Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ely3 napisał:

Wymien Otto Portera na powiedzmy Capele  i wygrywasz ZAchód , Będziesz mieć najlepszą obronę .  Swietnych zadaniowców...

Oczywiście trochę przesadzam ale masz dwóch graczy , których uwielbiam. Niedocenianego Neto i genialnego Dorta. Do tego co oglądam Warriors to Lee zadziwia mnie swoją obroną. Draymond jest opoką co było widać dziś jak zszedł to Golden padło a przy nim nawet Wiggins wszedł na poziom dobrego obrońcy.

Porter to już niestety rezerwowy obecnie. Dobrze broni z ławki ale starterzy są dla niego za mocni. Steph i Zach tworzyliby niezły duet ofensywny.. Ale kompletnie nie masz centra. Baynes to koszmar. Gra tak źle ,że brak słów na opisanie tego.. To jest bolaczka plus kiepska forma Harklessa. Bo obronę na obwodzie masz dobrą. Masz niezły atak ale bez centra to będzie krucho.

@MMM2121

Ely3 trochę racji ma, natomiast ja na pewno powstrzymałbym się od ruchu typu porter za capele/adamsa.

Primo, prawdopodobnie pojawi się jakiś center na wolnej agenturze przed ostatnim trymestrem. Będziesz prawdopodobnie głównym kandydatem do ściągnięcia go za minimum (obok lakers, którzy mają przewage w hajsie, bo nie wydali mid-level).

Secundo, Portera jednak będzie Ci ciężko zastąpić. Ciężej niż ewentualnego centra. 

Ps. wjebałeś z harklessem ;D

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to są trochę jaja Alonzo, z tego grona sam podpisałbym może z dwa nazwiska i to tylko wtedy gdybym był pod ścianą

Mówimy tu o graczach z ławki - Haslem - wiadomo, Barea jak go ściągałem był świetny (tuz przed tą kontuzją), Lopez wtedy chyba w słabych Bulls miał rewelacyjny trymestr (nabijał statsy w słabym teamie), o McGruderze mam swoje zdanie, ale nie gra - zatem tu nikogo nie będę przekonywał, Ellington i Matthews to gracze, których atuty i wady są znane powszechnie (Ellington daje trójkę - właśnie miał piękny mecz w Pistons przeciwko moim Heat, Matthews 3&D) choć wiek robi swoje; Codiego po prostu uwielbiam za jego hustle; natomiast z poprzedniego sezonu - Joseph - to samo, on gra swoje - fajny defensywny guard nieprzetrzymujący piłki, choć ma pecha grać w rl Sacto (kolejna patologiczna organizacja), Noel gra ok w Knicks - świetny backup na centra oraz Prince po którym trochę więcej się spodziewałem, ale obaczymy teraz w Cavs, gdzie może dostawać spore minuty na sf; Williams i Nunn już w swoich pierwszych sezonach byli wyróżniającymi sie rookie i obaj powinni być graczami rotacji na długie lata. 

Pamiętaj LBS, że mówimy o graczach, których potrzebuję/potrzebowałem na śr. 15-20min. ja znam ich atuty i wady, ale do mojego s5 tacy gracze idealnie pasują równoważąc mi rotację. Normalnie gramy 9-10 graczami, reszta to garbage players - czasami ktoś się wybije, ale ogólnie chcąc zachować stabilizację za dużo się nie zmienia. + zawsze dochodzi jakis 6th man z ławki, który nabije sporo punktów - w sezonie nr1 był to Kuzma (+Cody był niezły jak oczywiście grał); w sezonie nr2 takim graczem był Nunn (przypominam, że został wybrany w głosowaniu na Rookie nr 2 za Morantem), w tym sezonie nie potrafię jeszcze powiedzieć kto w Magic będzie pełnił rolę 6th mana - naprawdę planowałem przesunąć na ławkę Oubre, a do s5 dać Granta Williamsa, ale nieobecność KATa storpedowała mi ten pomysł. Do tego Oubre jak na ironie jest dobry w defensywie, a fatalny w ofensywie ja narazie.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

 

Nunna tak nie żałowałem jak Dorta. I w sumie chyba nie mam co go żałować patrząc na ten RS.

 

Nunn jak dostaje większe minuty gra świetnie. Teraz pod nieobecność Bradleya i Herro miał spory wkład w dwa ostatnie łiny, a w wygranym meczu z Toronto była graczem meczu - 28pkt. 4x3 8zb. 5as. On po prostu potrzebuje regularnej gry. 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

Ps. wjebałeś z harklessem ;D

Tego jeszcze nie wiemy, bo Heat bardzo, ale to bardzo potrzebują kimś zastapić Crowdera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

imo 2 razy sie mylisz

granie pod siebie jest bez kontekstu i całości. w ten spsoob mozna pisac o kazdym strzelcu 

a fatalny w obronie nie jest

wiec naloz okulary albo daj sobie spokoj z ogladaniem, skoro tak c***owe analizy ci wychodza

Sporo racji 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

beasley nie gra pod siebie tylko ma zielone światło z racji kontuzji KATa i kilku innych gracza, w obronie też zrobił spory postęp, widocznie inna Minnesote oglądasz

Yep. 

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Malik Beasley to najlepszy gracz Wolves w tym sezonie.

Pytanie nie brzmi czy Knicks odjechali reszcie stawki, tylko jak daleko...

Tez prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, człowiek...morza napisał:

imo 2 razy sie mylisz

granie pod siebie jest bez kontekstu i całości. w ten spsoob mozna pisac o kazdym strzelcu 

a fatalny w obronie nie jest

wiec naloz okulary albo daj sobie spokoj z ogladaniem, skoro tak c***owe analizy ci wychodza

 

Tego o okularach nie widziałem.. dopisałeś do posta..

żeby daleko nie szukać:

16 minut temu, ely3 napisał:

W sumie jak się popatrzy to rzeczywiście Beasley skopał w obronie ten ostatni mecz.

 

@Qcin_69 @mac

The Sixers intend to sign free agent wing Rayjon Tucker to a two-way contract, reports Shams Charania of The Athletic (via Twitter). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

 

Tego o okularach nie widziałem.. dopisałeś do posta..

żeby daleko nie szukać:

 

@Qcin_69 @mac

The Sixers intend to sign free agent wing Rayjon Tucker to a two-way contract, reports Shams Charania of The Athletic (via Twitter). 

No i elegancko! Orlando-Minnesota dobry dzień dla obu ekip! 

Witaj ponownie w Rodzinie Alonzo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ely3 napisał:

Para Durant-Harden jest 2-0 w Nets ... gdzie ich wsparcie to

Może skupmy się na faktach, bo Nets są 9-8 i daleko tam do HCA, a prócz Hardena i Duranta jest jeszcze Kyrie Irving. Czemu go nie wymieniasz w wyliczance jakości supportu? Zwłaszcza, że na początku sezonu z trójki Irving, Durant, Harden to właśnie Kyrie był najlepszy.

A DeAndre Jordan > > > Tony Bradley. No nie róbmy sobie jaj.

Ogólnie ja Sylvka często chwaliłem. Pisałem, że dla mnie to TOP3 GM tej zabawy i mocno przyczyniłem się do tego, że Harden został sparowany z Durantem w naszej zabawie. Sylvek zapracował na bardzo dobrą reputacje. Niestety potem popełniał bardzo słabe ruchy. Prawie całe MLE wydał na leszcza Craiga, a za tą kasę można było wziąć dwóch dobrych rolesów. Za minimum było sporo fajnych rolesów do podpisania, wciąż dostępny jest chociażby Valentine, a Sylvek poszedł w Tony Bradleya i Jakarra Sampsona...

@Sylvinho. możesz narzekać na system finansowy, ale sam mocno przyczyniłeś się swoimi ruchami do swojej sytuacji.

@mac Nie widzę niczego złego w krytyce innych zespołów. Na tym polega ta zabawa, że oceniamy teamy. Nie zabijaj dyskusji, bo pasywnych GMów i tak jest znacząca większość w tej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. dodajmy do tego jeszcze Waynea Ellingtona - dziś znów 6 trójek i 18pkt. 

Niespodziewanie fajny jest też Payne w rl Suns @Lucas

Umówmy się, że Payne było ciężko przewidzieć.

Ale Valentine, Ellington. A przecież po tych dwóch ananasach co ich wybrał Sylvek byli dostępni jeszcze Elfrid Payton, Kent Bazemore, Solomon Hill, Bryn Forbes. Każdy to wartościowy członek rotacji.

" 3. Tony Bradley 1+1 PO minimum

  4. Javalle McGee 1+1 PO minimum (jeśli nie Bradley)"

Serio, mordko? Tony "ścierwo" Bradley wyżej jak priorytet niż McGee?

Sylvek położył dwa FA z rzędu, dlatego jeśli szuka winnych swojej sytuacji to musi spojrzeć w lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Umówmy się, że Payne było ciężko przewidzieć.

Ale Valentine, Ellington. A przecież po tych dwóch ananasach co ich wybrał Sylvek byli dostępni jeszcze Elfrid Payton, Kent Bazemore, Solomon Hill, Bryn Forbes. Każdy to wartościowy członek rotacji.

" 3. Tony Bradley 1+1 PO minimum

  4. Javalle McGee 1+1 PO minimum (jeśli nie Bradley)"

Serio, mordko? Tony "ścierwo" Bradley wyżej jak priorytet niż McGee?

Sylvek położył dwa FA z rzędu, dlatego jeśli szuka winnych swojej sytuacji to musi spojrzeć w lustro.

Wiadomo, że mogłem lepiej podziałać na FA jednak podajesz zawodników głównie z pozycji, które już miałem obsadzone, a dodatkowo musiałem balansować na granicy hardcapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Umówmy się, że Payne było ciężko przewidzieć.

Ale Valentine, Ellington. A przecież po tych dwóch ananasach co ich wybrał Sylvek byli dostępni jeszcze Elfrid Payton, Kent Bazemore, Solomon Hill, Bryn Forbes. Każdy to wartościowy członek rotacji.

 

Paynea się oczywiście nie dało przewidzieć, pisze pod kątem okienka po I trymestrze :) 

Valentine i Ellington to moi ludzie z poprzedniego sezonu - odnośnie Valentinea trochę się dziwiłem, że nikt go nie podpisał u nas, natomiast Ellington dostaje po prostu regularne minuty w Pistons i gra swoje. W poprzednim sezonie niestety w Knicks wiemy jak wyglądała sytuacja. Obaj to są bardzo fajni gracze rotacji, przy czym Valentine dopiero wraca do regularnego grania po tym jak stracił sezon przez kontuzję, a drugi przez dziwne rotacje Boylena. 

Osobiście cieszy mnie tez powrót do ligi moich dwóch innych byłych graczy - Norvela Pelle i Rayjona Tuckera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wizards w PO mogą być czarnym koniem przy skróconej rotacji, bo Harden i Durant to star power z najwyższej półki, a Smart i Nance duża jakość i bardzo dobry fit.

Ale najpierw to PO trzeba zrobić, bo jeśli Durant wypadnie znowu na jakieś 15-20 spotkań to tam zacznie być gorąco, a HCA to tam jest możliwe tylko jak rywale będą mieli stracone po pół składu przez większość sezonu, a Sylvek będzie miał swoich herosów dostępnych przez cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza piątka dziś w nocy;

 

Paul 5/15 11pts 4reb 15as 1stl

Hardaway jr. 8/12 2x3 21pts 2reb

Johnson 7/14 17pts 14reb 3as

Aldridge 11/18 4x3 26pts 9reb 2as 1blk

Turner 9/14 3x3 22pts 9reb 1as 3blk

Do tego z ławki 

Nwaba 6/12 13pts 7reb 4as 2stl 2blk 

 

ogolnie takie orlando, czy inne zespoły walczące o PO mogą chyba pomarzyć o tak zdrowym i równym składzie jak mój w 1 trymestrze. Jedynie Hardaway jr i Turner opuścili po dwa mecze jak do tej pory, i Aldridge kilka. Zapowiada się udany bilans tutaj, Turner, czy Hardaway jr. grają sezony życia jak narazie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics ja sobie wczoraj zrobiłem power ranking i u mnie jesteś na 5. miejscu na Wschodzie. Choć za pozycje 3-10/11 naprawdę mocno wyrównane i te miejsca czasem naprawdę na siłę musiałem ustalać. Knicks i Heat odjechali, ale dalej jest bardzo równo i w zasadzie tylko Celtics, Pistons, Nets  Bulls odstają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Nareszcie :) choć to Nets wyglada kiepsko, w szczególności jak grają Irving i Harden bo Durant z każdym z nich wyglada ok :)

Nets kiepsko - wiadomo :P ale Pelle może mieć regularne minuty i sporo pracy pod koszem ;) 

No i Prince w Cavs jak na razie dwa bardzo dobre mecze przeciwko tej pseudoPotędze z Brooklynu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Regis napisał:

@RonnieArtestics ja sobie wczoraj zrobiłem power ranking i u mnie jesteś na 5. miejscu na Wschodzie. Choć za pozycje 3-10/11 naprawdę mocno wyrównane i te miejsca czasem naprawdę na siłę musiałem ustalać. Knicks i Heat odjechali, ale dalej jest bardzo równo i w zasadzie tylko Celtics, Pistons, Nets  Bulls odstają. 

 

Wejść do bezpiecznej szóstki może być ciężko ale jak narazie pierwszy trymestr tez mysle ze chłopakom się należy docenić ich do czego zachęcał będę, bo jednak nie ma co tankować chyba mając top2 rim protektora w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.