Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

 



No i spoko
Eld proszony o nieedytowanie moich postów, bo nie mam ostatnio czasu na beGM i nie chce mi się tego prostować :) 

A dlaczego niby miał bym to robić? Tego typu post to się bardziej do Media Room nadaje nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Bo wrzuciłem wcześniej a ktoś usunął teg TT i wrzucił Manna zamiast Roberta :) 

Na pewno nie ja. Aż sprawdzę kto to.

E: @Qcin_69 nic takiego nie widzę w usuniętych. Braveheart tylko wczoraj usuwał jakiegoś swojego posta z beGM a tak to nic innego nie widzę. Może Ci po prostu nie zapisało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Na pewno nie ja. Aż sprawdzę kto to.

E: @Qcin_69 nic takiego nie widzę w usuniętych. Braveheart tylko wczoraj usuwał jakiegoś swojego posta z beGM a tak to nic innego nie widzę. Może Ci po prostu nie zapisało?

Zapisało :) był edytowany- był mój komentarz (No i spoko) i jakiś filmik z 20 punktami Manna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę liczył

obu aby było po równo

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld, jak SGA ma w rl NBA oficjalnie wpisaną kontuzję to nie liczymy go do grania. Przykro mi. Przy całej sympatii do @cvbe przykro mi też z powodu sytuacji Ala Horforda 🤷‍♂️

po to tu oddajemy głos GM aby mieli okazje to naprostować

rok temu serię w PO wygrał Klay zdrowy Thompson

bywa różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld, jak SGA ma w rl NBA oficjalnie wpisaną kontuzję to nie liczymy go do grania. Przykro mi. Przy całej sympatii do @cvbe przykro mi też z powodu sytuacji Ala Horforda 🤷‍♂️

E, no shutdownów nie liczymy :P SGA to nie wiem, nie śledziłem jego kontuzji ale z Alem to wprost powiedzieli, że nie będą nim grać bo im nie pasuje w tanku :P

EyCk869WgAEJJj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld, jak SGA ma w rl NBA oficjalnie wpisaną kontuzję to nie liczymy go do grania. Przykro mi. Przy całej sympatii do @cvbe przykro mi też z powodu sytuacji Ala Horforda 🤷‍♂️

Dlatego masz dwie wersje minut. Zwiększ sobie minuty Powella i raczej niewiele tracę w O oraz Browna w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

E, no shutdownów nie liczymy :P SGA to nie wiem, nie śledziłem jego kontuzji ale z Alem to wprost powiedzieli, że nie będą nim grać bo im nie pasuje w tanku :P

teraz to jeszcze pół bidy, bo zagrał połowę trymestru, ale jak np. ocenimy jego dyspozycję w T3? XD

5 minut temu, ignazz napisał:

rok temu serię w PO wygrał Klay zdrowy Thompson

Klay to jest zupełnie inna sytuacja. Rl Warriors nie grali w bańce, więc ciężko było ocenić czy Klay już był dostępny. Drużyna Shaia gra, on kilka razy siedział, a w raporcie była kontuzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLD

 

nie wiem czy to było pierwszy raz ale Pop kiedyś dał ten wpis dla Diawa i Duncana 😉

było to wcześniej?

6 minut temu, cvbe napisał:

E, no shutdownów nie liczymy :P SGA to nie wiem, nie śledziłem jego kontuzji ale z Alem to wprost powiedzieli, że nie będą nim grać bo im nie pasuje w tanku :P

EyCk869WgAEJJj1.jpg

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

teraz to jeszcze pół bidy, bo zagrał połowę trymestru, ale jak np. ocenimy jego dyspozycję w T3? XD

Nie mam pojęcia, ja nawet sam go na 2-3 mecze posadzę w opisie z uprzejmości (choć pewnie bym nie musiał) no ale nie zgodzę się na liczenie mi jego braku tylko dlatego, że jego team uznał, że chłop jest za dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld, jak SGA ma w rl NBA oficjalnie wpisaną kontuzję to nie liczymy go do grania. Przykro mi. Przy całej sympatii do @cvbe przykro mi też z powodu sytuacji Ala Horforda 🤷‍♂️

Shutdownów nie liczymy. Jest to oficjalnie wpisane w regulamin.

Tak więc takich absencji nie powinno się brać pod uwagę. A jak ocenisz ich impact to już twoja dowolna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze dorzucić do swojego opisu ale nie będę już zmieniał. Troszkę nieaktualne ale spina się w miarę z eye testem. Na uwagę zasługuje mój Zubac i na pewno trójka podkoszowych @januaryego.

----------------------------------------------

Najgorsi wśród wysokich rimprotectorzy w lidze (nazwisko/dfg%/dfga):

1. Bagley 71,5/4.4
2. T. Young 69.0/5.0
3. I. Roby 68.9/4.6
4. T. Thompson 67.3/4.3
5. M. Wagner 66.3/4.0
6. T. Bryant 66.0/ 5.3
7. Kanter 65.4/ 6.7
8. A. Davis 63.7/ 6.1
9. N. Jokic 63.5/ 7.0
10. Cousins 63.4/ 4.0

Powyżej 60%dfg jeszcze: PJ Washigton, Vanderbilt, Adams, Nance, Sabonis, Kleber,  Plumlee, Vucević, Patton, Horford, J. Collins

Najlepsi wśród wysokich rimprotectorzy w lidze (nazwisko/dfg%/dfga):

1. Claxton 37,0 /4.5
2. Draymond Green 44,5/4.1
3. Poeltl 46.6/ 6.9
4. Len 46.9/ 4.0
5. Turner 47,3 /10.1
6. Allen 47,4/ 8.2
7. Gafford 48,1/ 4.0
8. Capela 48.4/ 9.1
9. Theis 49.8/ 6.3
10. Gobert 50.0/ 9,3

Poniżej 53%dfg jeszcze: Noel, Biyombo, Nurkic, B. Lopez, Wood, Zubac, Portis, Embiid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld a te nieobecności aldridge w arkuszu u mnie to nie powinny być usunięte ? Było mówione dwa tygodnie temu jak zapytałem, czy gra normalnie u mnie, ze gra. Chciałbym żeby to zniknęło z arkusza jesli powinno zniknąć, bo ludzie (ja przynajmniej) tam zaglądają przy głosowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.