Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

„'Co rozumiesz pod pojeciem 1opcja? osoba co oddaje decydujace rzuty? Oczywiscie nie bedzie to jedna osoba, zeby inne zepsoly byly przygotowane, ale najczesciej bedzie to Booker lub Tatum. Kto bedzie 1opcja w defensywie np kryc najlepszegog racza w defensywie ? Sporo to bedzie zalezec od pozycji, PGeorge np by kryl Hardena, Kawhiego, LeBrona, Irvinga czy Currego by kryl Derrick White ( jak wyzdrowieje a do tego czasu Conley ). Wszyscy wspomagani tez oczywiscie swietna obrona z wysokich RWilla czy z lawhi Dwihta czy Bouchera.” 

~Mac 

 

Czyli PG13 skupia się w 1 kolejności na defensywie? No ja tego nie widzę, tak samo jak nie widzałem Melo z ławki z czasów LAFa. Zbyt duże ego, zbyt buńczuczne wypowiedzi czego już kilka razy doświadczyliśmy. 

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

No Alonzo dobrze przypieprza się do innych żeby potem wyjść na ofiarę :( 

Niestetu ale na razie Magic są na 9-12 miejscu na Wsxhodzie z naciskiem na 12, a to jak szuka Alonzo przyjaciół pisząc o „poważnych GMach” cóż, legenda upada.

Czyli: jak się przypieprzają do @Alonzo o słabą rotację to spoko ale do nikogo innego przypieprzyć się nie można bo to od razu odwet? Chyba czegoś tu nie rozumiem.

Problem jest taki że Alonzo dużo pisze przez co mu się w pierwszej kolejności obrywa. Natomiast ta zbytnia pewność siebie pewnych gmów sprawia, że będę czekać z niecierpliwością na weryfikacje w PO i to z jak wysoka oni polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:
 

Bo wskoczyłeś wcześniej w jakieś dziwne liczenie spotkań game by game, czego u nas w RS nigdy nie było i nie będzie.

Bo jak mi w pierwszym sezonie po uśrednieniu wyszło w II trymestrze, że mając banalny terminarz przegrywałem z jakimiś kasztanami, to wydawało mi się, że pisanie kto kiedy grał - ma u nas znaczenie. Okazało się, że ma tylko wtedy kiedy nie gra ktoś z mojej drużyny. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A to nie jest tak, że Magic tych problemów mają po postu najwięcej?

Sam słusznie punktowałeś rok temu Wizards, a teraz próbujesz obrócić kota ogonem.

Wypadł mi KAT jak na razie na 6 meczy oraz Lowry i Gordon po jednym. + Grant Williams teraz z Tatumem i Robertem Williamsem Qcina idzie na qwarantannę. Do tego Spo zmienił rotację i minuty Nunna dostałAvery Bradley. Mitchell okazało się, że tylko jak te same osoby co zawsze się do mnie dopierda%$ły o brak PO był super, a teraz znów jest fatalny - gra słabiej, ale bez przesady swoje robi.

Powtarzam - wszyscy maja swoje problemy, a Twoich podałem jako przykład jak sam na mnie naskoczyłeś. To samo z Suns i Sotą. Każdy ma problemy. Taki sezon. 

Dodaj jeszcze kalendarz i konkretnych przeciwników którzy również mają problemy. W innych teamach jest równie źle do tego stopnia, że bez problemu mam pozytywny bilans. Pierwsze co robię to sprawdzam z kim i w jakich skłądach gram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

 

Dodaj jeszcze kalendarz i konkretnych przeciwników którzy również mają problemy. W innych teamach jest równie źle do tego stopnia, że bez problemu mam pozytywny bilans. Pierwsze co robię to sprawdzam z kim i w jakich skłądach gram. 

Thunder i cavs zaczęli fajnie i masz ich po dwa razy bez kata, 2 x washington, Miami, Houston, Dallas, 76ers wiec @MarcusCamby to by ci nie dalby pewnie więcej niż 3-7 za ten start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kolader napisał:

Czyli PG13 skupia się w 1 kolejności na defensywie? No ja tego nie widzę, tak samo jak nie widzałem Melo z ławki z czasów LAFa. Zbyt duże ego, zbyt buńczuczne wypowiedzi czego już kilka razy doświadczyliśmy. 

Czyli: jak się przypieprzają do @Alonzo o słabą rotację to spoko ale do nikogo innego przypieprzyć się nie można bo to od razu odwet? Chyba czegoś tu nie rozumiem.

Problem jest taki że Alonzo dużo pisze przez co mu się w pierwszej kolejności obrywa. Natomiast ta zbytnia pewność siebie pewnych gmów sprawia, że będę czekać z niecierpliwością na weryfikacje w PO i to z jak wysoka oni polecą.

Ale co nazywas słaba rotacja? Odejmij Tatum i White i Williams a mas dalej 

Conley-Booker-George-Boucher-Howard 

no sorry o czym my w ogóle rozmawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Mitchell okazało się, że tylko jak te same osoby co zawsze się do mnie dopierda%$ły o brak PO był super, a teraz znów jest fatalny - gra słabiej, ale bez przesady swoje robi.

Co ma za znaczenie czy ktoś chciał PO czy nie, odnośnie oceny jego gry? Tworzysz jakieś dziwaczne teorie.

Ja głosowałem za brakiem PO, głównie ze względu na kulturę organizacji Magic, bo przecież chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wtedy kiedy będzie wchodził jego piąty rok, to on powinien być w prime. Ale obecnie zawodzi już kolejny RS, bo może pamiętasz, a może nie, ale rok temu też go krytykowałem, bo był w dużym cieniu Goberta i Bojana.

Skoro Mitchell robi swoje, to Griffin jest w all-star formie. Zresztą ile by nie narzekać na Blake względem oczekiwań, to przynajmniej nie bawi się w ballhoga i nie canceruje. Wciąż daje solidny post up, bardzo dobrą trójkę w akcjach pull-up i passing. W ofensywie może dawać impact elite rolesa i problemem jest tylko, że nie jest to warte 40mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kolader napisał:

I kto gra z ławki?

Tate, Niang, Bridges 

Yep, bunkrów nie ma, ale teraz to porównaj do składu Magic którzy się tu najbardziej sadza, albo do kogokolwiek kogo chcesz komu wypada 3 z 7najważniejszych graczy,  bez ataku, przeanalizuj na chłodno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tate, Niang, Bridges 

Yep, bunkrów nie ma, ale teraz to porównaj do składu Magic którzy się tu najbardziej sadza, albo do kogokolwiek kogo chcesz komu wypada 3 z 7najważniejszych graczy,  bez ataku, przeanalizuj na chłodno 

 

Na chłodno to widzę podwójne standardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Thunder i cavs zaczęli fajnie i masz ich po dwa razy bez kata, 2 x washington, Miami, Houston, Dallas, 76ers wiec @MarcusCamby to by ci nie dalby pewnie więcej niż 3-7 za ten start. 

Mecze z Thunder analizowałem to był karnawał na 4 strony na forum :) 

Pozostałe również - ale nie będe sie tu teraz wdawał w szczegóły, bo to niestety nic nie daje.. a przy okazji nie zamierzam tu pokazywać słabych stron teamów z którymi grałem bo nie o to mi chodzi. 

Spokojnie mam pozytywny bilans :) 

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co ma za znaczenie czy ktoś chciał PO czy nie, odnośnie oceny jego gry? Tworzysz jakieś dziwaczne teorie.

Ja głosowałem za brakiem PO, głównie ze względu na kulturę organizacji Magic, bo przecież chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wtedy kiedy będzie wchodził jego piąty rok, to on powinien być w prime. Ale obecnie zawodzi już kolejny RS, bo może pamiętasz, a może nie, ale rok temu też go krytykowałem, bo był w dużym cieniu Goberta i Bojana.

Skoro Mitchell robi swoje, to Griffin jest w all-star formie. Zresztą ile by nie narzekać na Blake względem oczekiwań, to przynajmniej nie bawi się w ballhoga i nie canceruje. Wciąż daje solidny post up, bardzo dobrą trójkę w akcjach pull-up i passing. W ofensywie może dawać impact elite rolesa i problemem jest tylko, że nie jest to warte 40mln.

Pamiętam, że byłeś za przyjęciem kontraktu Mitchella oraz że krytykowałeś go rok temu o tej porze. ja oglądałem większość meczy Jazz i znam mocne i słabe strony Mitchella - taki jego urok. Mam na tyle dobrą defensywę i graczy pasujących do systemu, że z tym jego ballgogowaniem jestem w stanie żyć, bo ktoś tą ofensywę musi mi jednak ciągnąć. Zresztą on właśnie w rl pokonał fantastycznych Bux - notuje 22,3pkt. trafia ponad 3 trójki, ma 5as. 4zb. choć gra na słabej suteczności, ale tak samo jak wielu innych graczy na starcie tego przyspieszonego sezonu - do tego rl Jazz mają z nim jako liderem dodatni bilans. Znów powtórzę - inne teamy ze swoimi Gwiazdami maja u nas większe problemy. Porównania Griffina do Mitchella nie będę tu komentował z szacunku do Ciebie. :)  

24 minuty temu, Lucas napisał:

Ale to tak nie działa, bo nikt nie analizuje tak terminarza dla całej ligi 

.. i dlatego później wychodzą takie kwiatki, że nie masz Magic w playoffs :) 

ja zrobiłem statsy dla większości teamów (jeszcze mi ostało kilka z Zachodu) i nie potrafię dokładnie powiedzieć kto jest gdzie - przy wielu teamach mam różnicę 1-2 W/L do tej pory (co wiadomo, że jest kwestią umowną). Jak Ty, czy Qcin piszecie, że Magic teraz nie ma w playoffs to mogę się tylko uśmiechnąć, bo najwyraźniej albo piszecie mi na złość, albo zrobiliście wnikliwsze analizy niż te nad którymi ja siedzę trzeci dzień :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Jak Ty, czy Qcin piszecie, że Magic teraz nie ma w playoffs to mogę się tylko uśmiechnąć, bo najwyraźniej albo piszecie mi na złość, albo zrobiliście wnikliwsze analizy niż te nad którymi ja siedzę trzeci dzień :) 

Ja już pisałem jak oceniam i zamierzam tego zmieniać i tracić na to więcej czasu niż teraz.

Zakładam że tak jest u większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Czyli normalnie rotacja Magic to 7 graczy bo pozostałych 8 jest skreślonych lub nie dostaje minut w rl NBA?

Jaka rotacja Magic? 
Rok temu Alonzo czepiał się Knicks ze graja m.in. beasleyem który nie grał wówczas - za wiele- w NBA, w tym roku skład Magic to m.in. Sirvidys, Okeke, Silva, Haslem, Birch, Tj Leaf, Nunn

do tego niegrający Towns, 
leiej żeby niegrający Oubre, Mitchell, 

ok grający Lowry, Joseph, Gordon

plus obecnie nie grający Williams 

i porównujesz to do składu Soty, spoko! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja już pisałem jak oceniam i zamierzam tego zmieniać i tracić na to więcej czasu niż teraz.

Zakładam że tak jest u większości.

Każdy robi po swojemu. Zapewne masz rację, że sporo GMów robi to po łebkach.

ja mam chwilowo więcej czasu, zatem sobie w tym sezonie zrobiłem to szczegółowiej. W poprzednim spisywałem po trymestrze, ale wtedy ciężko ocenić jak gracz grał/nie grał w pierwszej części trymestru. To sie po prostu zmywa i z reguły zostaje wrażenie z okresu jak gracz ończył trymestr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jaka rotacja Magic? 
Rok temu Alonzo czepiał się Knicks ze graja m.in. beasleyem który nie grał wówczas - za wiele- w NBA, w tym roku skład Magic to m.in. Sirvidys, Okeke, Silva, Haslem, Birch, Tj Leaf, Nunn

do tego niegrający Towns, 
leiej żeby niegrający Oubre, Mitchell, 

ok grający Lowry, Joseph, Gordon

plus obecnie nie grający Williams 

i porównujesz to do składu Soty, spoko! 

 

 

Bardzo ładny przykład qcinowej manipulacji :) 

Ciekawi mnie tylko - dlaczego zaczął od graczy, których nie mam w rotacji - jak Sirvydis, kontuzjowany Okeke, czy Leaf którego nie ma w NBA? 

mam:

pg Lowry/Joseph

sg Mitchell/Nunn

sf Oubre/Temple

pf Gordon/ teraz wypadł Williams - jak wróci dziś faktycznie KAT, to mogę dać nieco minut Birchowi na pf. Obaczymy.

c Birch/Silva

 

 

11 minut temu, january napisał:

I nie siedzisz cicho z Oubre, czy Mitchellem? Ehh Alonzo, Alonzo marketingowca zatrudnij :P 

 

Mitchell gra ok w porównaniu z problemami jakie mają u nas co poniektóre inne Gwiazdy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.