Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Znajdź na kolejny trymestr innego jelenią do uzupełniania nieobecności bo ja już nie zamierzam robić z siebie frajera który poświęca wolny czas na to a potem obrywa za to że to uzupelnil. 

Ok. Zrobię to po swojemu, a każdy pisk niezadowolenia będę po prostu wypie^dalał do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

W żadnym meczu nie mam mniej niż 9 graczy. Odsyłam do punktu "absencje" w moim opisie, w ramach sprawdzenia :)

Przeszkadza, nie przeszkadza, (nie zamierzam robić patologii, że gram w 6 czy 7 xd) po prostu zdziwiło mnie to. Twoje wyliczenia Alonzo są błędne, bo pewnie zaliczają DNP do absencji. 

Bo grasz też graczami, którzy w rl akurat nie grali, ale mogli - pisałem o tym wyżej. :) 

ja zrobiłem suche - kto grał, a kto nie  nie wnikając w przyczyny - wyjaśnienie, że dany gracz u nas grał jest przecież w opisach. ;) 

@Eld przykładowo w g6 mógł grać 15 graczami, a w g9 - 16 - to tylko poglądowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale powinniście zaznaczać kto miał Covid bo w takim przypadku jeśli nie masz 8 bo masz kwarantanne to liga przekłada mecz a nie daje walkower więc jeśli Durant wypada z powodu Covidu to mecz jest przesuwany i odbędzie się w innym terminie kiedy już będzie 8

U sylvinho nie wychodzi 8 nie dlatego że ma kwarantanny tylko dlatego że gra Tonym Bradleyem, joshem hallem, keljinem blevinsem itd. a ja wpisuje tylko w ilu meczach zawodnik nie zagrał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja jedynie uzupełniam nieobecności bo dojście do tego kto, kiedy i dlaczego nie zagrał dla 300 zawodników jest nie do zrobienia dla jednej osoby, więc zrobione jest to tak że każdy w swoim opisie informuje o tym które nieobecności tutaj by nie miały miejsca, a jak ktoś opisu nie wrzuci to działa to na jego niekorzyść bo rozpiska nieobecności nie uwzględnia tych przypadków i wtedy przy głosowaniu można skorzystać że sciagawki. No i jest to też pomoc przy pisaniu opisu. 

No spoko, pisałem o samej zakładce ''injuries'' w arkuszu, która tak naprawdę oznacza ''nierozegrane mecze'', a to nie to samo i wprowadzać może mniej zorientowanych (jak ja) w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

No spoko, pisałem o samej zakładce ''injuries'' w arkuszu, która tak naprawdę oznacza ''nierozegrane mecze'', a to nie to samo i wprowadzać może mniej zorientowanych (jak ja) w błąd.

Zgadza się, w tej zakładce jest jedynie informacja w ilu meczach rl NBA zawodnik nie zagrał bez wnikania w przyczynę nieobecności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

No spoko, pisałem o samej zakładce ''injuries'' w arkuszu, która tak naprawdę oznacza ''nierozegrane mecze'', a to nie to samo i wprowadzać może mniej zorientowanych (jak ja) w błąd.

.. i dlatego są m.in. opisy, żeby wyjaśnić przyczyny absencji. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Hmm, zawsze taki system był. Mi on pomaga, nie muszę przy naprawdę wielu graczach (tych o których wiem, że nie wylatują z rotacji) sprawdzać absencji, co ważne jest zwłaszcza u GMów, którzy celowo nie piszą opisów.

Robiłem to kiedyś w 3 trymestrze dla chyba top 8 w każdej drużynie kiedy było dużo dnp-rest ale zajmowali to za dużo czasu niż to było warte ale zazwyczaj uzupelnialem tylko nieobecnosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No no, bez cenzur takich;)

beGM bez głosów niezadowolenia nie będzie tym samym.

Schemat będzie prosty. Wszystko co nie będzie DNP, będzie nieobecnością. Nawet nie mam zamiaru się bawić w coś więcej i tak będzie widniało w arkuszu.

Mało tego - wrzucę dwa pomysły na Radę:

1, Aby out of season graczy również dopisywać do zliczanych nieobecności. W końcu zajmują rooster spot. Dlaczego ja mam cierpieć, bo jakiś Nurkić upaść nie umie nie łamiąc sobie czegoś z 45 nieobecnościami na bardzo szeroki skład, a Tecu i 76ers ( przykład, nic osobistego ) wg. tego samego arkusza ma raptem 35 nieobecności, a powinien mieć 59 przez Klaya. 

2. Rozszerzyć listę graczy dla każdego teamu do 14 w zakładce injury, a nie jeden team ma wpisanych 9 a drugi 12 ( Thunder, Hornets, Knicks ) więc liczba nieobecności z automatu będzie większa bo mamy o 25% większy rooster wpisany, więc automatycznie o 25% większe prawdopodobieństwo jakiejś dużej absencji. Wystarczy, że wywalam z zakładki INJURY Juancho jako key res, schodzę z 12 wpisanych do 11, ale liczba nieobecności spada mi z 45 do 34 i w tym rankingu co robiłem na szybko z 16 miejsca spadam z liczbą nieobecności na 23. 

Zresztą jak to ma być moja robota, to chyba nawet nie mam co wrzucać na Radę, a tak po prostu zrobić. Jeden szablon nałożyć na wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Schemat będzie prosty. Wszystko co nie będzie DNP, będzie nieobecnością. Nawet nie mam zamiaru się bawić w coś więcej i tak będzie widniało w arkuszu.

Mało tego - wrzucę dwa pomysły na Radę:

1, Aby out of season graczy również dopisywać do zliczanych nieobecności. W końcu zajmują rooster spot. Dlaczego ja mam cierpieć, bo jakiś Nurkić upaść nie umie nie łamiąc sobie czegoś z 45 nieobecnościami na bardzo szeroki skład, a Tecu i 76ers ( przykład, nic osobistego ) wg. tego samego arkusza ma raptem 35 nieobecności, a powinien mieć 59 przez Klaya. 

2. Rozszerzyć listę graczy dla każdego teamu do 14 w zakładce injury, a nie jeden team ma wpisanych 9 a drugi 12 ( Thunder, Hornets, Knicks ) więc liczba nieobecności z automatu będzie większa bo mamy o 25% większy rooster wpisany, więc automatycznie o 25% większe prawdopodobieństwo jakiejś dużej absencji. Wystarczy, że wywalam z zakładki INJURY Juancho jako key res, schodzę z 12 wpisanych do 11, ale liczba nieobecności spada mi z 45 do 34 i w tym rankingu co robiłem na szybko z 16 miejsca spadam z liczbą nieobecności na 23. 

Zresztą jak to ma być moja robota, to chyba nawet nie mam co wrzucać na Radę, a tak po prostu zrobić. Jeden szablon nałożyć na wszystkich. 

Sa różne liczby graczy bo sam je wpisywalem bo większość zespołów nie miała wypisanej rotacji i potem jak zobaczyłem że o kimś ważnym w danym teamie zapomniałem to go po prostu dopisywalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ely3 napisał:

Ale powinniście zaznaczać kto miał Covid bo w takim przypadku jeśli nie masz 8 bo masz kwarantanne to liga przekłada mecz a nie daje walkower więc jeśli Durant wypada z powodu Covidu to mecz jest przesuwany i odbędzie się w innym terminie kiedy już będzie 8

Sporo by było z tym roboty i trzeba by to na bieżąco - bo po kilu dniach, czy tygodniu juz by człowiek o przyczynach nieobecności gracza X nie pamiętał i trza by szukać.

Dodatkowo czasami nieobecności  w rl są niejednoznaczne - drużyna po prostu nie gra graczem wpisując mu fikcyjna ontuzję, albo celowo przedłużając nieobecność gracza zeby lepiej przytankować. 

6 minut temu, Eld napisał:

Schemat będzie prosty. Wszystko co nie będzie DNP, będzie nieobecnością. Nawet nie mam zamiaru się bawić w coś więcej i tak będzie widniało w arkuszu.

Mało tego - wrzucę dwa pomysły na Radę:

1, Aby out of season graczy również dopisywać do zliczanych nieobecności. W końcu zajmują rooster spot. Dlaczego ja mam cierpieć, bo jakiś Nurkić upaść nie umie nie łamiąc sobie czegoś z 45 nieobecnościami na bardzo szeroki skład, a Tecu i 76ers ( przykład, nic osobistego ) wg. tego samego arkusza ma raptem 35 nieobecności, a powinien mieć 59 przez Klaya. 

2. Rozszerzyć listę graczy dla każdego teamu do 14 w zakładce injury, a nie jeden team ma wpisanych 9 a drugi 12 ( Thunder, Hornets, Knicks ) więc liczba nieobecności z automatu będzie większa bo mamy o 25% większy rooster wpisany, więc automatycznie o 25% większe prawdopodobieństwo jakiejś dużej absencji. Wystarczy, że wywalam z zakładki INJURY Juancho jako key res, schodzę z 12 wpisanych do 11, ale liczba nieobecności spada mi z 45 do 34 i w tym rankingu co robiłem na szybko z 16 miejsca spadam z liczbą nieobecności na 23. 

Zresztą jak to ma być moja robota, to chyba nawet nie mam co wrzucać na Radę, a tak po prostu zrobić. Jeden szablon nałożyć na wszystkich. 

Eld, 

ale ja nigdy nie gram 14 graczami.. Z reguły rotuje 9-10  - przykładowo jak mi będziesz liczył takiego Udonisa Haslema? A ja zawsze sobie takiego gracza wynajdę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Eld, 

ale ja nigdy nie gram 14 graczami.. Z reguły rotuje 9-10  - przykładowo jak mi będziesz liczył takiego Udonisa Haslema? A ja zawsze sobie takiego gracza wynajdę :P 

Przecież Udonis ma typowe DNP, czyli będzie miał zero nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

ku*wa.

niedobrze.

Nie dane im coś pograć razem.. :( 

Timberwolves guard D’Angelo Russell will have arthroscopic surgery on his left knee to remove a loose body, ESPN’s Adrian Wojnarowski tweets. Russell is expected to be sidelined 4-6 weeks, Wojnarowski adds.

Ostaje Wielki Malik Beasley.. Michael Jordan 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco ponad 15h do końca opisów, a my mamy 11/29 opisów (Szulim jest tu zwolniony w tym trymestrze) - ciekawy wieczór się szykuje :) 

ja za brak opisu drużynom zależącym na W będę zabierał 1W, a drużynom tankującym dodawał 1W i zrobię to na rzecz tych 10 teamów, które do wczoraj wrzuciły opisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim bardzo fajnie z Twojej strony, że dałeś opis, ale ja mam tylko jedno króciutkie pytanie.

Co to ku*wa ma znaczyć?!

Ja Cię tu do gry wprowadzam, Ty do mnie przyjeżdżasz na wyjazdówkę, gdzie mam pełny skład i lejesz mnie w mojej własnej hali?!

 

sckVDNn.jpg

 

Czekaj tylko. Będziesz chciał żebym Ci trade jakiś klepnął. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@ignazz primo to trymestr trwa 24 mecze, a nie 18, więc nie wiem czemu 4-14 proponujesz i podajesz w terminarzu tylko 18 gier xd.

Secundo oj nie moj drogi ja Ci nie bede liczył ledwie 13mpg dla Monte Morrisa w tym ohydnym nurkowaniu pod tank;)

już poprawiłem i są 24 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.