Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ignazz napisał:

Niegrywalny kmiot. W nocy miał aż 4 straty i spudłował wolny.  😶

Tyś jest kmiot.

6/11 za 3, 42 pkt/8 zb/4 as, +/- na +15 ( najwyższe w meczu ). 

Zwycięstwa przeciwko Spurs smakują równie dobrze co przeciwko Denver. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzisław Ptak napisał:

Na dniach zostanie przedstawiony nowy GM Milwaukee Bucks, w kuluarach mówi się, ze trwają rozmowy o przejściu Giannisa do Minnesoty jeszcze w tym sezonie.

Uff... Szkoda było drużyny :) Gdzieś mi @Eld pisałeś, że bym się zdziwił, która drużyna będzie dostępna - nie jestem zdziwiony ani trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Patrząc po ogłoszeniu Ptaka szykuje się kolejny słup Qcina 

 

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja złożyłem pięć minut po tym jak pojawił na blocku :D

Niech to da Ci do myślenia czemu Pelicans wyglądają jak wyglada a Minnesota jak Minnesota, wiec skończ z tymi zaczepkami i żyj dalej w swoim świecie nieomylnego CambyGOATa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja nie wiem czy bym podbił z samym Tatumem,  Bookerem i pickami, więc wolałem to wyjaśnić :P

Ja bym Greka w ogóle nie oddał ;)

Więc nawet na poważnie nie rozważam czy Sota mogłaby i z kim podbić do Milwaukee :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2021 o 19:52, tangiers napisał:

Kyle Anderson to trochę unikat i perfekcyjne uzupełnienie zespołu, który ma już ogromny talent w ataku. Gra na poszukiwanej w lidze pozycji, nie potrzebuje touches żeby być pozytywny wpływ na grę i jest bardzo dobrym passerem - w razie kontuzji Sato, z powodzeniem może prowadzić 2nd unit.  Ten sezon to trochę dla niego game changer, bo drastycznie zwiększył volume za 3 i świetnie mu to wychodzi (40% za 3). Nic nie wskazuje na jakiś drastyczny spadek w najbliższym czasie i w dodatku ma stosunkowo niski kontrakt na ten i następny sezon. Dla mnie elite roles i wpasowuję się w filozofie gry zespołu.

Z rogów 48%. Dzisiaj kolejny bdb mecz. I pomyśleć, że niewiele brakowało bym miał go latem w Clippers... za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Doziera to Ty szanuj, świetny roles, no ale przez takich znawców Lakers ukradli go na 3 lata.

Masz te sama manierę co Ely z Jazz, już się nasłuchałem w życiu spuszczania nad Juwanami Morganami jak i Pj Dozierami, Torreyami Craigami, Elajhami Millsapami, Jevonami Carterami i innymi losowymi graczami którzy są taaaaacy zajebisci, ze mijają 2 lata od tych peanów a nie ma ich w lidze, którym graczem na tle ligi jest PJ Dozier? 285 czy 321? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Masz te sama manierę co Ely z Jazz, już się nasłuchałem w życiu spuszczania nad Juwanami Morganami jak i Pj Dozierami, Torreyami Craigami, Elajhami Millsapami, Jevonami Carterami i innymi losowymi graczami którzy są taaaaacy zajebisci, ze mijają 2 lata od tych peanów a nie ma ich w lidze, którym graczem na tle ligi jest PJ Dozier? 285 czy 321? 

Ale ja tu nie robię z Doziera TOP100 zawodnika ligi, po prostu to dobry roles, potrzebny zwłaszcza w takim zespole jak Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.