Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

przy znizce formy ingrama w ostatnim czasie, kiepskie perspektywy przed lakers na koniec trymestru

Teraz, mac napisał:

jaki według Ciebie wpływ na najleszą obronę w NBA ze strony CAVS ma podpisanie w lato 3&D Dotsona ?

pozytywny

ale to nic nowego, bo zawsze taki mial.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

A cóż to za legit centra masz?

w perspektywie Lakers wystarczy, ze masz takiego przysłowiowego (?) Longleya, a Theis, choć nie jest taki zajebisty jak go Jasiek maluje, spokojnie się tu broni

aha, nie zapominajmy, ze niegrający, ale aktywni gracze, to wciąż gracze i u nas mogą grać, bo to nasza liga, przerabialiśmy to u mnie ze Zbójem, dlatego tu też będę Lakers wspierać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w perspektywie Lakers wystarczy, ze masz takiego przysłowiowego (?) Longleya, a Theis, choć nie jest taki zajebisty jak go Jasiek maluje, spokojnie się tu broni

Twój s5 center idzie po MVP, a reserve C jest dwa razy lepszy od Theisa. W moich oczach się nie broni. Jasiek płacze, że Theis gra na PF a ja na br widzę, że 100% czasu rozegrał na C będąc przezajebiście minusowym. Mało. To samo potwierdza wowy, gdzie Celtowie z Theisem na boisku mają 106,08 ortg, a bez niego 116,81. Drtg to też jakiś śmiech na sali. Lepiej bronią bez niego niż z nim. Taki Tatum z Theisem na boisku wręcz cierpi idąc po ortg, 102,41, ale jak Theis siedzi na ławie to Tatum ma ortg 127,61. 

A dalej to mi aż żal przytaczać trzyosobowe lineupy ( Jaylen, Tatum, Theis )czy czterosobowe ( ze Smartem ).

Generalnie Theis każdego z graczy z którymi gra duże minuty w RL Bostonie czyni gorszym i w ataku i w obronie.

Po c***u legit center. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Twój s5 center idzie po MVP, a reserve C jest dwa razy lepszy od Theisa. W moich oczach się nie broni. Jasiek płacze, że Theis gra na PF a ja na br widzę, że 100% czasu rozegrał na C będąc przezajebiście minusowym. Mało. To samo potwierdza wowy, gdzie Celtowie z Theisem na boisku mają 106,08 ortg, a bez niego 116,81. Drtg to też jakiś śmiech na sali. Lepiej bronią bez niego niż z nim. Taki Tatum z Theisem na boisku wręcz cierpi idąc po ortg, 102,41, ale jak Theis siedzi na ławie to Tatum ma ortg 127,61. 

A dalej to mi aż żal przytaczać trzyosobowe lineupy ( Jaylen, Tatum, Theis )czy czterosobowe ( ze Smartem ).

Generalnie Theis każdego z graczy z którymi gra duże minuty w RL Bostonie czyni gorszym i w ataku i w obronie.

Po c***u legit center. 

ja patrzę z perspektywy całego sezonu, jeden słabszy trymestr niczego nie przekreśla, sugeruje abyś na chwilę przestał szukać wad u drużyn gmow z którymi masz kose i pomyślał o swojej, ekipie, bo wciąż jest dużo do zrobienia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja patrzę z perspektywy całego sezonu, jeden słabszy trymestr niczego nie przekreśla, sugeruje abyś na chwilę przestał szukać wad u drużyn gmow z którymi masz kose i pomyślał o swojej, ekipie, bo wciąż jest dużo do zrobienia

Ale ja z Jaśkiem nie mam kosy :). To, że po nim jadę jak po burej suce to raczej nihil novi. Nasz ton tutaj, a nasz ton na PM, choć by gadając o Brownach tego świata to dwa różne światy. Jak bym miał z Jaśkiem kosę to by Bruce Brown u mnie nie siedział. Wkurwił mnie ostatnio po tym jak mu konto spaliłem ale czy to pierwszy raz :)? Shit happens i gramy dalej. 

W sumie to ja z nikim nie mam kosy w beGM, no chyba, że ktoś ma ze mną no ale jeśli tak to kawa na ławę i sobie wyjaśniamy to na boku. 

Muszę się z Tobą zgodzić, że u mnie jest bardzo dużo do zrobienia. Nawet nie wiem czy jestem gdzieś w połowie tego co sobie założyłem, ale tym razem obiecałem sobie nie iść all in jak to zrobiłem w Bostonie, a powoli do przodu małymi kroczkami. W tym sezonie planowałem tylko jedną zmianę kadrową, no ale oczywiście szklanka Nurkić zmusza mnie do tego aby tych zmian było sztuk dwie. A dalej co? Czekam na FA. 

Teraz, january napisał:

Doradzę Ci to co kiedyś innemu GMowi tutaj.

Jak czegoś nie wiesz to lepiej nie brnij w błąd przyznając się do swojej kompletnej niewiedzy na dany temat, tylko zamilknij i udawaj, że Cię nie ma ;) 

Ej no sorry ale oglądałem Theisa przedwczoraj, czy tam 3 dni temu i on był tragiczny. Z czym niby brnę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Z tym, że nie gra jako PF w Celtach w tym sezonie.

Niestety grał sporo takich minut i jako PF obok grającego na C TT tworzyli przekoszmarne lineupy.

Plus "eye-test" z 1 meczu jak coś, ekhm.

 

2 godziny temu, january napisał:

Ja przynajmniej mam centra 😉 

Theis jest przecież świetny jako C, tylko fatalny jako PF w parze z TT (pozdro Stevens)

Po pierwsze nie z jednego meczu, tylko akurat w pamięci mam ostatni jako najbardziej świeży.

Po drugie to w końcu gra na tym PF, czy nie gra bo już się zaczynam gubić?

Po trzecie ten Theis to taki zajebisty center, że nawet jak TT siedzi na ławie i on ma tą pozycje centra tylko dla siebie to nadal jest minusowy :D.

Po czwarte non stop się na taką kombinacje powołujesz, jaka ona to zła i jak strasznie go krzywdzi, a oni razem zagrali raptem 103 minuty. To jest lekko ponad 1/3 wszystkich minut jakie spędził na boisku w tym RS ( 103/293 ).

 

Jak staty są cacy dla Jasia to proszę je pisać i je chwalić i graczy którzy je zrobili. Jak staty są be dla Jasia, to: "przyznaj się do swojej kompletnej niewiedzy na dany temat, tylko zamilknij i udawaj, że Cię nie ma". Ale z jednym się zgodzę - lineup Theis - TT to normalnie defensywna bestia. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Głębia zwłaszcza w Wizards żadna

Nie rozumiesz tej zabawy. Tu wystarczy Harden i czterech przypadkowych murzynów złapanych na parkingu, by robić PO. 

January i człowiek morza Ci w razie czego wyjaśnią. 

P. S. Na wszelki wypadek dodam, że pierwsze zdanie to ironia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

 

Eld: 10 akapitów nie na temat z pokazywaniem braku czytania ze zrozumieniem (pogrubianie jest tu skrajnie nielogiczne - ja piszę to co podajesz źle, a Ty to nagle zmieniasz w myśl "napisałeś coś")

 

Ja tylko pokazuję jak naginasz fakty. Obwiniasz Stevensa za idiotyczne lineupy Theis-TT ( co jest racją ), po czym okazje się, że oni razem zagrali raptem 103 minuty. Kogo bym nie zestawił z Theisem ( piszę o czołowych graczach Bostonu ) to oni wyglądają gorzej z nim niż bez niego. TT sam na parkiecie bez Theisa wygląda lepiej niż na odwrót. Ja wiem, że Ainge brakło jaj w tym offseason bo jak by chciał to by miał Turnera i teraz wszyscy byśmy mlaskali na Bostonem, ale niestety został z Theisem który chyba trochę słabo przepracował offseason. Zrzucaj to na to, że zdobyłeś misia i że chłopak jeszcze nie odpoczął a nie na c***owe lineupy w RL, bo to nie do końca jest prawdą. W 1/3 tak, w 2/3 nie.

Ponawiam po raz trzeci pytanie. Kto u Ciebie jest tym legit centrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie rozumiesz tej zabawy. Tu wystarczy Harden i czterech przypadkowych murzynów złapanych na parkingu, by robić PO. 

January i człowiek morza Ci w razie czego wyjaśnią. 

P. S. Na wszelki wypadek dodam, że pierwsze zdanie to ironia :P

Ironią jest ze ely3 nie rozumie tej zabawy?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Najlepsze jest to, że mylisz się tutaj dwa razy :)

Harden i 4 rolesów pewnie by zrobił w realu PO, ale u nas akurat nie zrobił.

CambyGOAT się nie myli. 

5 minut temu, mac napisał:

Ironią jest ze ely3 bie rozumie tej zabawy?

Weź mac, ja Cię proszę. Wracam pociągiem i się w głos śmieje, a ludzie patrzą na mnie jak na idiotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie rozumiesz tej zabawy. Tu wystarczy Harden i czterech przypadkowych murzynów złapanych na parkingu, by robić PO. 

January i człowiek morza Ci w razie czego wyjaśnią. 

P. S. Na wszelki wypadek dodam, że pierwsze zdanie to ironia :P

 

9 minut temu, karpik napisał:

Najlepsze jest to, że mylisz się tutaj dwa razy :)

Harden i 4 rolesów pewnie by zrobił w realu PO, ale u nas akurat nie zrobił.

Zasadniczo to prawda ale Harden wtedy jednak nie mial 4 rolesów tylko 8. A tu jest skład ,który ma 6 osobową rotację bo Tony Bradley nawet w przetrzebionej Covid Filadelfii gra ochłapy. I ja nie piszę ,że Wizards nie wejdzie do PO ale ,że takie Raptors czy Knicks są faworytami do wygrania Wschodu a może i ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.