Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Nie wiem Ely co się czepiasz.

Ja też oglądam bajki. Może nie o 2:00 w nocy, ale puść mi jakąś Epokę Lodowcową, baranka Shauna, albo nie daj Boże Pingwiny z Madagaskaru lub Sąsiadów i mnie nie ma. Nic tak nie relaksuje jak dobra animacja! Na pewno wolę bajki niż oglądać Bookera :).

No to raczej od jakiś 2 lat nie podlega żadnej dyskusji.

Tzn. Moje córki chodzą spać tak raczej po północy xD wiec mecze o 23:00 to jest tak 50/50 ze obejrzę, akurat wczoraj oglądaliśmy jeszcze Królowa Śniegu po 2 stronie lustra, w międzyczasie włączyłem na chwile Suns i trafiłem akurat na 2 trójki Kamińskiego co tez napisałem xD nie wiem serio co jest samozaoraniem przez Elyego, ale coś stępił się pazur ostatnio :P 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ja jestem na etapie oglądania Świnki Peppy. Ale znalazłem tez czas na obejrzenie Rudy Gaya. 
świetny był w nocy: 21/7 5/8 za trzy. +24. 

Hrum hrum, Świnka zawsze na propsie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Czas chyba docenić robotę @LeweBiodroSmoka w Denver. 

No ja doceniam, widac to w glosowaniach zwykle :P 

A Gordona zostawcie w spokoju, nadal wierzę, że któregoś dnia wstanie i coś przeskoczy mu w głowie ;)

Wciskam Aarona do Denver przynajmniej od 3 sezonów i nie zamierzam przestawać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hrum hrum, Świnka zawsze na propsie

Świnka jest dla lamusów. Tylko Psi Patrol i Pidżamersi....Ewentualnie Dino Pociąg i Pszczółka Maja.  Choć ostatnio Koci Świat Gabi czy jakoś tak też wszedł na tapecie. No a starsza to raczej na etapie Jumanji czy sagi Zmierzch.. Tak czy siak Świnka Peppa jest passe. 

 

19 minut temu, Lucas napisał:

(tak samo Aaron Gordon) topowy fit do Jokicia,

To nie temat o Denver ani Magic ale Gordon teraz pokazuje przy kontuzjach jak jednowymiarowym graczem jest i on jest co najwyżej rolsem . Idealny do Jokić to byłby Myles Turner albo Anotnio Davis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sìę, Antonio Davis to kawał grajka! (pamiętam jeszcze jak bracia grali PO z Bulls)

a co do Gordona - na szczęście za rok kończy mu się umowa i raczej Magic nie zdążą go dobrze sprzedać, ktoś mu rzuci dużo za dużo, byle nie Nuggets

21 minut temu, ignazz napisał:

Czas chyba docenić robotę @LeweBiodroSmoka w Denver. 

dużo szczęścia, trochę nawet za dużo, ciężko sobie wyobrazić lepszy scenariusz niż Jrue w Bucks i free Jerami w Pistons, wciąż jednak zbyt wiele zależy od zdrowia, nie mówiąc już o tym czy my ten sezon w ogóle dogramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

Świnka jest dla lamusów. Tylko Psi Patrol i Pidżamersi....Ewentualnie Dino Pociąg i Pszczółka Maja.  Choć ostatnio Koci Świat Gabi czy jakoś tak też wszedł na tapecie. No a starsza to raczej na etapie Jumanji czy sagi Zmierzch.. Tak czy siak Świnka Peppa jest passe. 

 

To nie temat o Denver ani Magic ale Gordon teraz pokazuje przy kontuzjach jak jednowymiarowym graczem jest i on jest co najwyżej rolsem . Idealny do Jokić to byłby Myles Turner albo Anotnio Davis 

Starsza woli Harry’ego Pottera i Wiedźmina (grę xd) a Młodsza puzzle, ale jak ma coś oglądać go jednak ciagle Peppa rządzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

ale Gordon teraz pokazuje przy kontuzjach jak jednowymiarowym graczem

W jakim sensie jednowymiarowym graczem? Przecież to dobry two-way gracz. W obronie zajebisty nie jest, ale dobry na pewno, a przy tym bardzo wszechstronny, co jest sporym atutem. W ataku ma swoje wady, ale overall również jest spoko graczem po tej stronie. 

Problemem jest to (@tangiers, z tego co pamiętam, kiedyś dobrze o tym napisał), że jak AG zagra jeden miesiąc w sezonie, gdzie wygląda jak borderline allstar to ludzie zaczynają za bardzo pompować balonik.

Spore możliwości wydaje się mieć i też długo się łudziłem, że zrobi na stałe ten krok do przodu, ale raczej te jego wyskoki co jakiś czas, trzeba traktować tylko jako chwilową zwyżkę formy. 

Btw, zgodzę się z @Lucas. Imho on profilem do Jokicia bardzo dobrze pasuje. Tutaj w beGM u @Alonzo też jako uzupełnienie s5 jest bardzo cenny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zebrało na przemyślenia dotyczące Wschodu u nas, a dokładnie tego co się aktualnie złego dzieje w topowych klubach:

Knicks - dzban Iriving, popierający jego działania GM

76ers - nic nowego. Klay i nie rozwijający się Simmonns

Raptors - tragiczny Siakam, połamany CJ,

Bucks - nieobecny Kemba - tragiczny pierwszy mecz, kontuzjowany Gallo, gdzie jest ławka ja się pytam?

Hornets - połamany RW, połamany Warren, niegrający Bjelica, niegrający Whiteside, taki se Ibaka

Magic - nie ma KATa, brak formy MItchella, O***e

Wizards - kto tam gra na piątce prócz Nance'a?

 

Chyba tylko Heat nie mają jakiś większych problemów ( nie licząc Rossa ale to rezerwowy ) wśród drużyn które miały być pewniakami do PO. Pewnie Knicks nie są do ugryzienia i raczej na ten moment bezpieczny 2 seed, ale Raptors, Magic i Hornets? Tuż tu Cavaliers i Pacers tylko czekali na taki rozwój wydarzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Braveheart22 napisał:

Problemem jest to (@tangiers, z tego co pamiętam, kiedyś dobrze o tym napisał), że jak AG zagra jeden miesiąc w sezonie, gdzie wygląda jak borderline allstar to ludzie zaczynają za bardzo pompować balonik

przy Jokiciu może tak wyglądać co miesiąc i co wtedy?

gość nie jest w lidze od dwóch lat, to gracz solidny, ale nic poza tym, teraz znowu leży mu trójka choć wydawało się, że się rozwja w tym względzie, gdyby on podpisał te 16-18 za sezon jak teraz to można by to rozważyć, ale pewnie skończy się na większym hajsie, bo masa ludzi ma przeświadczenie, że to topowy gracz na swojej pozycji, prawda jest taka, że on się nie rozwija, a płacenie ponad stu baniek za trio Jok Murray Gordon nie da Denver kompletnie nic, tyle samo ugramy z JaMichałem za sporo mniejszą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cavs pewnie fart i wielka forma skończy się lada dzień, ale póki co to po tych kilkunastu meczach nieskromnie powiem, że spokojnie mógłbym dostać HCA :) Oczywiście nie dostanę bo wiem jak wyglądają głosowania i pewnie będę ~8 miejsca, ale nadal uważam Cavs za czarnego konia tego sezonu póki co (a w RL zawsze taka drużyna się znajduje w topie, u nas rok temu Hornets np) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Knicks - dzban Iriving, popierający jego działania GM

 

 

Brawo Kyrie. jako organizacja jestesmy dumni z odwagi naszych zawodnikow

 

Cytat

 

Kyrie Irving bought a house for the family of George Floyd, according to former NBA player Stephen Jackson.

Jackson, who was a close friend of the late Floyd, revealed on "The Rematch" podcast that Irving, along with other celebrities, had reached out to help Floyd's family.

"Kyrie Irving bought them a house. Lil Wayne's manager bought them a Mercedes-Benz. Barbra Streisand gave them stock in Disney," Jackson said.

According to Marc J. Spears of The Undefeated, Irving gave them the money for the house about five or is months ago.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

Brawo Kyrie. jako organizacja jestesmy dumni z odwagi naszych zawodnikow

 

 

O widzisz. Dobrze, że mi przypomniałeś. Kara za popieranie takich działań miała być, tylko czekaliśmy na RL. RL Nets przynajmniej nie bawili się w takie coś a Tobie się to podoba.

Na razie w puli jest $ 816 898 + $ 50 000, ale nie wykluczone czy Irving nie zagra dopiero w Piątek więc może jeszcze wzrosnąć o $ 408 449. Łącznie uzbierać się może 1,3M które to będziesz miał odjęte od wyniku finansowego za 2020/21 a że kasa nie może ot tak zniknąć to te 1,3M mimo, że na waciki to znów ją roześlemy po klubach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

xd

dajcie mi i 30 mln, gdy cel szczytny.

wstyd mi za was i wasze znieczulenie spoelczne.

W odpowiedzi na potencjalne dzialania ligi, w managmencie klubu powaznie zastanawiamy sie nad wycofaniem organizacji New York Knicks z rozgrywek BEGM

I co? Z LaVar Ballem założycie swoją własną ligę z bonusami po 300 dolców płatne w ratach za każdy mecz? Poza tym Irving wtedy na pewno odejdzie, wszak on nie jest niczyją własnością.

I nie strasz nas. To my tu jesteśmy od straszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przy Jokiciu może tak wyglądać co miesiąc i co wtedy?

gość nie jest w lidze od dwóch lat, to gracz solidny, ale nic poza tym, teraz znowu leży mu trójka choć wydawało się, że się rozwja w tym względzie, gdyby on podpisał te 16-18 za sezon jak teraz to można by to rozważyć, ale pewnie skończy się na większym hajsie, bo masa ludzi ma przeświadczenie, że to topowy gracz na swojej pozycji, prawda jest taka, że on się nie rozwija, a płacenie ponad stu baniek za trio Jok Murray Gordon nie da Denver kompletnie nic, tyle samo ugramy z JaMichałem za sporo mniejszą kasę

Może ten miesiąc wypadnie akurat w trakcie PO? :)

Co do wyceny zgoda. Tu jest lekki problem, bo wiemy, że często rynek lubi przecenić danego gracza, ale o over 100mln z sumy kontraktów Joka, Murraya i takiego Gordona to bym się absolutnie nie martwił. Imho bardziej okolice 20mln dla AG ktoś rzuci. 

JaMychal to spoko gracz, ale myślę, że jednak Gordon spokojnie by dał większą wartość. Talentu w Nuggets raczej nie brakuje (Jokic, Murray, MPj), ale bez jakiegoś wielkiego wystrzału kogoś z dwójki kolegów Serba, nie będzie to starpower na poziomie konkurencji z topu ligi. Więc trzeba mocniej obudować zespół od rywali. Ciężko znaleźć bardzo wartościowego startera, pasującego profilem do Joka za ledwie kilka baniek.  Mówię tu oczywiście w kontekście walki o najwyższe cele. A taki Gordon jako bdb roles, ale z rezerwą, że czasem jest w stanie mocniej odpalić byłby spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

brak formy MItchell

Dawno Jazz nie oglądałeś. Popatrz sobie jego statystyki za ostatnie 5-7 meczów ( tzn akurat w Denver mu nie wyszło zdarza sie ale on mijając jednego gracza zawsze generuje próbe pomocy i uwalnia się ktoś na obwodzie. Oczywiscie pod warunkiem ,ze to nie będzie Oubre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Dawno Jazz nie oglądałeś. Popatrz sobie jego statystyki za ostatnie 5-7 meczów ( tzn akurat w Denver mu nie wyszło zdarza sie ale on mijając jednego gracza zawsze generuje próbe pomocy i uwalnia się ktoś na obwodzie. Oczywiscie pod warunkiem ,ze to nie będzie Oubre)

My uśredniamy, a nie bierzemy pojedynczych meczów, a więc póki co Donovan nie wygląda jakoś bosko z eFG 50%, a u nas niestety ma właśnie O***e obok siebie, a na wyższych frontcourt to jest jeszcze gorzej. U Alonzo niestety jedyni gracze z s5 którzy grożą rzutem za 3 to Lowry i Donovan bo KAT to dużo nie pograł w tym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał:

Dawno Jazz nie oglądałeś. Popatrz sobie jego statystyki za ostatnie 5-7 meczów ( tzn akurat w Denver mu nie wyszło zdarza sie ale on mijając jednego gracza zawsze generuje próbe pomocy i uwalnia się ktoś na obwodzie. Oczywiscie pod warunkiem ,ze to nie będzie Oubre)

Potwierdzam, Mitchell od 5-6 spotkan jakoś wyglada jak drugi najlepszy gracz Jazz, zaraz po Conleyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Gordon ma cały czas tą sama rolę już 3 sezon - odpowiada za defensywę grając przy KATie. 

Mitchell pod nieobecność KATa robi za lidera, a opcja nr2 w naturalny sposób staje sie Lowry. @Eld chłopaki z Jazz juz Tobie napisali jak wygląda jego sytuacja. Jako że również oglądam Jazz dodam, że Donnie często cegli podczas meczu, ale w tych 4qw. można na niego przeważnie liczyć, a to jest chyba najważniejsze. 

Rozumiem, że fajnie znaleźć sobie gracza z którego można sie ponabijać, ale dziś Kelly Oubre był naprawdę dobry przeciwko Lakers -  miał 23pkt. i grał na 50%, ale juz pomijając statsy, to zablokował Anthony Davisa (choc przyznaje uczciwie, że Davis dobił z ponowienia), czy wbijał się pod kosz nic sobie nie robiąc z LeBrona i właśnie Anthony Davisa. Do tego juz któryś raz widzę jak swoimi długimi łapskami wybija piłkę bronionemu przez siebie graczowi - chociażby dziś zrobił to raz Davisowi, czy dwa razy Schroederowi, za drugim razem na 1,7sek. do końca psując Lakersom decydującą akcję. Oubre nieźle broni - piszę o tym, że u mnie byłby przy moim talencie ofensywnym bardziej skoncentrowany na obronie u nas już 3 sezon, zatem dobrze że trafił do tych Warriors, mam nadzieję, że będzie rozwijał się dalej tak jak do tej pory. Wydaje się, że trudny początek w nowej drużynie już za nim i teraz powinien grać coraz lepiej i mam nadzieję regularniej. 

To dopiero połowa trymestru. poczekajmy na ocenę do jego zakończenia. :) 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.