Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

zyjesz przeszloscia... i tym sie roznimy. ja zyje chwila i patrze w przyszlosc, a Ty zyjesz odgrzewanym kotletem (starym meczem).

 

A to nie Ty wrzucalas statystyki Malika Beasleya z sezonu 18/19 podczas opisów 19/20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

@Alonzo jak się kiedyś będziesz czepiał że ktoś korzysta z tego jak ktoś gra w rl NBA i nie bierze się pod uwagę rozwoju w danym zespole to Ci przypomnę jak oddałeś Cory Josepha mając kontuzjowanego lowry'ego i podpisałeś quickleya na 2way żeby mógł grać od razu minuty;) 

 

13 godzin temu, człowiek...morza napisał:

xd

w oczekiwaniu na kolejna teorie z dupy @Alonzo hehe

tak po prawdzie to quickley w tym trymestrze gra na 30 %.

mając na uwadze okres oczekiwania na zgranie (via oubre) to pewnie oscyluje gdzies wokol 20 %.

@Alonzo slowo komentarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

I masz centra z niczego :D

Przykurczawy trochę bo raptem 193 cm wzrostu no ale skoro Dray G. z 198 cm daje rade to wkładki do butów i wio w pomalowane. No i do tego zajebiście broni, fajnie wykańcza, rzuci okazjonalną trójkę i jest RFA :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Najlepszy lineup Clippers to ten z Morrisem na centrze. Dużo zależy kto biega na obwodzie i na ile nie boli że zbierzesz tylko 40% piłek. Harden z Durantem mogą na centrze mieć i Bonge. Ty Eld akurat nie

Dlatego mam trio Nurkić/Zubac/Reid. Brown to może w jakiś wyjątkowych small ballowych setupach i to w garbage time moooooże będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Przykurczawy trochę bo raptem 193 cm wzrostu no ale skoro Dray G. z 198 cm daje rade to wkładki do butów i wio w pomalowane. No i do tego zajebiście broni, fajnie wykańcza, rzuci okazjonalną trójkę i jest RFA :).

Mówię co robi w Nets tak trochę tuckeruje chłopak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

No zdecydowanie bardziej Brunson od tego ciamajdy Tatuma 

To prawda, Tatum jak na siebie to słabo wszedł w trymestr, liczyłem na top5 a nie top20 ligi, jakoś będzie trzeba to przeżyć, na szczęście wciąż są Booker, Conley, George wiec ktoś tam te punkty będzie miał zdobywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe,

Bucks z Kembą robią 14:10 (bilans ponad stan według mnie), świetny Brown,, podobno świetny Tatum, świetny roles Grant Williams, all-d Theis

to kto odpowiada za minusowy bilans Celtics?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.