Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

przykladowo line-up rubio-beasley-edward-vanderbilt-towns notuje drtg na poziomie 101 (najczestrzy line-up wgl w calym sezonie).

Przykładoto to akurat sie mijasz z prawdą

A - grali ze soba tylko 60 minut

B- notują w tym czasie drtg na 106,6

C- Taki lineup ale bez Townsa gra 61 minut czyli porównywalnie i notuje drtg 125

Czyli jeśli to Twój argument to jedyne co wynika z niego ,że najlepszym obroncą tam jest KAT ( a i bez Townsa mają ortg 100 wiec ofensywnym graczem przy okazji też)

A w ogóle granie Tuckerem 30 minut to samobójstwo. Patrząc w Twój roster byłem pewien ,że on się  z ławki nie podniesie. W Houston jest tak fatalny ,że stracił pozycje w s5. To jeden z najgorszych w lidze wysokich. MB III jest lepszym obrońcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Przykładoto to akurat sie mijasz z prawdą

A - grali ze soba tylko 60 minut

B- notują w tym czasie drtg na 106,6

C- Taki lineup ale bez Townsa gra 61 minut czyli porównywalnie i notuje drtg 125

Czyli jeśli to Twój argument to jedyne co wynika z niego ,że najlepszym obroncą tam jest KAT ( a i bez Townsa mają ortg 100 wiec ofensywnym graczem przy okazji też)

ty mijasz sie z prawda bo notuja 

image.png.972a9aff5be9068c06fb87962d38fe13.png

i jest to najczestszy line-up w sezonie

wolves poza townsem nie maja zadnego klocka w obornie. 

tam jest ryzyko najgorszej obrony pod koszem ever bez niego i vanderbilta

a sukces team-d zaczyna sie od strefy podkoszowej

wiec sila rzeczy bez townsa wyniki sa fatalne

w c*** czeto grali undersized na pf (okiegie albo layman budz juancho ktorzy obroncami sa slabymi) i reidem na c, ktory wiadomo, ze na rima sie i latacza dziur sie nie nadaje

to jest przepis na katastofe w obronie ktorej jestesmy swiadkiem i ktorej beasley oczywiscie takze jest autorem, ale jednym z wielu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rl Rockets mają duże problemy z absencjami i generalnie słabą rotację pod koszem (Tucker to chyba nawet jedyny nominalny PF jak tak sobie myślę, a po kontuzji Wooda to w zasadzie został on i Boogie do grania pod koszem). Tak więc grać będzie dużo, ale rzeczywiście bardzo słaby jest w tym sezonie. I mnie też @człowiek...morza zdziwiły aż takie minuty dla niego u Ciebie (podobny przypadek to LMA u Ronniego, gdzie również nie rozumiem tego 30mpg).

Btw, co do absencji w rl:

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Przykładoto to akurat sie mijasz z prawdą

A - grali ze soba tylko 60 minut

B- notują w tym czasie drtg na 106,6

C- Taki lineup ale bez Townsa gra 61 minut czyli porównywalnie i notuje drtg 125

Czyli jeśli to Twój argument to jedyne co wynika z niego ,że najlepszym obroncą tam jest KAT ( a i bez Townsa mają ortg 100 wiec ofensywnym graczem przy okazji też)

takze do budy klakierze qcina, bo kolejny raz zostales wyjasniony

no ale przelewik za zlecenie pewnie kolejny poszedl

choc nie wiem czy to rozsadnie wydane pieniadze @Qcin_69

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Theis był w 1t najefektywniejszym finiszerem ligj mimo grania z bieda kreatorami Bostonu zamiast z Lebronem czy Butlerem.

Nie widzę wiekszego problemu w jego 34mpg i nie nie będzie grał Bron na Ć, więc wymyślasz już grubo.

Inna sprawa że wystawianie takiego slabego bilansu, bo jest problem z backup (a nie podstawowym) Ć to już parodia.

Czyli burzysz się, że dając Theisowi o 10 minut więcej niż w rl ktoś nie kupuje tego, że będzie tak efektywny jak w 24 minuty, które normalnie gra? Sounds legit.

No wiem, że LeBron nie będzie grał, bo będzie grał Morgan albo Richards, o ile dobrze zapamiętałem nazwiska tych graczy. Masz problem, bo podstawowy center nie da Ci takiego impaktu w 34 min, jaki daje w 24, gdyby Theis mógł grać po 34 min, to by pewnie grał tyle w Celtics, a jednak nie gra. A za nim są same ziutki. Dodatkowo Russell był jednym z najgorszym obrońców ligi, a Ingram też broni póki co w najlepszym razie tak sobie. LeBron wszystkiego nie załata, a Butler za dużo opuścił, żeby wyszło coś więcej niż 17-20. obrona w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James do swojego GMa po T1 gdzie Lakers nie mają HCA spotu.

lebron_nothing_is_given_quote.jpg

 

Na razie mamy:

  1. Nuggets 19-5
  2. Wolves 17-7
  3. Rockets 16-8
  4. Dallas 15-9
  5. Lakers 15 ( 14,86 )-9
  6. GSW 14-10
  7. Kings/Thunder ( po równiutkie 13-11 )

Ale wiadomo. Zagłosowało dopiero kilku GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Hmmm chyba właśnie zafundowałeś Ronniemu 14-10 ode mnie.

Znajdziesz coś na Cavs i Hawks jeszcze? ;)

o Cavs już pisałem. Gryzie mnie trochę tak dużo DDR na PF, gdzie w rl Spurs bardziej Keldona tam widziałem. No i słaby trymestr Hielda. 

Hawks generalnie lubię. Jedyne minusy to kontuzja Wooda pod koniec trymestru i aż 10 absencji czołowego 6th mana u nas (być może nawet najlepszego), czyli Fourniera. Ale ich bym jakoś nie karał. 

Bucks nie mają opisu, nie wiem nawet jaki skład tam jest dokładnie, bo od czasu dealu Gallo nie zaglądałem do nich w arkuszu, więc mimo że mają Giannisa i bdb w T1 Haywarda to pewnie zgarną tylko 13-11.

Wizards widzę chyba jako 12-12 team na razie. Za dużo absencji. Hornets to zawód, więc też 12-12 max i to takie naciągane. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

takze do budy klakierze qcina, bo kolejny raz zostales wyjasniony

no ale przelewik za zlecenie pewnie kolejny poszedl

choc nie wiem czy to rozsadnie wydane pieniadze @Qcin_69

Jak zwykle korzystasz z nba.com/stats , które błędnie liczy ratingi Na pbp stats jest 106,61. Więc nie dość ,że mijasz się z prawdą to jeszcze nie potrafisz się posługiwać statystykami 

Nie przejmuj się może mądrzejszy koledzy ci wyjaśnią w kuluarach ,że nba com akurat w drtg czy ortg nie jest właściwa stroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Kings/Thunder ( po równiutkie 13-11 )

Thunder by far lepsze od Kings, nawet mimo cięższego terminarza. W poprzednim sezonie propsowałem Kings, i zajęli u mnie ex aequo 5 miejsce w konferencji, ale Kings nie mają kim atakować - za mała siła przebicia a w aktualnej NBA obrona to 30% sukcesu a wygrywa atak. Np taki Harris jest super, ale ktoś musi zrobić przewagę 1x1 albo na picku, żeby otworzyć mu pozycje, bez tego jest mocno ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Jak zwykle korzystasz z nba.com/stats , które błędnie liczy ratingi Na pbp stats jest 106,61. Więc nie dość ,że mijasz się z prawdą to jeszcze nie potrafisz się posługiwać statystykami 

Nie przejmuj się może mądrzejszy koledzy ci wyjaśnią w kuluarach ,że nba com akurat w drtg czy ortg nie jest właściwa stroną

czepiasz sie szczegolow. faktem jest ze obrona ststyznie na dobrym poziomie

a bolaczka obrony wovles najwieksza nie jest beasley sam w sobie, tylko 4/5 druzyny z osobna + przede wsyzstkim fatalna strefa podkoszowa w obornie, historycznie fatalna

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wow. 10-14 dla Wizards @cvbe

Nie wiem czy różnica między duetem LeBron/Ingram, a Durant/Harden jest tak duża :P

Chyba gdzieś to pisałem - z czwórki Harden/Durant/Smart/Nance, przez cały trymestr średnio jednego nie ma. Reszta drużyny to Tony Bradley, Shamet, Connaughton, Martin, Sampson i Hall - nawet w G-League mieliby ogromne problemy z wygrywaniem. W Lakers LBJ i Ingram zagrali wszystkie mecze, Butler pół trymestru, DLO jest jaki jest, ale zostawiać go samego nie można, do tego Theis, Batum czy okej rolesi - Dozier, Holiday, McLemore. Dla mnie tu nie ma porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Primo wychodzi też 1 atak i to z przewaga. Secundo są przecież Theis, Bron, Butler, Batum, Dozier, Holiday w D.

Tertio Morgana to akurat kojarzyć powinieneś skoro Twojego ulubieńca Porzingisa zgwałcił jak raz dostal szansę gry. Jak ktoś śledził rok temu PO to też się na co to stać.

Ogólnie to co wypisujesz to są argumenty za zjazdem Lakers z 20-4 Na jakies 17-7 co rozumiem. Nie na 14-10. W tym jest problem

Ps Theis grał w RL mniej bo karmią minutami tego leszcza Thompsona po podpisie.

co do zasady thompson>theis

choc przyznaje nie wiem jak to wyglada w tym sezonie.

TT to w c*** niedoceniany grajek i zamyslem celtics z pewnoscia byl upgrade na centrze starterze bo theis nie domaga i nie jest godzien oparcia na nim strefy podkoszowje (obok davisa przykladowo czy bama ok)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.