Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Chyba mam opóźnienie mocne jak dopiero teraz zauważyłem, że Nurek się połamał ;d

To przez ten dziwny  sezon, jak ktoś nie gra (a takich jest w cholerę graczy) to nie wiadomo czemu i trzeba sprawdzać :( 

 

Ale widzę beGM wciąż w mocnej formie, Markieff Morris jako czołowy gracz RL Lakers, Dwight Howard jako czołowy gracz Sixers, Robert Williams jako czołowy gracz Celtics :D 

W przypadku Butlera, Russella a nawet Ingrama nikt by się za to nie pomylił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Chyba mam opóźnienie mocne jak dopiero teraz zauważyłem, że Nurek się połamał ;d

To przez ten dziwny  sezon, jak ktoś nie gra (a takich jest w cholerę graczy) to nie wiadomo czemu i trzeba sprawdzać :( 

 

Ale widzę beGM wciąż w mocnej formie, Markieff Morris jako czołowy gracz RL Lakers, Dwight Howard jako czołowy gracz Sixers, Robert Williams jako czołowy gracz Celtics :D 

Robert Williams tam chyba najlepiej z tej trójki wygląda. Z Dwightem nieźle sobie radził ostatnio w dwumeczu Heat-76ers mój Chris Silva. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Robert Williams tam chyba najlepiej z tej trójki wygląda. Z Dwightem nieźle sobie radził ostatnio w dwumeczu Heat-76ers mój Chris Silva. 

Piszesz o pierwszym meczu w którym zrobił 6 fauli w 16 minut, czy drugim w którym zrobił 5 w 20? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Piszesz o pierwszym meczu w którym zrobił 6 fauli w 16 minut, czy drugim w którym zrobił 5 w 20? 

Oj Qcin, Qcin :) Mniej stats, a więcej meczy proponuję ;) 

Silva spokojnie może grać u mnie 10-12min. w rotacji. Pal licho z Howardem który łapał na nim faule i Silva sobie rzucał osobiste, ale podobało mi się jak bronił Embiida odcinając od piłki. Silva to niezły benchwarmer, choć ofensywnie mało daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Oj Qcin, Qcin :) Mniej stats, a więcej meczy proponuję ;) 

Silva spokojnie może grać u mnie 10-12min. w rotacji. Pal licho z Howardem który łapał na nim faule i Silva sobie rzucał osobiste, ale podobało mi się jak bronił Embiida odcinając od piłki. Silva to niezły benchwarmer, choć ofensywnie mało daje. 

Potwierdzam, nie oglądałem meczów Heat :) ale samo to pisanie o niezłym radzeniu sobie z Howardem gdy robi się 6 fauli w 16 minut, to wiesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Potwierdzam, nie oglądałem meczów Heat :) ale samo to pisanie o niezłym radzeniu sobie z Howardem gdy robi się 6 fauli w 16 minut, to wiesz :D 

Ktoś tego Embiida i trochę Howarda musiał próbować bronić :) Taka jego rola - mięso armatnie, ale byłem bardzo miło zaskoczony jego świetnymi minutami - blok na Embiidzie, przechwyt na Embiidzie, zbiórki ofensywne (nie pamiętam, czy w 3, czy 4qw. chyba 3 lub 4 pod rząd nad Embiidem. Daje sporo energii i takiego gracza właśnie potrzebuję. A ostatnio z Pistons nawet trójkę trafił ;) Jest bardzo aktywny w obronie, switchowaniu, wychodzi na obwód, ale nie dobija tak jak Achiuwa, tylko zbiera i odgrywa na obwód - stąd tez asysty. To samo z pickami - tu raczej nie stanowi zagrożenia - zatrzyma się i odegra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Chyba mam opóźnienie mocne jak dopiero teraz zauważyłem, że Nurek się połamał ;d

To przez ten dziwny  sezon, jak ktoś nie gra (a takich jest w cholerę graczy) to nie wiadomo czemu i trzeba sprawdzać :( 

Jak to qrwa Nurek cały. 2 miechy out. Ale na szczęście Randle gra życiówkę, więc część będę grał small ballem, a i kolejny center w drodze. 

Na plus, że się chyba Norman Powell odnalazł. Oby na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Ktoś tego Embiida i trochę Howarda musiał próbować bronić :) Taka jego rola - mięso armatnie, ale byłem bardzo miło zaskoczony jego świetnymi minutami - blok na Embiidzie, przechwyt na Embiidzie, zbiórki ofensywne (nie pamiętam, czy w 3, czy 4qw. chyba 3 lub 4 pod rząd nad Embiidem. Daje sporo energii i takiego gracza właśnie potrzebuję. A ostatnio z Pistons nawet trójkę trafił ;) Jest bardzo aktywny w obronie, switchowaniu, wychodzi na obwód, ale nie dobija tak jak Achiuwa, tylko zbiera i odgrywa na obwód - stąd tez asysty. To samo z pickami - tu raczej nie stanowi zagrożenia - zatrzyma się i odegra. 

Daje to byłby 4-5 najlepszy center w Minnesocie :) 

10 minut temu, kolader napisał:

A kto lepszy w NOP? Nabijacz statsów Zion?

Tbh ja mam zawsze problem z ocenianiem graczy z lottery teamów- Ingram grając w Po teamie był okropny (Lakers), będąc liderem Pelicans z przyzwoitym tosterem (raczej niegorszym niż Blazers czy Memphis) nie potrafił awansować do PO ( a mając najłatwiejszy terminarz w bance dal dupy)i w tym roku już z dobrym rosterem wciąż Pels maja ujemny bilans. 
W zeszłym roku Lakers ciągnęły wyniki Butlera i Lebrona w rl NBA oraz zmiana narracji ws Ingrama, w tym roku Lakers na ten moment poza top3 na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Daje to byłby 4-5 najlepszy center w Minnesocie :) 

Boucher jest bardzo chudy i o dziwo dobrze sobie radzi jak na razie na centrze, ale warto pamiętać, że korzysta z gry z Lowrym i Van Vleetem ;) Bardziej liczyłem tam po odejściu Gasola i Ibaki na dobrą grę Baynesa, a on rozczarowuje.. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Boucher jest bardzo chudy i o dziwo dobrze sobie radzi jak na razie na centrze, ale warto pamiętać, że korzysta z gry z Lowrym i Van Vleetem ;) Bardziej liczyłem tam po odejściu Gasola i Ibaki na dobrą grę Baynesa, a on rozczarowuje.. 

A tak zupełnie poza narracja beGM, skoro korzysta na grze z Lowrym i Fletem to uważasz ze traciłby na grze z Conleyem, Bookerem,Tatumem i Georgem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A tak zupełnie poza narracja beGM, skoro korzysta na grze z Lowrym i Fletem to uważasz ze traciłby na grze z Conleyem, Bookerem,Tatumem i Georgem? 

Z tak grającymi Conleyem, czy Georgem? - oczywiście że by zyskiwał :) 

Tylko, ze ja przy ocenie teamów nie biorę pod uwagę 100% dyspozycji graczy, którzy są nowi w naszych teamach z rl przekładając ich na nasze BeGM bo wyszłoby z tego magiczne słowo - ROTO :P Zaczekam na opisy i wtedy będę mógł obiektywniej ocenić nasze teamy. Sam fit z Georgem masz o niebo lepszy niż z Lillardem - pytanie kto tu ma jaka rolę? Przykładowo za słabego Conleya swojego czasu oberwał u nas Ronnie, chociaż ściągał go sezon wcześniej niż rl Grizzlies go oddali i u niego grałby lepiej niż ten jego fatalny pierwszy sezon w Jazz.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Z tak grającymi Conleyem, czy Georgem? - oczywiście że by zyskiwał :) 

Tylko, ze ja przy ocenie teamów nie biorę pod uwagę 100% dyspozycji graczy, którzy są nowi w naszych teamach z rl przekładając ich na nasze BeGM bo wyszłoby z tego magiczne słowo - ROTO :P Zaczekam na opisy i wtedy będę mógł obiektywniej ocenić nasze teamy. Sam fit z Georgem masz o niebo lepszy niż z Lillardem - pytanie kto tu ma jaka rolę? Przykładowo za słabego Conleya swojego czasu oberwał u nas Ronnie, chociaż ściągał go sezon wcześniej niż rl Grizzlies go oddali i u niego grałby lepiej niż ten jego fatalny pierwszy sezon w Jazz.. 

 

Poprzedni sezon Conley miał słaby z wielu powodów, nie tylko w związku ze zmiana miejsca zamieszkania :) 
Role będziemy rozpisywać podczas opisów, teraz to i tak wszystko zginie w morzu szamba.

Co do Morza, to wyglada na to, ze miałeś racje ze Irving chyba nie za bardzo chce być opcja nr 3 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie chce być Alfredem? 😟 .. ale dlaczego..? :( 

Na szczęście w BeGM wspaniały ustrój jakim jest demokracja zadał kłam tym nędznym pomówieniom :P 

Nie dowiemy się, to już stały element beGM ze CM i January nigdy nie oglądają meczów i nie interesują się NBA jak ich drużynom nie idzie :D 

Janury za miesiąc będzie pisał o tym, ze ma 4 elitarnych strzelców, a CM ze masz 3 graczy z top5 ligi, nic nowego pod słońcem, czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69

a oglądasz dzisiaj Bookera? :P

Btw, podoba mi się jak Ayton broni pomalowanego, ale w ataku te unikanie fizycznej gry do kosza i ciągłe rzuty z odchylenia to trochę komedia. 

Byś coś napisał o wielkich Grizzlies i Tyus Jonesie, bo po katastrofalnym początku się ładnie ogarnął i bardzo dobrze się sprawdził podczas nieobecności Moranta :)

Mała laurka by się przydała, bo tak to tylko czytam krytykę moich graczy jak Biyombo czy mistrz defensywy Bagley :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Byś coś napisał o wielkich Grizzlies i Tyus Jonesie, bo po katastrofalnym początku się ładnie ogarnął i bardzo dobrze się sprawdził podczas nieobecności Moranta :)

Mała laurka by się przydała, bo tak to tylko czytam krytykę moich graczy jak Biyombo czy mistrz defensywy Bagley :(

No fajny run zrobili pod wodzą Tyusa, choć w rolę kreatora wszedł bardziej Grayson. Szkoda, że nie masz Gorgui Dienga, bo jego bym pochwalił mocno :D

Btw, nie bój się, mam odnotowane fajne mecze Tyusa ostatnio z Nets i Cavs ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.