierwszych, Rose temat rzeka, co nie zmienia faktu, ze nadal mówimy o bardzo wąskim kręgu zawodników na przestrzeni 20 lat

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ja bym chętnie widział Tatuma latem w Clippers. Można się jakoś dogadać. Machnę jutro wam opisik, a za Jaysona dobrze zapłacę po sezonie i git :P

 

 

Za pierwsza cześć <3, za druga mam wyłączony telefon! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.