Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@tangiers

4 godziny temu, tomaszan napisał:

Kurczę, ja nie wiem, o co chodzi Magic🤨 wydawało się, że będzie tank na całego, a tu Vucević dwoi się i troi, ciągnie ten wózek, jakby chciał awansować do PO😜 Jeszcze kilka zwycięstw i przepadnie dobry pick. I znów w drafcie Bamby i tym podobne.

Swoją drogą, to, co wyczynia Vucević, zasługuje naprawdę na uznanie. Co prawda, skuteczność trójek mu nieco spadła (co było do przewidzenia), ale 24,1 pkt, 11,7 zb, 3,6 as, przy skuteczności z gry 48,1% i za 3 pkt 40,5%, naprawdę robi wrażenie. A w ostatnich 10 meczach to już w ogóle: 27,2 pkt i 13,6 zb😊. Gdyby nie miał wahnięć - mecze z kilkunastoma punktami, to sam nie wiem, czym by to się skończyło!!!

jest lepiej niż myślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 dostał jakoś mało propsow za ten trade Aytona, a to majstersztyk co odjebal (tylko trochę iks De, z ten perspektywy, jak pisałeś o dobru Jazz) 

za te picki(które są kotami w worku) dostał super gracza, który pasuje mu do składu, a Jazz jeśli z tych pickow wyciągnie kogoś na poziomie Aytona to i tak będzie mogło być zadowolone. 
 

Gratulacje dla Minesoty potwornie wyglada ich skład, tylko kontuzja Pg może ich powstrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

@Qcin_69 dostał jakoś mało propsow za ten trade Aytona, a to majstersztyk co odjebal (tylko trochę iks De, z ten perspektywy, jak pisałeś o dobru Jazz) 

za te picki(które są kotami w worku) dostał super gracza, który pasuje mu do składu, a Jazz jeśli z tych pickow wyciągnie kogoś na poziomie Aytona to i tak będzie mogło być zadowolone. 
 

Gratulacje dla Minesoty potwornie wyglada ich skład, tylko kontuzja Pg może ich powstrzymać. 

Przecież to jest akurat pewniak, ze Człowiek Morza i January będą pisać se Minnesota się osłabiła :) Nie spodziewam się pochwał tutaj zbyt wielkich, ale dziękuje ze mimo ze jesteś teraz w top4 Zachodu to potrafisz napisać dobre słowo o rywalu, klasy nie kupisz, dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MMM2121 napisał:

@Qcin_69 dostał jakoś mało propsow za ten trade Aytona, a to majstersztyk co odjebal (tylko trochę iks De, z ten perspektywy, jak pisałeś o dobru Jazz) 

za te picki(które są kotami w worku) dostał super gracza, który pasuje mu do składu, a Jazz jeśli z tych pickow wyciągnie kogoś na poziomie Aytona to i tak będzie mogło być zadowolone. 
 

Gratulacje dla Minesoty potwornie wyglada ich skład, tylko kontuzja Pg może ich powstrzymać. 

a w czym niby pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

skoncz czytać GwiazdyBasketu, to może zrozumiesz ze to już nie ten Ayton co w 2019.

 

moze innych zlapiesz na te bajki. mnie nie.

gosciowi zabrali rzuty, bo to nieefektywne. przy point-godzie na pickach robi cale 2.5 pkt w meczu.

w obronie zaden z niego rim protector, gdzies tam moze poprawil ustawienie w obronie, na switchai itd ale w caloksztalcie jest obronca ponizej sredniej na najbardziej newralignczje pozycji dla defensywy.

w caloksztalcie jest nieefektywny i tyle

nie bez przypadku suns sa najlepsi na parkiecie bez niego i to pomimo teog, ze na backu-pie maja scierwo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

moze innych zlapiesz na te bajki. mnie nie.

gosciowi zabrali rzuty, bo to nieefektywne. przy point-godzie na pickach robi cale 2.5 pkt w meczu.

w obronie zaden z niego rim protector, gdzies tam moze poprawil ustawienie w obronie, na switchai itd ale w caloksztalcie jest obronca ponizej sredniej na najbardziej newralignczje pozycji dla defensywy.

w caloksztalcie jest nieefektywny i tyle

nie bez przypadku suns sa najlepsi na parkiecie bez niego i to pomimo teog, ze na backu-pie maja scierwo

Człowieku, przecież Ty obejrzałeś 2 mecze Suns w tym sezonie i to niepełne xD 

Za każdym razem gdy starasz się wykazać swoją fachowością jesteś brutalnie wyjaśniany- tak jak przy analizie obrony Mitchella Robinsona na Bobbym Portisie, czy jak przy porównaniach tego mlodziaka z NCAA.

Jestes tez jedyna osoba w historii beGM która przegrała w PO nie dlatego ze miała gorszy zespół tylko przez swój gameplane.

Widać gorączka jeszcze nie ustała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Człowieku, przecież Ty obejrzałeś 2 mecze Suns w tym sezonie i to niepełne xD 

Za każdym razem gdy starasz się wykazać swoją fachowością jesteś brutalnie wyjaśniany- tak jak przy analizie obrony Mitchella Robinsona na Bobbym Portisie, czy jak przy porównaniach tego mlodziaka z NCAA.

Jestes tez jedyna osoba w historii beGM która przegrała w PO nie dlatego ze miała gorszy zespół tylko przez swój gameplane.

Widać gorączka jeszcze nie ustała.

szkoda mi tracic czasu na twoje jalowe pitolenie

poszedles w marketing tym transferem, a nie jakosc

na punktowanie przyjdzie czas

eot

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy center Lakers opisany przez samego Januarego

W dniu 24.05.2019 o 12:16, january napisał:

Capela rok temu nie był problemem Rox w D, w tym roku już tak. A vs GS ze względu na swoją ułomność nie dodaje wiele po stronie ofensywnej, no ale niewielu mamy takich słabych C w PO w ofensywie.

Zeby wam nie umknęło przy kolejnych opisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To Ty wczoraj pisałeś, że Poku se nawet w dżi lig nie radzi?

Ostatnie dwa mecze miał dobre, a że umi w hajlajty to wiadomo. Miał jeszcze fajnego behind the back passa po picku do Mosesa Browna.

No ja pisałem co nie zmienia faktu, że mocno za niego kciuki trzymam.

Mojżeszem też powoli zaczynam się jarać, choć on zdecydowanie musi coś przypakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.