Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ale ROTO argumenty 😂

Przyjdzie czas na opisy, sorry, ale piszesz takie bzdury ze szkoda czasu na odpowiedzi 😂 

 

Roto to właśnie Twój argument :)

Jak tu wkomponujesz Conelay i Georgea?

Co z konfliktem George/Booker - bo oni teraz przecież muszą prowadzić drużynę pod nieobecność Tatuma.

Skoro Conley był fatalny w rl Jazz po przenosinach z rl Memphis, to jak tu się nagle odnajdzie jako co najwyżej 4 opcja ofensywna? czyli co - kozłuje i podaje to Bookera i innych? - to dla niego zupełnie nowa rola w której nigdy przecież nie był że brakuje dla niego rzutów.

Kto tam ile gra z piłką? 

Jak rotujesz tymi graczami?

Kto gra z ławki na pozycjach guards? 

Kto teraz jest liderem pod nieobecność Tatuma i co na to George? 

Soro Booker notuje prawie 5 strat w rl Suns, gdzie nowy w drużynie jest tylko Paul, to jak to wygląda u Ciebie, gdzie nowa jest prawie cała drużyna? 

Jeszcze by się trochę uzbierało pytań - oczywiście nie oczekuje odpowiedzi i czekamy na nabijanie sie z Oubre - bo to jedyne co tu co poniektórzy potrafią odpowiedzieć poza propagandą ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Roto to właśnie Twój argument :)

Jak tu wkomponujesz Conelay i Georgea?

Co z konfliktem George/Booker - bo oni teraz przecież muszą prowadzić drużynę pod nieobecność Tatuma.

Skoro Conley był fatalny w rl Jazz po przenosinach z rl Memphis, to jak tu się nagle odnajdzie jako co najwyżej 4 opcja ofensywna? czyli co - kozłuje i podaje to Bookera i innych? - to dla niego zupełnie nowa rola w której nigdy przecież nie był że brakuje dla niego rzutów.

Kto tam ile gra z piłką? 

Jak rotujesz tymi graczami?

Kto gra z ławki na pozycjach guards? 

Kto teraz jest liderem pod nieobecność Tatuma i co na to George? 

Soro Booker notuje prawie 5 strat w rl Suns, gdzie nowy w drużynie jest tylko Paul, to jak to wygląda u Ciebie, gdzie nowa jest prawie cała drużyna? 

Jeszcze by się trochę uzbierało pytań - oczywiście nie oczekuje odpowiedzi i czekamy na nabijanie sie z Oubre - bo to jedyne co tu co poniektórzy potrafią odpowiedzieć poza propagandą ;) 

 

O Boze, ale gowno .

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba Ci się jedno zero za dużo machnęło ;)

nie chciałem być brutalny przez szacunek do Alonzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chyba Ci się jedno zero za dużo machnęło ;)

O proszę :) Długo nie trzeba czekać

Marcus, Twój team również zbyt ciekawie na ten moment nie wygląda  :) Wypadł Tobie Burks, Wall nie grał w 2 z dotychczasowych 6 meczy, White to jeździec bez głowy, Bagley gra fatalnie, Wiseman popełnie pomimo potencjału tone błędów, masz tragiczny spacein i Biyombo ma lepsze statsy niż gra faktycznie. Derrick Jones pomimo swietnej obrony nie poprawia gry Portland, Griffinowi pozostały tylko rzuty za 3 bo gra fatalnie. słaba obrona, wąska rotacja - top3 na Zachodzie to może i było po 3 pierwszych meczach. :) 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

O Boze, ale gowno . 

Ponieważ zadaje pytania o grę Twojego teamu? 

No i to jest właśnie poziom dyskusji w BeGM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

O proszę :) Długo nie trzeba czekać

Marcus, Twój team również zbyt ciekawie na ten moment nie wygląda  :) Wypadł Tobie Burks, Wall nie grał w 2 z dotychczasowych 6 meczy, White to jeździec bez głowy, Bagley gra fatalnie, Wiseman popełnie pomimo potencjału tone błędów, masz tragiczny spacein i Biyombo ma lepsze statsy niż gra faktycznie. Derrick Jones pomimo swietnej obrony nie poprawia gry Portland, Griffinowi pozostały tylko rzuty za 3 bo gra fatalnie. słaba obrona, wąska rotacja - top3 na Zachodzie to może i było po 3 pierwszych meczach. :) 

Nie będę się z Tobą bawił polemikę na poziomie przedszkolnym.

Oubre jest totalnym gównem w tym momencie. Zapewne najgorszym ligowcem, który rozegrał powyżej 100 minut. Głupotą jest go bronić w tym momencie.

A sam punktując w ten sposób słabości ( w niektórych przypadkach przekłamując ) moich graczy pokazujesz totalną hipokryzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

O proszę :) Długo nie trzeba czekać

Marcus, Twój team również zbyt ciekawie na ten moment nie wygląda  :) Wypadł Tobie Burks, Wall nie grał w 2 z dotychczasowych 6 meczy, White to jeździec bez głowy, Bagley gra fatalnie, Wiseman popełnie pomimo potencjału tone błędów, masz tragiczny spacein i Biyombo ma lepsze statsy niż gra faktycznie. Derrick Jones pomimo swietnej obrony nie poprawia gry Portland, Griffinowi pozostały tylko rzuty za 3 bo gra fatalnie. słaba obrona, wąska rotacja - top3 na Zachodzie to może i było po 3 pierwszych meczach. :) 

Ponieważ zadaje pytania o grę Twojego teamu? 

No i to jest właśnie poziom dyskusji w BeGM :) 

Nope, problemem jest to ze w ogóle na takie rzeczy trzeba odpowiadać, problemem jest to ze nie umiesz posypać głowy popiołem, problemem są Twoje podwoje standardy, jest tych problemów jest wiele więcej ale Ty się doszukujesz ich w zupełnie absurdalnych sytuacjach, pisząc o konflikcie Booker-George bo się pokłócili w rl NBA w meczu, pisząc o problemach w rotacji Soty bo wypadł White i Tatum, pisząc o ROTO w stosunku do innych zespołów a u siebie chełpiąc się 5 minutami Nunna w lidze gdy rok wcześniej jebalo się po Beasleya ze nie gra w rl NBA- No sorry, ale nie wiem o czym my mamy dyskutować :) Sota idzie po tytuł, Ty po PO, inna liga, inne potrzeby, inne dyskusje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie będę się z Tobą bawił polemikę na poziomie przedszkolnym.

Oubre jest totalnym gównem w tym momencie. Zapewne najgorszym ligowcem, który rozegrał powyżej 100 minut. Głupotą jest go bronić w tym momencie.

A sam punktując w ten sposób słabości ( w niektórych przypadkach przekłamując ) moich graczy pokazujesz totalną hipokryzje.

Nie bronię Oubre - przecież wiem, że gra fatalnie.

Interesuje mnie tylko, czy przekładamy statsy roto, czy po coś mamy kontynuacje składów w naszych drużynach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Daj trudne pytanie 

Zadałem je kilka dni temu i była cisza. Teraz na pytania @Alonzo nie raczysz odpowiedzieć tylko piszesz "O Boze, ale gowno." Skoro nie potrafisz na nie odpowiedzieć to lepiej gdybyś nie pisał nic bo na kilometr trącisz hipokryzją. Jest też taki fajny cytat który idealnie tutaj pasuje, z resztą nie tylko do ciebie: " A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nope, problemem jest to ze w ogóle na takie rzeczy trzeba odpowiadać, problemem jest to ze nie umiesz posypać głowy popiołem, problemem są Twoje podwoje standardy, jest tych problemów jest wiele więcej ale Ty się doszukujesz ich w zupełnie absurdalnych sytuacjach, pisząc o konflikcie Booker-George bo się pokłócili w rl NBA w meczu, pisząc o problemach w rotacji Soty bo wypadł White i Tatum, pisząc o ROTO w stosunku do innych zespołów a u siebie chełpiąc się 5 minutami Nunna w lidze gdy rok wcześniej jebalo się po Beasleya ze nie gra w rl NBA- No sorry, ale nie wiem o czym my mamy dyskutować :) Sota idzie po tytuł, Ty po PO, inna liga, inne potrzeby, inne dyskusje 

Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań, natomiast padły jak zawsze ataki na Magic. :) Brawo Ty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Zadałem je kilka dni temu i była cisza. Teraz na pytania @Alonzo nie raczysz odpowiedzieć tylko piszesz "O Boze, ale gowno." Skoro nie potrafisz na nie odpowiedzieć to lepiej gdybyś nie pisał nic bo na kilometr trącisz hipokryzją. Jest też taki fajny cytat który idealnie tutaj pasuje, z resztą nie tylko do ciebie: " A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz ?"

„'Co rozumiesz pod pojeciem 1opcja? osoba co oddaje decydujace rzuty? Oczywiscie nie bedzie to jedna osoba, zeby inne zepsoly byly przygotowane, ale najczesciej bedzie to Booker lub Tatum. Kto bedzie 1opcja w defensywie np kryc najlepszegog racza w defensywie ? Sporo to bedzie zalezec od pozycji, PGeorge np by kryl Hardena, Kawhiego, LeBrona, Irvinga czy Currego by kryl Derrick White ( jak wyzdrowieje a do tego czasu Conley ). Wszyscy wspomagani tez oczywiscie swietna obrona z wysokich RWilla czy z lawhi Dwihta czy Bouchera.” 

~Mac 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie bronię Oubre - przecież wiem, że gra fatalnie.

Interesuje mnie tylko, czy przekładamy statsy roto, czy po coś mamy kontynuacje składów w naszych drużynach? 

Możesz mieć kontynuacje składu, ale ogólnie to przeceniasz ten aspekt.

Ja tam nie spodziewam się, by moje trio starterów Wall - Jones - Griffin, które mam już trzeci sezon razem dostawało z tego tytułu u Ciebie jakiś handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Zadałem je kilka dni temu i była cisza. Teraz na pytania @Alonzo nie raczysz odpowiedzieć tylko piszesz "O Boze, ale gowno." Skoro nie potrafisz na nie odpowiedzieć to lepiej gdybyś nie pisał nic bo na kilometr trącisz hipokryzją. Jest też taki fajny cytat który idealnie tutaj pasuje, z resztą nie tylko do ciebie: " A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz ?"

Liczę na to, że jest tu u nas więcej poważnych GMów  i będziemy piętnować tą hipokryzję, bo już mi się od dawna nie chce na te shity kilku GMów odpisywać. Robię to tylko dlatego, że czytaja to GMowie, którzy nie chcą się w tym szambie babrać próbując nawiązać normalna rozmowę. 

Brawo Kolader ! :) 

Jak dołączałem do gry 2 lata temu, to były tu poważne i rzeczowe dyskusje, choc były też nerwy i kłótnie, ale teraz tego shitu kilku GMów nie warto po prostu komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Alonzo widząc słabość swoich Magic od paru dni próbuje tu biegać i srac na inne zespoły xd

Ja tam wiem i sam pisałem o słabym starcie Suns, ale na poziomie alonzowym rozmawiać nie zamierzam, więc nic więcej niż wklejenie Michała Kucharczyka ode mnie nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No trochę mało pograli razem w te 3 sezony :( 

No to Tyus Jones przez trzy lata był starterem, dwa razy wychodził jako starter w PO teamie. Czy u Alonzo dostaje z tego tytułu jakieś granty?

Chłopak gra u mnie PIĄTY SEZON, od początku gry. Nie zmieniał organizacji jak w RL NBA i miał dużo większą rolę. Gdyby to nie było roto, to powinien być dużo lepszym graczem. Tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Przecież Alonzo widząc słabość swoich Magic od paru dni próbuje tu biegać i srac na inne zespoły xd

Ja tam wiem i sam pisałem o słabym starcie Suns, ale na poziomie alonzowym rozmawiać nie zamierzam, więc nic więcej niż wklejenie Michała Kucharczyka ode mnie nie zobaczy.

No Alonzo dobrze przypieprza się do innych żeby potem wyjść na ofiarę :( 

Niestetu ale na razie Magic są na 9-12 miejscu na Wsxhodzie z naciskiem na 12, a to jak szuka Alonzo przyjaciół pisząc o „poważnych GMach” cóż, legenda upada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Możesz mieć kontynuacje składu, ale ogólnie to przeceniasz ten aspekt.

Ja tam nie spodziewam się, by moje trio starterów Wall - Jones - Griffin, które mam już trzeci sezon razem dostawało z tego tytułu u Ciebie jakiś handicap.

Marcus, ale ja nie wiem, gdzie będę z ta drużyna po trymestrze, a co dopiero po sezonie. Pisze że mamy bardzo dziwny wyjątkowy sezon, a odpowiedź kilku osób jest tu jedna - Magic są ch$#wi. .Piszę więc, ze wszyscy u nas mają swoje problemy i słysze znów to samo - Magic są ch$#wi..

1 minutę temu, Lucas napisał:

Przecież Alonzo widząc słabość swoich Magic od paru dni próbuje tu biegać i srac na inne zespoły xd

Ja tam wiem i sam pisałem o słabym starcie Suns, ale na poziomie alonzowym rozmawiać nie zamierzam, więc nic więcej niż wklejenie Michała Kucharczyka ode mnie nie zobaczy.

To bądź łaskaw przestać sie wreszcie wypowiadać o Magic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie wiem czy byłby dużo lepszym graczem, myślałem że o zgraniu piszecie, a nie o alternatywnych rozwojach zawodników.

Zaczęło się od zgrania, ale na informacje, że mój skład też nie przechodził dużych przeróbek, zaczynają się sugestie z kontuzjami. No k****, żarty sobie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No to Tyus Jones przez trzy lata był starterem, dwa razy wychodził jako starter w PO teamie. Czy u Alonzo dostaje z tego tytułu jakieś granty?

Chłopak gra u mnie PIĄTY SEZON, od początku gry. Nie zmieniał organizacji jak w RL NBA i miał dużo większą rolę. Gdyby to nie było roto, to powinien być dużo lepszym graczem. Tak czy nie?

Masz krótka pamięć, czy znów to jakieś prowo Marcus? Przecież juz Tobie pisałem podczas tego sezonu (a za długi to on jeszcze nie jest), że doceniam takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Marcus, ale ja nie wiem, gdzie będę z ta drużyna po trymestrze, a co dopiero po sezonie. Pisze że mamy bardzo dziwny wyjątkowy sezon, a odpowiedź kilku osób jest tu jedna - Magic są ch$#wi. .Piszę więc, ze wszyscy u nas mają swoje problemy i słysze znów to samo - Magic są ch$#wi..

A to nie jest tak, że Magic tych problemów mają po postu najwięcej?

Sam słusznie punktowałeś rok temu Wizards, a teraz próbujesz obrócić kota ogonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No Alonzo dobrze przypieprza się do innych żeby potem wyjść na ofiarę :( 

Niestetu ale na razie Magic są na 9-12 miejscu na Wsxhodzie z naciskiem na 12, a to jak szuka Alonzo przyjaciół pisząc o „poważnych GMach” cóż, legenda upada.

I tak sie kończy próba normalnej rozmowy z Tobą.. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.