Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69 @mac

Pamiętajcie. Jeśli Clippers interesują się jakimś mało znanym grajkiem to nie ma w tym przypadku. Musi być coś ciekawego w nim. Wam się fartnęło, bo mac akurat włączył sobie mecz preaseason spurs-rockets. Ale chwała wam za to i niech się u was rozwija ;)

@ignazz

a jak tam Mason Jones (widziałem tylko urywki, może później sobie włączę te minuty, w których grał), bo jak czytam fanbase Rockets to piszą, że z tej mąki chleb może być? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69 @mac

Pamiętajcie. Jeśli Clippers interesują się jakimś mało znanym grajkiem to nie ma w tym przypadku. Musi być coś ciekawego w nim. Wam się fartnęło, bo mac akurat włączył sobie mecz preaseason spurs-rockets. Ale chwała wam za to i niech się u was rozwija ;)

 

 

Przecież już pisaliśmy na ten temat :P Rynek australijski jest mocno obserwowany przez Minnesote- Tate,Diddy Silva czy teraz Justinian to nie jest przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Qcin_69 @mac

Pamiętajcie. Jeśli Clippers interesują się jakimś mało znanym grajkiem to nie ma w tym przypadku. Musi być coś ciekawego w nim. Wam się fartnęło, bo mac akurat włączył sobie mecz preaseason spurs-rockets. Ale chwała wam za to i niech się u was rozwija ;)

Niestety, nie oglądałem owego meczu. Nie śledziłem też ligi australijskiej. Natomiast nie przeczę, że Tatę to mój prospect :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, cvbe napisał:

Liga na Fantrax odnowiona, składy zaktualizowane, oby jak najmniej trade'ów w kolejnych okienkach :) Miłej zabawy, jeśli ktoś nie ma dostępu do ligi to proszę o info :)

https://www.fantrax.com/fantasy/league/o1h78iqhkjyobvda/standings

O Cię wuj.

Pierwszy w FP, pierwszy w asystach, najlepsza trójka w lidze, pierwszy w FT i czwarty w REB? Dobrze widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

O Cię wuj.

Pierwszy w FP, pierwszy w asystach, najlepsza trójka w lidze, pierwszy w FT i czwarty w REB? Dobrze widzę?

Poza skutecznościami rzutów nie przywiązywałbym się do reszty statów drużynowych - tylko skuteczność da się jako tako przełożyć na naszą grę :)

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja to nie pamiętam jaki mam login i hasło :)

pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Poza skutecznościami rzutów nie przywiązywałbym się do reszty statów drużynowych - tylko skuteczność da się jako tako przełożyć na naszą grę :)

Wiem.

Odwalając reb, ast, FP to rzutówka wygląda naprawdę nieźle.

1 minutę temu, cvbe napisał:

FP jest uzależnione głównie od jakichś technicznych, wykluczeń itp :)

No to dobrze się bawią nasi contenderzy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No po dzisiejszym meczu Sylwek może chodzić z mega bananem na twarzy. Oby RL Netsom tylko ta głupia pała Irving tego nie zepsuła.

No i ja też się delikatnie uśmiecham, bo Bruce Brown przy Hardenie to w ciul skorzystał dzisiaj.

No faktycznie. Magic, którzy po wysypaniu się połowy teamu zaliczając blowout za blowoutem, dziś wyglądali jak równorzędny rywal dla Nets.

Nic tylko się uśmiechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.