Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, mac napisał:

Jaki Mychal Mulder? Może Fox Mulder?

Chyba nie słyszałeś o najlepszym obecnie scyzoryku w NBA PJ Dozierze. Może grać na każdej pozycji.

Mało się o nim u nas mówi, ale typ to jest baller i żadne Muldery nie są potrzebne do gry jak się ma go w składzie.

PJ Dozier brzmi jak kolejna ewolucja Pidgeotto.

 

289CC141-E4B8-426E-97A8-8FA8B782AD40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:


@Szulim tego Lonzo to sobie zostaw :) 

plus proszę o więcej atencji i propsow dla Dorta

Jeszcze więcej atencji? Ja się siłą woli powstrzymywałem w tym okienku aby się nie rozpruć dla niego...

On reklamy nie potrzebuje. I jeszcze ten piękny game winner ostatnio po podaniu równie pięknego Horforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Patrząc na to jak Knicks polecą i na absencje w Wizz to to się wszystko u nas jeszcze może skończyć walką o 10 seed (ostatnie miejsce w play-in) między Hardenem+Durantem, a Kawhim+Irvigiem+Davisem :D 

A jaka musi być przewaga, żeby nie było play-in? Czy zawsze jest? :D Bo właśnie się dowiedziałem że w tym roku jest 7v8 i 9v10 i później przegrany z pierwszego z wygranym z drugiego, cały turniej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tyle było gadanie o złej wymianie Bulls, a młodszy Lamelo będzie w 24 plus minus top 10 grajkiem, Bulls dołożą trochę talentu przez te 2 lata z draftu i w 24 będą na poziomie liczącej się drużyny o mistrzostwo. 
 

za kilka lat możecie mnie cytować, będzie proroczo lub śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Po bronionej to jest chyba jeszcze większym zagrożeniem, ale dla swojego teamu :P

Eee nie ma takiego dramatu - tzn nie jest też oczywiście nawet ponadprzeciętnym obrońcą, ale aż tak wielką dziurą nie jest - spokojnie go mogę u siebie ukryć między dobrymi (Haliburton, Rozier)/bardzo dobrymi (DFS, Horford, Poeltl) obrońcami a w obronie 1x1 jest w tym sezonie całkiem okej - wiem bo oglądam większość meczów Kings dla niego i Haliburtona i jest lekki progres :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Eee nie ma takiego dramatu - tzn nie jest też oczywiście nawet ponadprzeciętnym obrońcą, ale aż tak wielką dziurą nie jest - spokojnie go mogę u siebie ukryć między dobrymi (Haliburton, Rozier)/bardzo dobrymi (DFS, Horford, Poeltl) obrońcami a w obronie 1x1 jest w tym sezonie całkiem okej - wiem bo oglądam większość meczów Kings dla niego i Haliburtona i jest lekki progres :D

A jak się PJW podobał dzisiaj? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Podtrzymujesz, że McLemore to elitarny shooter? :)

Btw, oglądam w miarę regularnie rl Rockets. Do kontuzji Wooda bardzo fajnie się to oglądało. Był team effort, był defense, a teraz jest jeden wielki dramat. Drużyna pseudo-gwiazd się z tego zrobiła.

Czekam na duet KPj-Wood. Chcę ich zobaczyć razem. Silas niech też po all-star break mocno postawi na młodych i ich ogrywa. Tucker, House, Gordon, Dipo - przed TD mam nadzieję, że już ich nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.