Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Po co Ci Giannis w Lakers?

Lebron na blocku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tangiers napisał:

Lebron na blocku?

Nikt nie jest u mnie obecnie na blocku, ale jakby taki Giannis się pojawił to Lakers mają dużo opcji by go ściągnąć. W sensie niewiele teamów ma podobne, a z takich na które by Giannis spojrzał to żaden chyba :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie jest u mnie obecnie na blocku, ale jakby taki Giannis się pojawił to Lakers mają dużo opcji by go ściągnąć. W sensie niewiele teamów ma podobne, a z takich na które by Giannis spojrzał to żaden chyba :) 

Lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoj czas przespales, miales autostrade do pozyskania Davisa za Ingrama, a dales go wyrwac CMowi. Bledow nie naprawisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, tangiers napisał:

Swoj czas przespales, miales autostrade do pozyskania Davisa za Ingrama, a dales go wyrwac CMowi. Bledow nie naprawisz

Plotka niesie ze starczyło dać Russella :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Plotka niesie ze starczyło dać Russella :) 

Haha, to juz lol. Mogla byc dynastia, a skonczylo sie na one year wonder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dotson>Russell

delektujmy sie 

Ps. Panowie ponizej cytat slowo w slowo jednego z szanowanych gm'ow, ktory jest malutkim jak widac czlowieczkiem. Pamietajce, piszcie zgodnie z sumeiniem. Prawda wyzwala.

Cytat

Ja do Dotsona nic nie ma, uwazem ze to niezly material na 3&D, ale za duze szopki w tematach robiles zebym to napisal :D

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, tangiers napisał:

Nudno by było tutaj:)

A z krytyką się wstrzymaj, bo one year wonder to może być Heat w finals u nas patrząc jaką przyszłość budujesz Luce :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Alonzo

liczę, że zrozumiesz aluzję:

https://www.si.com/nba/2021/01/05/james-harden-rockets-sacrifice-daily-cover

Cytat

But until Allen’s trade to Boston that summer, he had never played with an elite post player. And he’d always had the freedom to shoot his way into a rhythm. Now Rivers was demanding that Allen break habits he’d built over 11 seasons. Forget the pull-up three. Feed the post.

“It was extremely frustrating,” Allen says, “because I had to readjust to how I thought about offense, and how much about my offense, to play the game.”

You already know how this story ends—with champagne and cigars and Garnett’s bellowing “Anything is possible!!!” into the Garden rafters. And you know how they got there, with Allen, Pierce and Garnett each giving up something precious—touches, shots, stats, control, status—to forge themselves into something greater.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto byl tym super post playerem w tamtych celtics?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, mac napisał:

Kto byl tym super post playerem w tamtych celtics?

Perkins.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ mecz Juancho @Eld

Czy wypadł akurat na legendarna dwumeczowa serie z Orlando??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.11.2020 o 19:38, kolader napisał:

uśmiałem się :D

:) cóż, po pierwszych 7 meczach chyba jednak wyszło na moje :( Lillard na razie słaby mimo dobrego supportu, George w top5 MVP race, a bez niego Leonard nie potrafił pokonać słabiutkiej Spurs :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

:) cóż, po pierwszych 7 meczach chyba jednak wyszło na moje :( Lillard na razie słaby mimo dobrego supportu, George w top5 MVP race, a bez niego Leonard nie potrafił pokonać słabiutkiej Spurs :( 

U mnie dalej Lillard>George (i sądzę że nie jestem jedyny w tej kwestii).

Tak z czystej ciekawości, kto w Socie jest 1,2,3,4 opcją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kolader F z tym Hayesem i jego biodrem, mozliwe ze po sezonie :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Lucas napisał:

@kolader F z tym Hayesem i jego biodrem, mozliwe ze po sezonie :( 

Cóż ja mogę powiedzieć. Wkurwić się można i tyle. Niech się na spokojnie wykuruje, w rl pewnie Delon teraz będzie startować, u mnie zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lucas napisał:

Ależ mecz Juancho @Eld

Myślałem, że mnie trollujesz bo meczu nie widziałem a wyniku nie sprawdzałem, ale patrzę w box score i własnym oczom nie wierzę. Nie zamierzam dziś oglądać żadnych powtórek, bo chcę trochę porządków porobić w naszym temacie Historia beGM ( wprowadzam historyczne wymiany ), które wczoraj zacząłem a bardzo nie lubię zostawiać niedokończonej roboty, ale rzeczywiście był taki dobry?

No i druga kwestia. Jak ja się poświęcam dla ogółu, to może ktoś kto oglądał Jazz - Nets streści mi co nie co o Brucie Brownie? Nie grał, nie grał, a tu nagle s5 i +20 minut. @january @ely3 ( Ciebie oznaczam bo wiem, że oglądałeś a nie, że Cię nasze dobro ogółu obchodzi ;) ). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Eld napisał:

Myślałem, że mnie trollujesz bo meczu nie widziałem a wyniku nie sprawdzałem, ale patrzę w box score i własnym oczom nie wierzę. Nie zamierzam dziś oglądać żadnych powtórek, bo chcę trochę porządków porobić w naszym temacie Historia beGM ( wprowadzam historyczne wymiany ), które wczoraj zacząłem a bardzo nie lubię zostawiać niedokończonej roboty, ale rzeczywiście był taki dobry?

Tak, był świetny :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Kawhi the Creator

Speaking of MVP candidates, I hopped on Kawhi Leonard’s postgame Zoom call as well. And sure enough, playmaking was a topic of discussion over there too.

In the six games in which Leonard has played, he has racked up 39 assists in all (a 6.5 per game average) and just seven turnovers. For the sake of fun-with-small-sample-sizes, consider this much: Leonard’s early assist-to-turnover ratio of 5.5 is far better than Jokic’s (2.3) and all-time assists leader John Stockton (3.7).

That’s all well and good, but the part I didn’t see coming was Leonard sharing his playmaking perspective in the grander context relating to the very team he had just played. He spent his first seven seasons with the Spurs, of course, and clearly has vivid memories of the days when Gregg Popovich (again, with good reason) had Tony Parker and Manu Ginobili doing the vast majority of the ball handling.

“I mean, it’s grown a lot,” Leonard said when asked about his playmaking development. “Coming into the league, nobody knew who I was. (There) was nothing expected of me. And uh, you know, I’m not getting the ball. Now, I’m able to, you know, touch the ball a lot more, get in some pick-and-roll, get in some isolation situations. I’m just finding my guys. But the big thing is, you know, my teammates are knocking down shots, and that’s how you get an assist, so I give them the credit. I thank them for making shots.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi