Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Swoją drogą ciekawe,

Bucks z Kembą robią 14:10 (bilans ponad stan według mnie), świetny Brown,, podobno świetny Tatum, świetny roles Grant Williams, all-d Theis

to kto odpowiada za minusowy bilans Celtics?

 

Zacznij oglądać to znajdziesz odpowiedzi. Brak ławki. Brak Smarta. Fatalny Kemba i Tristan. Carsten nesmith słabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Danny Ainge.

no ale w jakim sensie danny ainge?

na papierze skład wygląda git. na lawce m.in zajebisty robert williams

Teraz, ely3 napisał:

Zacznij oglądać to znajdziesz odpowiedzi. Brak ławki. Brak Smarta. Fatalny Kemba i Tristan. Carsten nesmith słabi

no ja do tego pije m.in fatalny kemba - a u nas bucks zrobili 14:10 z trojką w składzie giannis, hayward, lopez i samym szrotem. 

ale tez nie ma co przesadzac, zeby mowic ze w celtics jest sam szrot. gdyby tatum był taki kozak jak go sie maluje, to bilans winien byc wyzszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

widzialem to i sie z tym nie zgadzam

w sensie z supportem kemba (nawet w tej formie), pritchard, brown, thompson, theis, ojeleye, williams, williams  powinienes teoretycznie zrobic easy lepszy bilans

najwyrazniej nie wszysscy sa tak dobrzy jak sie ich w BeGM maluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Ja tylko do tego nawiazywalem, nie ogladam Celtics za bardzo ;) 

jo ja pije m.in do teog, ze w celtach w realu niby nie było tragedii, ale cos tam nie zagrało i bilans ejst był jaki był (13-11), a u nas ten sam bilans magic, gdzie nie zagrało duzo wiecej.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

gdyby tatum był taki kozak jak go sie maluje, to bilans winien byc wyzszy

Tatum jest po Covidzie i czasem ma problemy z oddychaniem i to widać . Jakby miał lepsze wsparcie a nie tylko Browna to pewnie by nie musiał tak harować 

 JAylen i Tatum to jedyni którzy tam trzymają poziom. Ławka Bostonu jest najsłabsza z czołówki nie licząc może tego co biega w Golden

Grant to nie wiem komu się może podobać bo generalnie jest słaby ( niby ma trójkę ale dla mnie to raczej przypadek biorąc pod uwage jak fatalny jest z linii) . Pritchard czasem coś zagra. RWIII ma fajne bloki i fajną fryzurę ale jest zagubiony. Teague w tej lidze już nie powinno być. Tak naprawdę to jest tam Brown, Tatum a potem długo długo nic. Rywale czasem podwajają Tatuma bo nie muszę się obawiać nikogo innego

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

trojką w składzie giannis, hayward, lopez

Hayward gra na poziomie tego ASG w Jazz. Trochę słabszy zwłaszcza w obronie ale ogólnie gra bardzo dobry sezon. Giannis poniżej TOP 5 w tej lidze nie schodzi więc jaki tu miałby być bilans?Poza tym Reggie gra niezły sezon w Clippers. Gallo gra swoje z ławki. Bazemore czy Hill to typowi zadaniowcy i wywiązuje sie ze swojej roli czy to w obronie czy ataku.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz szrot? To znacznie lepsza ekipa niż rl Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

 

Hayward gra na poziomie tego ASG w Jazz. Trochę słabszy zwłaszcza w obronie ale ogólnie gra bardzo dobry sezon. Giannis poniżej TOP 5 w tej lidze nie schodzi więc jaki tu miałby być bilans?Poza tym Reggie gra niezły sezon w Clippers. Gallo gra swoje z ławki. Bazemore czy Hill to typowi zadaniowcy i wywiązuje sie ze swojej roli czy to w obronie czy ataku.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz szrot? To znacznie lepsza ekipa niż rl Boston

co gra gallo? jest fatalny na kazdej plaszczyznie

holiday i middelton razem to duzo wiecej anizeli hayward

cała ławka w bucks to nowka sztuka, a ta z reala jest tak czy siak lepsza gdzie masz m.in divincenzo, portisa (rozszerzylem intepretacje do supportu)

w sensie az tak bucks bilansu sie nie czepiam, choc wedlug mnie powinno to byc 13:11 jak juz, anizeli ponad 14:10

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevcu napisał:

Mówię co robi w Nets tak trochę tuckeruje chłopak 

Wiem. Widziałem już kilka razy w tym sezonie. Po przyjściu Hardena strasznie fajnie mi się ogląda ten zespół mimo, że nadal bez Duranta i z masą braków.

Fajny tekst btw. Tuckeruje :). Pojawi się to w moim opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

co gra gallo? jest fatalny na kazdej plaszczyznie

holiday i middelton razem to duzo wiecej anizeli hayward

cała ławka w bucks to nowka sztuka, a ta z reala jest tak czy siak lepsza gdzie masz m.in divincenzo, portisa (rozszerzylem intepretacje do supportu)

w sensie az tak bucks bilansu sie nie czepiam, choc wedlug mnie powinno to byc 13:11 jak juz, anizeli ponad 14:10

Ale o czym Ty dyskutujesz? Ja piszę ze BeGM Bucks jest lepsze od RL Celtics a Ty się produkujesz i porównujesz do RL Bucks... Ty czasem czytasz co dyskutant pisze czy po prostu sam walczysz ze swoimi demonami? Bo ja nawet nie wiem jak mam się odnieść bo zwalczasz tezę którą nigdy nie padła?

A już nie wspomnę ,że od kiedy Divincenzo gra na ławce? Bo jeszcze w tym roku nie widziałem takiego meczu 

No i ławka Bucks też jest fatalna... Poza Patem.... Forbes czy Augustin są kiepscy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

A już nie wspomnę ,że od kiedy Divincenzo gra na ławce? Bo jeszcze w tym roku nie widziałem takiego meczu 

 

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

cała ławka w bucks to nowka sztuka, a ta z reala jest tak czy siak lepsza gdzie masz m.in divincenzo, portisa (rozszerzylem intepretacje do supportu)

 

 

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale o czym Ty dyskutujesz? Ja piszę ze BeGM Bucks jest lepsze od RL Celtics a Ty się produkujesz i porównujesz do RL Bucks... 

moim zdaniem na papierze nie byli lepsi w 1 trymestrze (moze troche, nie wiem, natomiast tak jak pisalem wczesniej, nie kłócę sie o to specjalnie)

a tym bardziej tacy magic, ktorzy bilans mieli ten sam (tu sie kloce)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli piszesz ,że ławka Bucks jest lepsza i podajesz przykłady dwóch zawodników z których jeden nie gra w ogóle z ławki.... Argument z kategorii LV

Ławka Bucks to jest Augustin który jest fatalny w tym roku. Wilson który jest kiepski. Forbes gra sam ze sobą i olewa kolegów. Pat miał świetny początek ale ostatnio tez przygasł  więc jak dla mnie ławka Gallo-Reggie-Ed Davis-Bazemore jest lepsza od Augustin-Pat-Wilson- Portis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Ławka Bucks to jest Augustin który jest fatalny w tym roku. Wilson który jest kiepski. Forbes gra sam ze sobą i olewa kolegów. Pat miał świetny początek ale ostatnio tez przygasł  więc jak dla mnie ławka Gallo-Reggie-Ed Davis-Bazemore jest lepsza od Augustin-Pat-Wilson- Portis

zle porownujesz, bez kontekstu i niemiarodajnie.

 sprowadza sie to do tego głwnie, ze holiday, middelton, divincenzo, portis, connughton>>>>>>hayward, jackson, bazemore, davis, gallo/walker(obaj byli fatalni i grali polowe trymestry

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

zle porownujesz, bez kontekstu i niemiarodajnie.

 sprowadza sie to do tego głwnie, ze holiday, middelton, divincenzo, portis, connughton>>>>>>hayward, jackson, bazemore, davis, gallo/walker(obaj byli fatalni i grali polowe trymestry

Ale kolejny raz ci powtarzam ja porównywałem otoczenie Kemby z Bucks i real Bostonu więc po jakiego grzyba ty ciągle wstawiasz do dyskusji real Bucks skoro punktem wyjścia był bilans 14-10 jakoby zawyżony bo Kemba kontuzjowany. Real Boston miał 13-11 mając sporo covidu. Skoro BeGm Bucks jest lepsze od Bostony to 14-10jest jak najbardziej realne a może nawet powinno być 15-9 . Na pewno nie identyczne jak real Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Wiem. Widziałem już kilka razy w tym sezonie. Po przyjściu Hardena strasznie fajnie mi się ogląda ten zespół mimo, że nadal bez Duranta i z masą braków.

Fajny tekst btw. Tuckeruje :). Pojawi się to w moim opisie.

Wykup prawa za pick z drugiej rundy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, shevcu napisał:

Wykup prawa za pick z drugiej rundy :D

Minny pozwala na uzywanie bardzo podobnego i anal ogicznego zwrotu Suckeruje (w tym sezonie oba zwroty są izomorficzne) za darmo w ramach przyjazni Minny - OKC.

Moze ten zwrot tez uzywac kazdy ze spoldzielni dodatkowo.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.