Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzasz mnie? :) 

Tylko mój i swój team, czy inne też? 

2 minuty temu, fluber napisał:

Sirvydis grał w 8, w 7 nie grał. Przynajmniej wegług basketball reference

https://www.basketball-reference.com/players/s/sirvyde01/gamelog/2021/

No to się tu walnąłem i mamy 17 teamów. I tak tu mam porażkę z Cavs wg mojej rozpiski. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Sprawdzasz mnie? :) 

Tylko mój i swój team, czy inne też? 

No to się tu walnąłem i mamy 17 teamów. I tak tu mam porażkę z Cavs wg mojej rozpiski. :) 

Pamiętaj, że wypełniałem absencje i jak wrzuciłeś teraz, to po prostu miałem wrażenie, że widziałem u Ciebie jakąś dziurę na początku sezonu i się zdziwiłem, że teraz napisałeś, że miałeś zawsze 8 grających:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Pamiętaj, że wypełniałem absencje i jak wrzuciłeś teraz, to po prostu miałem wrażenie, że widziałem u Ciebie jakąś dziurę na początku sezonu i się zdziwiłem, że teraz napisałeś, że miałeś zawsze 8 grających:)

Sirvydisa nie mam w rotacji, czyli musiałeś liczyć :) 

Przy takiej ilości stats jakie spisywałem pewnie jeszcze w paru miejscach się walnąłem, ale grunt, że nie zmienia to ogólnego obrazu.

Ogólnie myślałem, że Bucks i Bulls maja większe problemy z rotacją dopóki nie policzyłem. 

Ashigaru też nie będzie zadowolony, bo oni tylko w g7 mieli 7 graczy, a w pozostałych 8 i więcej, czyli może nie być u mnie najgorszego bilansu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

A w Cavs regularnie pewnie 10 graczy spokojnie :) no u mnie Wizards będą cierpieć niestety, ale chętnie bym zobaczył rozpiskę kto jeszcze miał takie problemy :)

10,7 gracza w rotacji :) Najmniej graczy - 8 w g22 przeciwko Clippers. 

W każdym meczu rotację 8 i więcej graczy mieli - Bucks, Hornets, Cavs, Knicks, Hawks, Heat, Wolves, Lakers, Pels, Rockets, Mavs, Thunder i Nuggets -  choć czasami nawet przysłowiowy kasztan tu zawyża rotację, ale statsy to statsy :P Kings, Blazers, Pacers, Pistons i Magic mieli po 1 takim meczu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

A w Cavs regularnie pewnie 10 graczy spokojnie :) no u mnie Wizards będą cierpieć niestety, ale chętnie bym zobaczył rozpiskę kto jeszcze miał takie problemy :)

Na szybko zrobiłem w naszym pliku pod zakładką INJURIES formułę zliczającą nieobecności.

 

  1. Wizzards
  2. Jazz
  3. Blazers
  4. Nets
  5. Grizzlies
  6. Suns
  7. Clippers
  8. Hornets
  9. Pistons
  10. Lakers
  11. Spurs
  12. Bulls
  13. Kings
  14. Raptors
  15. Magic
  16. Thunder
  17. Hawks
  18. Warriors
  19. Mavericks
  20. Knicks
  21. Pelicans
  22. Wolves
  23. 76ers
  24. Bucks
  25. Cavaliers
  26. Rockets
  27. Pacers
  28. Heat
  29. Celtics
  30. Nuggets

Lista jest mocno orientacyjna bo nie uwzględnia graczy out of season ( Klay, Winslow, T. Bryant, Fultz, Issac itd. ) oraz nie którzy mają tylko 9 graczy podanych do zliczania nieobecności, a niektórzy 12. Poza tym kilka drużyn ma taki sam wynik, ale patrząc na zdanie wcześniej to po prostu leciałem "więcej graczy=niższe miejsce".

5 minut temu, Alonzo napisał:

W każdym meczu rotację 8 i więcej graczy mieli - Bucks, Hornets, Cavs, Knicks, Hawks, Heat, Wolves, Lakers, Pels, Rockets, Mavs, Thunder i Nuggets 

No. Lubię to. 5 kasztanów ( no OG to nie kasztan ) na C można postawić, każdy potrafi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Na szybko zrobiłem w naszym pliku pod zakładką INJURIES formułę zliczającą nieobecności.

 

  1. Wizzards
  2. Jazz
  3. Blazers
  4. Nets
  5. Grizzlies
  6. Suns
  7. Clippers
  8. Hornets
  9. Pistons
  10. Lakers
  11. Spurs
  12. Bulls
  13. Kings
  14. Raptors
  15. Magic
  16. Thunder
  17. Hawks
  18. Warriors
  19. Mavericks
  20. Knicks
  21. Pelicans
  22. Wolves
  23. 76ers
  24. Bucks
  25. Cavaliers
  26. Rockets
  27. Pacers
  28. Heat
  29. Celtics
  30. Nuggets

Lista jest mocno orientacyjna bo nie uwzględnia graczy out of season ( Klay, Winslow, T. Bryant, Fultz, Issac itd. ) oraz nie którzy mają tylko 9 graczy podanych do zliczania nieobecności, a niektórzy 12. Poza tym kilka drużyn ma taki sam wynik, ale patrząc na zdanie wcześniej to po prostu leciałem "więcej graczy=niższe miejsce".

No. Lubię to. 5 kasztanów ( no OG to nie kasztan ) na C można postawić, każdy potrafi co innego.

Ale jak to? Przecież Netsi mieli być tacy zdrowi i mocni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

10,7 gracza w rotacji :) Najmniej graczy - 8 w g22 przeciwko Clippers. 

W każdym meczu rotację 8 i więcej graczy mieli - Bucks, Hornets, Cavs, Knicks, Hawks, Heat, Wolves, Lakers, Pels, Rockets, Mavs, Thunder i Nuggets -  choć czasami nawet przysłowiowy kasztan tu zawyża rotację, ale statsy to statsy :P Kings, Blazers, Pacers, Pistons i Magic mieli po 1 takim meczu. :) 

A wydawałoby się że Bucks nie mają kim grać a tu taka niespodzianka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

A wydawałoby się że Bucks nie mają kim grać a tu taka niespodzianka:) 

Też mi się tak wydawało, ale ich sobie sam wcześniej sprawdziłem bo miałem takie przeczucie i byłem pozytywnie zaskoczony, w przeciwieństwie do Wizards :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A wydawałoby się że Bucks nie mają kim grać a tu taka niespodzianka:) 

Właśnie pisałem wcześniej - sam byłem zaskoczony. :) Chociaz tam średnie nabijali też Thon Maker, Sabien Lee, czy w sumie słabo wyglądający w Hawks Goodwin, ale maja ponad 10 grających graczy. Ten dodatkowy szybki nabór graczy za minimum juz podczas startu sezonu uratował Bux. 

Goodwin i Lee to gracze 2way i w sumie nie wiadomo, czy będą grać - zobaczymy w opisie. Jak ich tam nie będzie, to ich wykreślę pewnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ataki bezpośrednich konkurentów ale mimo wszystko jest to prawie tak żenujące jak proponowane przez was bilanse dla własnych drużyn. 

Dodatkowo te rozpiski nieobecności są dość śmieszne bo taki Tony Bradley niby nie zagrał w 15 meczach jednakże nie miał żadnej kontuzji, więc u mnie nie opuściłby zapewne żadnego meczu. O reszcie napiszę więcej jutro w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja rozumiem ataki bezpośrednich konkurentów ale mimo wszystko jest to prawie tak żenujące jak proponowane przez was bilanse dla własnych drużyn. 

Dodatkowo te rozpiski nieobecności są dość śmieszne bo taki Tony Bradley niby nie zagrał w 15 meczach jednakże nie miał żadnej kontuzji, więc u mnie nie opuściłby zapewne żadnego meczu. O reszcie napiszę więcej jutro w opisie.

Sylwek,  

ja nic nie pisałem o Wizards. Policzyłem sobie po prostu wg bbref kto grał w których meczach, żeby zrobić ogólnie siłę rotacji drużyn. To pokazuje też, że chociażby tacy Bux są silniejsi, niż się tu nam wydawało. Tak samo pozorni tankerzy - jak Blazers, czy Bulls maja silniejsze rotacje głębsze niż powszechnie uważaliśmy. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.