Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mac napisał:

Minny pozwala na uzywanie bardzo podobnego i anal ogicznego zwrotu Suckeruje (w tym sezonie oba zwroty są izomorficzne) za darmo w ramach przyjazni Minny - OKC.

Moze ten zwrot tez uzywac kazdy ze spoldzielni dodatkowo.

I Marcus Camby, bo jest GOATem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Ja go zawsze lubiłem, ale to specyficzny gracz nie na każdy zestaw, jak dołoży w końcu trójkę to będzie topką rolesów w lidze. Szykuj mamonę na lato na niego :D 

Kasa jest ale pojęcia nie mam ile będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade właśnie wszedł w życie, więc kilka słów komentarza z mojej strony.

Po przyjściu Brooksa oczywistym dla mnie było, że swoim profilem gry dubluje się z Rossem i w końcu będę musiał postawić na 1 gracza. Wybór padł na Brooksa, choć uważam Rossa za wszechstronniejszego scorera. Jakkolwiek graczy, którzy zdobywają punkty mam w zespole wielu, więc Brooks jest dla mnie lepszy fitem ze względu na swoją defensywę czy zalążki ball skills. Ponadto planujemy związać się z Brooksem w dłuższym okresie, a Rossowi kończył się kontrakt już 2 lata(raczej podejmie opcje).

Brunson to mój syn, legenda Villanovy, 2 krotny mistrz NCAA. Z ciężkim sercem musiałem się z nim pożegnać, ale obiektywnych przesłanek było wiele. Pierwsza to brak minut, przy zdrowym Satoranskym i Doncicu mogł być tylko 3rd string PG. Kolejna to widmo podpisania nowego kontraktu latem, gdzie nie będzie mnie stać na równoczesne zatrzymanie Sato, Brunsona i Dipo(swoją drogą ciekawe czy ktos teraz da mu wiecej niz 80 milionów, przypomne ze nasza spolecznosc odrzucila latem extension za 100 milionów) . Kolejna sprawa to fakt, ze graliśmy całe PO bez Brunsona i nie czułem jego braku, a nie było jeszcze w składzie nawet Brooksa. Liczę, że w Minnesocie utrzyma miejsce chociaz do lata, bo jest idealnym back upem dla każdego zespołu. 

Kyle Anderson to trochę unikat i perfekcyjne uzupełnienie zespołu, który ma już ogromny talent w ataku. Gra na poszukiwanej w lidze pozycji, nie potrzebuje touches żeby być pozytywny wpływ na grę i jest bardzo dobrym passerem - w razie kontuzji Sato, z powodzeniem może prowadzić 2nd unit.  Ten sezon to trochę dla niego game changer, bo drastycznie zwiększył volume za 3 i świetnie mu to wychodzi (40% za 3). Nic nie wskazuje na jakiś drastyczny spadek w najbliższym czasie i w dodatku ma stosunkowo niski kontrakt na ten i następny sezon. Dla mnie elite roles i wpasowuję się w filozofie gry zespołu.

Markieff Morris wraca za to do nas po rocznym wypożyczeniu, więc cięzko nazwać go nowym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, człowiek...morza napisał:

gdyby tatum był taki kozak jak go sie maluje, to bilans winien byc wyzszy

Akurat do Tatuma i Jaylena Browna trudno mieć pretensje. Grają bardzo dobre sezony. Może jak ktoś oczekiwał od Tatuma, że będzie już TOP10 to przeżywa rozczarowanie, ale wciąż daje mocny impact.

Niestety cała reszta to tragedia. Wg statystyk czwartym najlepszym graczem Celtics jest... rookie Payton Pritchard. Póki zdrowy był Smart to jakoś się trzymało, ale wypadł jeden klocek i nagle się okazało, że łatanie dziur McLemore, Mulder, Wyganśki Neismith, Javonte Green, Grant Williams to jednak nie jest k**** to samo. Rotacja jest bardzo ważna. ŻODYN SIĘ NIE SPODZIEWAŁ!

To powinno dać do myślenia tym, co myślą, że wystarczy dać LeBrona, Hardena, Leonarda i dookoła dać im gówno support i wciskać ludziom, że to jest PO team. Jeszcze się obrażać, że to nie jest team na 0,700 winów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Akurat do Tatuma i Jaylena Browna trudno mieć pretensje. Grają bardzo dobre sezony. Może jak ktoś oczekiwał od Tatuma, że będzie już TOP10 to przeżywa rozczarowanie, ale wciąż daje mocny impact.

Niestety cała reszta to tragedia. Wg statystyk czwartym najlepszym graczem Celtics jest... rookie Payton Pritchard. Póki zdrowy był Smart to jakoś się trzymało, ale wypadł jeden klocek i nagle się okazało, że łatanie dziur McLemore, Mulder, Wyganśki Neismith, Javonte Green, Grant Williams to jednak nie jest k**** to samo. Rotacja jest bardzo ważna. ŻODYN SIĘ NIE SPODZIEWAŁ!

To powinno dać do myślenia tym, co myślą, że wystarczy dać LeBrona, Hardena, Leonarda i dookoła dać im gówno support i wciskać ludziom, że to jest PO team. Jeszcze się obrażać, że to nie jest team na 0,700 winów.

Ogólnie to się z tym zgadzam (pewnie głownie dlatego, że mam szeroką rotację i bardzo o to dbam) ale nie pasuje mi do tego te Twoje 14-10 dla mnie czy ze 2ch innych drużyn, a 13-11 dla Wiz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Pusciles za szybko shifta po wykrzykniku i te jedynki zupelnie z czapy się pojawiły

Przypadek :( Btw, strasznie drewniany póki co ten Samanić, talent może jest ale za mocno poszedł w masę mięśniową na ten moment :D

@RonnieArtestics Tre Jones bardzo sympatycznie, w statach tego nie widać ale pod jego naciskiem kilka głupich błędów OKC, pokazuje dokładnie to za co był ceniony przed draftem - to może być bardzo mocny roles na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Przypadek :( Btw, strasznie drewniany póki co ten Samanić, talent może jest ale za mocno poszedł w masę mięśniową na ten moment :D

@RonnieArtestics Tre Jones bardzo sympatycznie, w statach tego nie widać ale pod jego naciskiem kilka głupich błędów OKC, pokazuje dokładnie to za co był ceniony przed draftem - to może być bardzo mocny roles na przyszłość :)

Widzialem akurat bo dzis mam wolne. Bylem po drafcie w realu mentalnie gotowy na to, ze Pop nie ma miłości do rookies, ale ze to może byc dobra inwestycja na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Na dniach zostanie przedstawiony nowy GM Milwaukee Bucks, w kuluarach mówi się, ze trwają rozmowy o przejściu Giannisa do Minnesoty jeszcze w tym sezonie.

Zdzisiek weź tam przekaż tym Panom w Wolves, że Giannis po podpisaniu supermaxa na zasadach 'contract extension' jest przez sześć miesięcy nietykalny czyli do 24 Czerwca :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.