Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zatrudniłem managera od social mediów, zajmuje się całym internetem, Minnesota znów krok przed reszta! 

No pod @mac rzeczywiście zrobiła krok do przodu. Nie to co pod Twoimi władzami, gdzie jeszcze świeże wspomnienia są kiedy grałeś w s5 4xPG i 1xC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

No pod @mac rzeczywiście zrobiła krok do przodu. Nie to co pod Twoimi władzami, gdzie jeszcze świeże wspomnienia są kiedy grałeś w s5 4xPG i 1xC.

A to nie Ty byłeś głównym krytykiem wymiany Lillard-George? 
Z tego co pamietam jedyna osoba która mnie publicznie pochwaliła był @RonnieArtestics reszta pisała ze Lillard król, George to leszcz :) 

Nie wiem po co mnie zaczepiasz Eld :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A to nie Ty byłeś głównym krytykiem wymiany Lillard-George? 
Z tego co pamietam jedyna osoba która mnie publicznie pochwaliła był @RonnieArtestics reszta pisała ze Lillard król, George to leszcz :) 

Nie wiem po co mnie zaczepiasz Eld :) 

Bo sobie przypisujesz nie swoje zasługi. Dalej wymianę będę krytykował, ale Ty nie jesteś GMem Soty aby się chełpić tym na lewo i prawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Bo sobie przypisujesz nie swoje zasługi. Dalej wymianę będę krytykował, ale Ty nie jesteś GMem Soty aby się chełpić tym na lewo i prawo. 

No co ja mogę powiedzieć by Cię nie urazić- poczytaj siebie i się zastanów czy warto w to brnąc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie Irving (conditioning) will not play on Monday. 

ESPN's Adrian Wojnarowski is reporting that Kyrie "continues to ramp up his conditioning." Apparently dancing at a birthday party does not count. Irving's next chance to play will be on Wendesday vs. the Cavaliers but we're not holding our breath. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No co ja mogę powiedzieć by Cię nie urazić- poczytaj siebie i się zastanów czy warto w to brnąc ;) 

Wziął byś Jazz, bo elwariato się w ogóle nie pokazuje, zbiera tylko punkty karne i pokazał co potrafisz, a nie wpadasz tylko albo dowalić CMowi, albo pisać w kółko jaka ta Sota wielka nie jest.

Generalnie jak by ktoś miał kogoś sprawdzonego, ALE naprawdę sprawdzonego to możliwe jest przejęcie jeden ze wschodnich drużyn. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Wziął byś Jazz, bo elwariato się w ogóle nie pokazuje, zbiera tylko punkty karne i pokazał co potrafisz, a nie wpadasz tylko albo dowalić CMowi, albo pisać w kółko jaka ta Sota wielka nie jest.

Generalnie jak by ktoś miał kogoś sprawdzonego, ALE naprawdę sprawdzonego to możliwe jest przejęcie jeden ze wschodnich drużyn. 

Najpierw tytuł z Minnesota :) potem pomyślimy :) ale jeszcze jestem ja Misji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Najpierw tytuł z Minnesota :) potem pomyślimy :) ale jeszcze jestem ja Misji :) 

Sota jest silna i jak uda Wam się przekonać GMów do tego kto tam jaką rolę pełni, to faktycznie możecie być contenderem na Zachodzie, ale sezon jest długi i nieprzewidywalny, a Sota będzie musiała pokonać w playoffs pewnie 2 z 3  - Lakers, Nuggets, Rockets.  Jak każdy team macie jednak pewne luki i ciężko Socie będzie awansować do samego Finału Konferencji, a co dopiero do Finału NBA lub pokonać najlepszy team Wschodu w Finale. Zbyt dużo zmiennych - w tamtym roku moimi szybkimi faworytami do Finału byli Bux i Lakers, teraz nie mam żadnego takiego pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Sota jest silna i jak uda Wam się przekonać GMów do tego kto tam jaką rolę pełni, to faktycznie możecie być contenderem na Zachodzie, ale sezon jest długi i nieprzewidywalny, a Sota będzie musiała pokonać w playoffs pewnie 2 z 3  - Lakers, Nuggets, Rockets.  Jak każdy team macie jednak pewne luki i ciężko Socie będzie awansować do samego Finału Konferencji, a co dopiero do Finału NBA lub pokonać najlepszy team Wschodu w Finale. Zbyt dużo zmiennych - w tamtym roku moimi szybkimi faworytami do Finału byli Bux i Lakers, teraz nie mam żadnego takiego pewniaka.

Nigdy nie ma murowanego faworyta, dlatego skald został zoptymalizowany, pod względem talentu Sota jest top1, a wciąż jesteśmy bez D.White- zawsze na koniec decyduje szczęście, wiec tutaj nie będę pisał, ze tytuł jest pewny, jakby się liczył tylko talent to bym się o to nie martwił, No ale zmiennych jest mnóstwo wiec spokojnie czekamy, ale jak Eld myśli, ze opuszczę swoje dziecko i przejmę Jazz to cóż, niech myśli :) 

Jazz są dobrze zarządzani i soft przebudowa dobiegła już praktycznie końca- może jeszcze Ingles i Green zmienia kluby, ale tak to w tym roku tam nie ma nic wielkiego do robienia, za rok będzie się działo, teraz niech sobie spokojnie ten zespół odpoczywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to moi gracze są czołowymi postaciami najlepszych drużyn ligi ( Pau George, Conley, Tatum, Booker, Robert Williams, Dwight Howard, Markief Morris ), a dodatkowo Boucher, który jest ostatnim, którego powinno się obwiniać za słaby bilans RAPS ( świetne Jego advanced stats ).

 

Nie wiem serio czemu akurat ja mam kogoś do czegokolwiek przekonywać. Wierze, że w tym przypadku na ten moment każdy może sam tu określić.

 

pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Generalnie jak by ktoś miał kogoś sprawdzonego, ALE naprawdę sprawdzonego to możliwe jest przejęcie jeden ze wschodnich drużyn.

Wschodnich? :(

 

2 minuty temu, mac napisał:

czołowymi postaciami najlepszych drużyn ligi ( Pau George, Conley, Tatum, Booker, Robert Williams, Dwight Howard, Markief Morris )

xD

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.