Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to Coby White widzę raczej z ławki jako sixth mana, bo przy przedłużającej się absencji Alec Burksa będę potrzebował scorera z ławki.

Coby gra w RL obok Lavine, który też mocno dominuje piłkę, chociaż muszę przyznać, że oglądałem wczoraj mecz z Blazers i grał dużo bardziej dojrzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, oddanie Randle tak tanio chyba było błędem. Chyba bym dostal więcej po I trymestrze, a jak nie to z nim tak grającym w składzie PO byłoby chyba pewne. A Czułem trochę końcem nosa ze w tym roku zagra życiówkę, grrrr! 
 

25-12-7, niezła efektywność rzutowa, shiiet, @Eld wisisz mi drinka chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra, oddanie Randle tak tanio chyba było błędem. Chyba bym dostal więcej po I trymestrze, a jak nie to z nim tak grającym w składzie PO byłoby chyba pewne. A Czułem trochę końcem nosa ze w tym roku zagra życiówkę, grrrr! 
 

25-12-7, niezła efektywność rzutowa, shiiet, @Eld wisisz mi drinka chyba. 

Randle to Czarny Sabonis, albo Sabonis to biały Randle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra, oddanie Randle tak tanio chyba było błędem. Chyba bym dostal więcej po I trymestrze, a jak nie to z nim tak grającym w składzie PO byłoby chyba pewne. A Czułem trochę końcem nosa ze w tym roku zagra życiówkę, grrrr! 
 

25-12-7, niezła efektywność rzutowa, shiiet, @Eld wisisz mi drinka chyba. 

A spoko. Da się zrobić :).

Wiedziałem kiedy zapukać po Randle do Indiany. No i jeszcze Rose'a mi dałeś który robi mi z ławki 15.3 ppg/2.3 reb/5.4 ast.

A do tego Brogdon w nocy oklepał Walla i Hardena notując kosmos linijkę 13/25, 4/6 za 3, 2 reb, 7 ast, 1 stl i tylko jedna strata zamykając mecz 35 punktami. SGA się dobrze bawi i na 47 sekund przed końcem notuje kluczowe 3/3 FT. Wrócił mi po kontuzji kostki Okoro i na dzień dobry 10 punktów 4/5. O Randle pisał nie będę bo wszyscy wiedzą jak gryzie :D. Clark dostaje coraz większą rolę w Orlando. Anunoby dzisiaj cudowna linijka i bdb selekcja. Norman Powell trochę słabiej ale to nadal pewne 10-15 punktów z ławki. Wczoraj Juancho spektakl odwalił. Ish wchodzi na niespełna dwie kwarty i zdobywa 9 punktów, rozdaje 5 asyst, zalicza dwa steale i nawet gruby lol - jedną zbiórkę ofensywną i 4 def.

No dobrze jest. Wszyscy grają, choć Rose może parę spotkań opuścić teraz. 

Generalnie ktoś tam pisał, że nie wiadomo jak tam u mnie z wyklarowaniem 2 i 3 opcji rzutowej. Odpisałem, że same się wyklarują no i tak się stało. SGA 19 ppg, Randle 23,1 ppg, Brogdon 23,6 ppg, Rose 15,3 ppg. 

Brogdon to jak tak dalej będzie grał to mimo, że w tym roku all-star game nie będzie to z Sabonisem we dwójkę powinni dostać powołanie z Pacers. Co ciekawe, Malcolm jest 21 w RL w ppg tracąc tylko 0,3 ppg do dwudziestego...LeBrona Jamesa :).

Ignazz pisał, że beGM to będzie chyba to drużyna w stealach i aż sobie sprawdziłem. W RL Brogdon na 3 miejscu, OG na 5 miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze te przechwyty wynikają z bardzo dobrej obrony a nie ryzykownego nurkowania „może się RW uda”.

Masz obecnie bardzo koszykarsko uzupełniający się skład który razem ma prawo funkcjonować. To nie jest jakis zlepek fantasmagoria tylko taki solidny zestaw. A Brogdon na razie gra jak top #10 gracz sezonu. 

Do pełni szczęścia brakuje Tobie jego większego uznania tu na forum. Jest odbierany bardzo poprawnie ale jego gra jest dużo lepsza niż opinia tutaj 

A złej opinii nie ma. 

A nie powinno się o nim pisać bez jego najmocniejszej strony. Efektywności. 
52%/47%/87% 3,1/6,6 trójki. Ef 0,61

Przegląd pola 

obrona

 

A u nas nawet nie jest znany żaden jego nick

The President 

Gra 37 minut i. Tylko 1,6 straty. Skarb. 

TS 63,4%

Te 35 oczek to rekord kariery. Cichy gracz. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Eld napisał:

Norman Powell trochę słabiej ale to nadal pewne 10-15 punktów z ławki. Wczoraj Juancho spektakl odwalił. Ish wchodzi na niespełna dwie kwarty i zdobywa 9 punktów

A tak z ciekawości Ty oglądasz te mecze czy tylko patrzysz  na linijki? Bo tu się jarasz dwoma koszmarnymi kasztanami. Jakby Brooks ogarniał to by każdą minutę Isha oddał Raulowi Neto bo z nim Wizards wyglądają o wiele lepiej . Dziś to chyba cud ,że Ish był dodatni . On zazwyczaj jest głęboko na minusie bo ani nei broni ani nie za bardzo kreuje. A na dodatek kocha nie wiem czemu mid range i rzuca z niego ( myślałem ,że połowę rzutów ale jednak tylko 35%)

Toronto oglądam często i jeśli ktoś ejst gorszy od Siakama to właśnie Powell. Ma fatalny spadek formy. On robi 9 pkt na efg 39% a to dla Ciebie jest pewne 10-15 pkt? Kiedy gdzie? Co i jak?Przecież Norman ma nawet problem by trafić sam na sam z pustym koszem. Jego wjazdy w tym roku są tragiczne. Duo Ish-Powell to byłby koszmar na ławce. Bo dwaj ceglarze. Jeden rzuca nieektywnie ale sporo long 2 a drugi robi wjazdy pod kosz , których nie potrafi skończyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

A tak z ciekawości Ty oglądasz te mecze czy tylko patrzysz  na linijki? Bo tu się jarasz dwoma koszmarnymi kasztanami.

U nas jaranie się kasztanami to rzecz normalna. Uczyłem się od samego mistrza, czyli @Qcin_69. Poczytaj czasami posty Januarego albo CMa to zobaczysz co to znaczy "jaranie się kasztanami". Ja przy nich to nawet umiarkowany nie jestem.

Na szczęście duo o których piszesz przy głębi jaką dysponuję w naszej grze nie bardzo mi szkodzi. Powellem się nie jaram, ale średnia chyba ( z pamięci ) ~12 ppg to jest coś między 10-15. A to że kasztani strasznie? No nie idzie mu w tym sezonie tak jak w zeszłym, co dziwne bo poniekąd jest w CY. Choć szkoda, że przytaczasz samo eFG które jest słabe, ale trójka jakoś mu siedzi na znośnym poziomie ( 36,7% ). 

Zresztą - pamiętam, że Klay przed ACL też miał taki wredny start, że nie chciało mu wpaść przez kilka meczów i wuj, aż w końcu wróciło. 

A co do oglądania meczów. Darujmy sobie takie dygresje. Przecież w zeszłym tygodniu wymieniliśmy kilka ładnych postów po meczu OKC-Jazz a chyba z kimś kto meczów nie ogląda byś ich nie wymieniał

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Coś mi się nie wydaje, by Ish Smith pałował long dwójki, przecież on słynie z szybkości i dobrego kozła. Chyba, że go już dziadek czas dopadł.

No to niech tak dalej robi to go u mnie dopadnie w opisie na koniec T1 5 mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Coś mi się nie wydaje, by Ish Smith pałował long dwójki, przecież on słynie z szybkości i dobrego kozła. Chyba, że go już dziadek czas dopadł.

Ish Smith w tym roku oddaje całe 1.6 rzutu na mecz z mid range. Trochę Wizards oglądałem i nie widziałem, żeby jakoś przesadnie pałował półdystans, co statystyki poniekąd potwierdzają. Czasem rzucić trzeba, żeby wyciągnąć obrońcę. W meczu z Sixers chyba dwa (może trzy, dokładnie nie pamiętam) takie rzuty oddał i jeden na pewno trafił. Dalej u niego widać głównie te akcje, gdzie przeszywając całą linię obrony atakuje do kosza i próbuje wykreować partnerów. Ale, żeby nie było, piszę tu tylko pod kątem stylu gry, a nie poziomu jaki wnosi, bo z tym różnie. 

Co do szybkości i kozła. Miał jedną świetną akcję z Philą przeciwko Benowi. Więc jeszcze w baku coś tam chyba jest :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SlaKB napisał:

Największy steal FA to zdecydowanie Elfrid Payton.

Steal?

Chyba gift. Od Rady.

Powinieneś dostać Ty Lawsona albo Mario Chamlersa Leniu.

37 minut temu, january napisał:

Co Ty tam ziomeczku znowu o mnie wymyślasz?

Nie mam czasu, siły i ochoty pisać linijek czy hajlajtów w tym sezonie, praktycznie nic nie piszę, choć czuję, że np. jakby ktoś inny tu podpisał Batuma to by tu już 50 wrzutek o nim było.

Że się jarasz kasztanami. 

Ale żeby nie było, że Batuma uważam za kasztana to go pochwalę. Gościu jest póki co w 50/40/90 dorzucając do tego 6 zbiórek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.