Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Miami niewatpliwie ida na najlepszy bilans w lidze. Doncic w ostatnich 2 meczach zagral juz duzo lepiej, Oladipo poprawil shot selection i zaskoczyl wszystkich forma- magia contract year(21/6/5, 3.3 trojki na mecz na 46%), Middleton dalej gra na absurdalnej skutecznosci (54% z gry, 49% za 3, 95% za 1 przy linijce 21/6/6) i splaca swoj kontrakt. Z lawki szaleje Ross (21/2/1, 2.7 trojki na 41%) i uwaga wysmiewany w momencie tradu Portis - dobre srodowisko pracy dobrze na niego podzialalo, dostaje sporo minut, jest plusowym graczem. Notuje rekordowa dla siebie skutecznosc z gry: 54% - career 46%, carrer high TRB%, poprawil selekcje rzutow i gra na bardzo niskim usg 17.6% . 

Specjalne wyroznienie wedruje do Vucka, ktory gra 3 pod rzad swietny RS, chyba najbardziej niedoceniany gracz na forum:

Cytat

,,Averaging 20-plus points and fewer than 1.5 fouls and turnovers in one season has never been achieved by a player before in the NBA. Amazingly, right now both Vucevic and Terrence Ross are the only two players in the league this season doing that.''

Even his defense, which has always been considered his weakness, has improved. Opponents this season so far are shooting 45.4 percent from the field when he has been the closest defender, the fourth best mark on the Magic. Those opponents have combined to shoot 50.8 percent this season, according to advanced NBA stats, meaning they are shooting around five percent worse when Orlando’s big man has been guarding.

Challenging shots on the perimeter has been a strength of his to this point as well. Opponents have shot just 20 percent on 20 collective attempts from 3-point range with Vucevic as the closest defender, according to that same database.

bonus, Aaaron Gordon wspomina piekne lata gry u boku Vucevica:

Cytat

“Vooch is great. He’s a great ball player,” said Aaron Gordon, who has been Vucevic’s teammate since 2014. “Being able to go down to him in the low post. Really he can score from three levels. Going to him from three makes him a threat. Down on the block makes him a threat and then that mid-range makes him a threat.”

Jakby u @człowiek...morza grał taki Ross z lawki to w kazdym temacie na forum by juz wrzucal hajlajty, a tak musial czekac kilka tygodni az Dotson rzuci 16 punktow XD

Finał Minnesota - Heat zapowiada sie pasjonująco. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tangiers napisał:

Miami niewatpliwie ida na najlepszy bilans w lidze. Doncic w ostatnich 2 meczach zagral juz duzo lepiej, Oladipo poprawil shot selection i zaskoczyl wszystkich forma- magia contract year(21/6/5, 3.3 trojki na mecz na 46%), Middleton dalej gra na absurdalnej skutecznosci (54% z gry, 49% za 3, 95% za 1 przy linijce 21/6/6) i splaca swoj kontrakt. Z lawki szaleje Ross (21/2/1, 2.7 trojki na 41%) i uwaga wysmiewany w momencie tradu Portis - dobre srodowisko pracy dobrze na niego podzialalo, dostaje sporo minut, jest plusowym graczem. Notuje rekordowa dla siebie skutecznosc z gry: 54% - career 46%, carrer high TRB%, poprawil selekcje rzutow i gra na bardzo niskim usg 17.6% . 

Specjalne wyroznienie wedruje do Vucka, ktory gra 3 pod rzad swietny RS, chyba najbardziej niedoceniany gracz na forum:

bonus, Aaaron Gordon wspomina piekne lata gry u boku Vucevica:

Jakby u @człowiek...morza grał taki Ross z lawki to w kazdym temacie na forum by juz wrzucal hajlajty, a tak musial czekac kilka tygodni az Dotson rzuci 16 punktow XD

Skrzyżujemy miecze już wkrótce, ciekawe do te trolle z Lakers i Knicks będą wówczas pisać bo ciężko przewidzieć kogo z nas nie lubią bardziej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tangiers napisał:

uczciwie przyznaje, miami na ten moment z najlepszym bilansem :)

ale ta proba prowokacji mnie niepotrzebna. jest swietny avery bradley, ktorym jakos sie nie chwale. a gosc po obu stronach gra przekozak sezon @Alonzo potwierdzi

i twojego middeltona ladnie wylaczyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale ta proba prowokacji mnie niepotrzebna. jest swietny avery bradley, ktorym jakos sie nie chwale. a gosc po obu stronach gra przekozak sezon @Alonzo potwierdzi

Zauwazylem, pisales mi o tym juz kilka razy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

uczciwie przyznaje, miami na ten moment z najlepszym bilansem :)

Bradley jest świetny. W rl Miami zabrał minuty mojemu Nunnowi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tangiers klasa, I see no lies.

Terrence Ross zapodal imo goat reakcje (przydalaby sie taka emotka tu w beGM zwlaszcza)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, tangiers napisał:

Zauwazylem, pisales mi o tym juz kilka razy :D

imo ogolnie depcze Ci po piętach. drugi bilans z 1-2 W roznicy

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

imo ogolnie depcze Ci po piętach. drugi bilans z 1-2 W roznicy

Moge z tym sie zgodzic. Heat & Knicks. Na układy nie ma rady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Top 10 in PER :

#1 Ja Morant : 32.2
#2 Nikola Jokić : 31.0
#3 James Harden : 30.8
#4 Stephen Curry : 28.0
#5 Giannis Antetokounmpo : 27.8
#6 Nikola Vučević : 27.6
#7 Joel Embiid : 27.4
#8 Kyrie Irving : 27.3
#9 Trae Young : 27.1
#10 Jarred Vanderbilt : 27.1

Top 10 worst PER :

#1 Georges Niang : -4.0
#2 Maurice Harkless : -3.9
#3 Aleksej Pokuševski : -3.0
#4 Mfiondu Kabengele : -1.1
#5 Killian Hayes : -0.8
#6 Dylan Windler : 1.2
#7 Terance Mann : 1.2
#8 Furkan Korkmaz : 1.7
#9 Dean Wade : 1.8
#10 Sean McDermott : 2.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brogdon > Wall

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haliburton znowu przejął 4q zaciętego meczu, w samej 4q 15 pkt :) ROTY jak nic, opłacało się iść w trade up :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Alonzo jak się podobal

wczoraj duet Tatum-Williams? Ta asysta Jaysona na pierwsze punkty Roberta ❤️ jest chemia! 

Super forma tez Houston @Regis, Wizards-76ers nie oglądałem, ale spoglądałem na bieżąco w boxscore na Beala :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Payton Michael Pritchard, szanowni Państwo! 

Co za steal ❤️ 

I nie zapominajmy o Patricku Williamsie, który też spisuje się nieźle :) 

@BMF już pewnie wie, ale "Markelle Fultz suffered a torn ACL and will miss the remainder of the 20-21 season.". I tyle by było z jego udanego sezonu 😕 Szkoda chłopaka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Saddiq Bey dzisiaj 20/10/3 i 6/10 zza łuku w 24 min :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo jak się podobal

wczoraj duet Tatum-Williams? Ta asysta Jaysona na pierwsze punkty Roberta ❤️ jest chemia! 

Super forma tez Houston @Regis, Wizards-76ers nie oglądałem, ale spoglądałem na bieżąco w boxscore na Beala :) 

No Beal rewelacja, ale Brown i Adebayo też świetnie weszli w sezon. Oby tak dalej. 

Wiem, że pytanie było do @Alonzo, ale Tatum całkiem fajnie wygląda jako giermek Browna, Grant Williams również zgodnie z oczekiwaniami coraz lepszy. To mnie troszkę martwi, bo zabiera minuty Ojeleye, który zresztą kiedy gra wygląda całkiem dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Regis napisał:

No Beal rewelacja, ale Brown i Adebayo też świetnie weszli w sezon. Oby tak dalej. 

Wiem, że pytanie było do @Alonzo, ale Tatum całkiem fajnie wygląda jako giermek Browna, Grant Williams również zgodnie z oczekiwaniami coraz lepszy. To mnie troszkę martwi, bo zabiera minuty Ojeleye, który zresztą kiedy gra wygląda całkiem dobrze. 

Widzimy się w Finale Konferencji Byczku, niech wygra lepszy :) 

potwierdzam, ze Grant Williams wyglada spoko zwłaszcza w obronie @Alonzo ale Robercica wyglada jeszcze lepiej :D 

Brown jako 2 opcja tez sobie świetnie radzi, No ale jednak Tatum juz po tym sezonie będzie rozpatrywany jako superstar :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

brown>tatum

switny mecz mitchella robinsona dzis i az 40 minut na parkiecie. rekord w karierze

jeden z ojcow sukcesu kapitalnego poczatku knicks w realu

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Qcin_69 @Regis

Meczyk bardzo dobry, tez oglądałem :) Ogólnie ze względu na Granta Williamsa oglądam sporo Celtics. Boston pokazuje, że można sporo grać młodzieżą i się tego nie bać. Pamiętam, jak ktoś od nas podczas draftu komentując info, że Pritchard ma obiecany od kogoś (wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że chodzi o Celtics) wybór w I rundzie - skwitował to, że zawsze jakiegoś kasztana wybiorą w I rundzie.. @Ashigaru;) Ale ten chłopak ma charakter i serce do gry! 

Tatum i Brown są obaj rewelacyjni. Już w poprzednim meczu, gdy ławka Celtics straciła w 4qw.  przewagę ponad 20pkt. i spadła ona do chyba 10, to na jakieś 2min. przed końcem Stevens ściągnął Olejeye i jeszcze dwóch graczy zostawiając tylko Roberta Williamsa i Pritcharda, a wprowadził trójkę - Tatum, Brown i Grant Williams, żeby uspokoić sytuację. 

Ogólnie odnoszę wrażenie, że pomimo tego, że Theis czy Tristan zaczynają i grają spore minuty, to najbardziej zaufanym wysokim u Stevensa jest Grant Williams - w serii o której nie będę wspominał pisałem, ze bronił bez problemu Chucka Norrisa, ale niestety u nas wolano ponabijać się z McKinniego zamiast obiektywnie podejść do tematu.. :( w tym meczu Grant bronił poza niskimi również Bama jak doskonale widzieliście swoim olbrzymim korpusem. Ogólnie to on często wchodzi do gry późno, ale Stevens gra nim zwłaszcza w końcówkach - a jak wiadomo, u Stevensa ważni są ci gracze, którzy kończą mecze, a nie je zaczynają. 

Sporo pewności widać w tym sezonie u Roberta Williamsa - wydaje mi się, że oba Williamsy to razem z Tatumem i Brownem (a sądzę że tez z Pritchardem) to będzie core tej drużyny na długie lata. To młode chłopaki, a już grają świetnie. 

Kwestie Heat to na oddzielna dyskusję.. Ogólnie wychodzi długi sezon - u nich, Nuggets, czy Lakers, choć Lakers wzmocnili sie Harrellami i Schroederami i potrafią lepiej sobie z tym radzić mając graczy, którzy daja im tą potrzebną energie już na początku sezonu. Heat nie szarżują w tym sezonie - oni już znają swoja wartość, na początku poprzedniego sezonu weszli na pełnej q.. teraz tego nie ma. Pytanie na ile na młodych mają wpływ plotki dotyczące możliwego sprowadzenia Hardena. Nie będe tu niepotrzebnych narracji tworzył, ponieważ opcji jest zbyt dużo. Jednak Heat pokazali, że jak trzeba, to potrafią wcisnąć pedał gazu i to jak wrócili do meczu w II połowie to pokazuje. Heat na ten moment mają przesyt na obwodzie, a brakuje im kogoś, kto zastąpiłby stratę Crowdera na skrzydle. Harkness jak na razie zawodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
50 minut temu, Qcin_69 napisał:

Widzimy się w Finale Konferencji Byczku, niech wygra lepszy :) 

potwierdzam, ze Grant Williams wyglada spoko zwłaszcza w obronie @Alonzo ale Robercica wyglada jeszcze lepiej :D 

Nie dzielmy skóry na byczku, czy jak to tam leciało. Jest jeszcze kilka mocnych teamów na Zachodzie, a w sezonie sporo jeszcze może się zdarzyć. Denver, GSW, OKC, NOP, DAL - każda z tych drużyn przy odrobinie szczęścia może powalczyć o finał.

Robert fajny, pytanie po co rozmawiać o 10. zawodniku w rotacji, skoro można o 8 :)

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

brown>tatum

switny mecz mitchella robinsona dzis i az 40 minut na parkiecie. rekord w karierze

jeden z ojcow sukcesu kapitalnego poczatku knicks w realu

Mądrego zawsze warto posłuchać:) 

Btw. Nie rozumiem krytyki wymiany M-Roba za Duncana. Raczej win - win że wskazaniem na NYK. Mitchell jest overall lepszy, z większym upsidem, lepszą umową i przede wszystkim lepszym fitem dla Knicks.

Edytowane przez Regis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Regis napisał:

Mądrego zawsze warto posłuchać:) 

Btw. Nie rozumiem krytyki wymiany M-Roba za Duncana. Raczej win - win że wskazaniem na NYK. Mitchell jest overall lepszy, z większym upsidem, lepszą umową i przede wszystkim lepszym fotek dla Knicks.

do zobaczenia w finale przyjacielu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi