Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

@january

Podtrzymujesz, że McLemore to elitarny shooter? :)

Btw, oglądam w miarę regularnie rl Rockets. Do kontuzji Wooda bardzo fajnie się to oglądało. Był team effort, był defense, a teraz jest jeden wielki dramat. Drużyna pseudo-gwiazd się z tego zrobiła.

Czekam na duet KPj-Wood. Chcę ich zobaczyć razem. Silas niech też po all-star break mocno postawi na młodych i ich ogrywa. Tucker, House, Gordon, Dipo - przed TD mam nadzieję, że już ich nie będzie. 

Sam zarząd Rockets trochę dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany walką o wynik, bo mimo kontuzji Wooda oddali Cousinsa i zaczęło się ściąganie wynalazków typu Patton czy Spalding. 

Szkoda, bo dopiero co byli zespołem z bilansem 11-10 i po oddaniu Hardena świetnie wyglądał ten zespół. 

Wall wygląda na zupełnie zrezygnowanego. 

Tucker to chyba największe gówno obecnie w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Sam zarząd Rockets trochę dał do zrozumienia, że nie jest zainteresowany walką o wynik, bo mimo kontuzji Wooda oddali Cousinsa i zaczęło się ściąganie wynalazków typu Patton czy Spalding. 

Patton akurat nie najgorzej wygląda. 

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tucker to chyba największe gówno obecnie w lidze. 

House też śmiech na sali. Tak jak pisałem wyżej, jak najszybciej ich pogonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Patton akurat nie najgorzej wygląda. 

Jo, w obronie solidnie + aktualnie wydaje się solidny rzut.

W sensie nie jest to jakaś nowość, bo w NCAA wyglądał spokojnie na gościa, który w NBA powinien się odnaleźć (stąd m.in go teraz ściągnąłem), niemniej gdzieś tam kontuzje zabiły rozwój.

Może teraz nadszedł jego moment? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Szansę dostał dużą, szału może nie ma, ale coś trzeba tam wrzucić do rotacji, by wywalić Tuckera gdzie jego miejsce (4 rząd ławki rezerwowych).

Fajny ruch Knicks.

ogolnie zabawne, ze przy tylu kontuzjach mam lawke dalej lepsza od ciebie, a twoim najlepszym guardem hest aron holiday

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Jako fan RL Spurs po dzisiaj to akurat chyba powinieneś grzecznie na kolankach przed Claxtonem się kłaniać ;)

Widzę do "wrzucę coś sprzed lat" doszło combo "wrzucę coś sprzed lat + z G-League", oj schodzą Knicks na psy w tym trymestrze :)  jakieś  7-17 się szykuje :P 

twojaa lawka jest na poziomie g-leaue wiec mysle ten meczyk spokojnie do przelozenia na nasze spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nieprawda

a niech pisze te bajki. przynajmniej widac jak na dloni z jakiego sortu, do tego nieobiektywnym (srednia glosow na bilans knicks w historii obok alonzo najnisza wsrod gm'ow begm) "specjalista" mamy doczynienia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Czekam w opisach na hajlajty Tuckera z 2018 roku, Melo z 2008 i inne takie pomysły ❤️ 

z wczoraj. jak mniemam wiecej pkt niz cala twoja piatka rezerwowa razem wzieta

VINTAGE MELO STAY ME7O❤️

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a niech pisze te bajki. przynajmniej widac jak na dloni z jakiego sortu, do tego nieobiektywnym (srednia glosow na bilans knicks obok alonzo najnisza wsrod gm'ow begm) "specjalista" mamy doczynienia

Obaj macie spore problemy, Ty przynajmniej jesteś ich świadomy, ale January to jebany Gnidas, czego się nie dotknie zamienia w gówno, zero wyczucia (oddanie Russella z pickami za Capele), zero obiektywizmu (patrz ławka), zero bicia się w pierś (nie „No dobra spieprzyłem, nie wyczułem momentu”, tylko „Capela top3 obrońca roku”,2 late firsty to promocja” itd.) 

Dramatyczne są te wpisy Januarego, zebranie o winy, zebranie o głosy na FA, cwaniakowanie- cóż, kierowanie się sympatia/antypatia do GMow zawsze było wrzodem tej gry, Januarybrok temu zdobywał tytuł mając - rzekomo- 4allstarow w składzie i 6 elite rolsow, w tym już jednego allstara wymagającego ciągłego podwojenia (Russell) oddał za spadające kontrakty. Czekam na kolejne kwieciste opisy, czy to podsumowań trymestralnych - elite rols McLemore, 40+% 3P shooter Mulder i brakujące ogniwo mistrzowskich Jazz Juwan Morgan. 
 

Teraz już mamy pisanie o gamechangerzr Nicku Claxtonie. 

No cóż, beCLOWN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Obaj macie spore problemy,

wiadomo, że mam, natomiast pisanie o minusowym bilansie przy posiadaniu kawhiego, irvinga (obaj graja bdb), pol trymestru beasleya i supportu który owszem jest mierny, natomiast nie z czapy wziety (wszyscy maja stabilna pozycje w nba) jest conajmniej nie na miejscu i jest jedynie nieudolną próbą dewaluowania siły konkurencji. w szczeoglnosci gdy sie spojrzy na głosy januarego z zeszlego trymestru na m.in bucks, wizards i orlando, gdzie te dwie ostatnie borykaly sie z jeszcze wiekszymi problemami (a minusowego nie mialy).

no ale tak jak mowilem, january zawsze glosuje przeicw knicks. on nawet za mistrzostwem jako jedyny nie zaglosowal, bo mu to przez klawiature nie przeszlo, a wczesniej glosowal za odpadnieciem w ecf xddd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

rzekomo- 4allstarow w składzie i 6 elite rolsow, w tym już jednego allstara wymagającego ciągłego podwojenia (Russell) oddał za spadające kontrakty.

ja bym do tego dodal "all-stara" ingrama za którym poki co nie idzie nic poza cyframi nie majace specjalnego przelozenia na wygrane

kolejny przerost formy nad trescia, ktory z pewnoscia wart jest wytkniecia

bo juz czytalo sie posty o tym rzekomym "wielkim" postepie, a tu efektywnosc gorsza niz w zeszlym sezonie, a "open" trojki na 33%🤷‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby liczę ze zabierzesz głos w sprawie głębi Knicks i Lakers na przykładzie Justina Pytona i Michała Muldera jako kluczowych graczy rotacji 

Czytam z popcornem w ręku! 

Aaron Holiday to przegrywa ostatnio miejsce w rotacji z moim 12 zawodnikiem - Edziem Sumnerem! 

A mówimy o sixth manie Lakers! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.