Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Top 10 in PER :

#1 Ja Morant : 32.2
#2 Nikola Jokić : 31.0
#3 James Harden : 30.8
#4 Stephen Curry : 28.0
#5 Giannis Antetokounmpo : 27.8
#6 Nikola Vučević : 27.6
#7 Joel Embiid : 27.4
#8 Kyrie Irving : 27.3
#9 Trae Young : 27.1
#10 Jarred Vanderbilt : 27.1

Top 10 worst PER :

#1 Georges Niang : -4.0
#2 Maurice Harkless : -3.9
#3 Aleksej Pokuševski : -3.0
#4 Mfiondu Kabengele : -1.1
#5 Killian Hayes : -0.8
#6 Dylan Windler : 1.2
#7 Terance Mann : 1.2
#8 Furkan Korkmaz : 1.7
#9 Dean Wade : 1.8
#10 Sean McDermott : 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payton Michael Pritchard, szanowni Państwo! 

 

 

 

Co za steal ❤️ 

 

I nie zapominajmy o Patricku Williamsie, który też spisuje się nieźle :) 

 

@BMF już pewnie wie, ale "Markelle Fultz suffered a torn ACL and will miss the remainder of the 20-21 season.". I tyle by było z jego udanego sezonu 😕 Szkoda chłopaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo jak się podobal

wczoraj duet Tatum-Williams? Ta asysta Jaysona na pierwsze punkty Roberta ❤️ jest chemia! 

Super forma tez Houston @Regis, Wizards-76ers nie oglądałem, ale spoglądałem na bieżąco w boxscore na Beala :) 

 

No Beal rewelacja, ale Brown i Adebayo też świetnie weszli w sezon. Oby tak dalej. 

Wiem, że pytanie było do @Alonzo, ale Tatum całkiem fajnie wygląda jako giermek Browna, Grant Williams również zgodnie z oczekiwaniami coraz lepszy. To mnie troszkę martwi, bo zabiera minuty Ojeleye, który zresztą kiedy gra wygląda całkiem dobrze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Regis napisał:

No Beal rewelacja, ale Brown i Adebayo też świetnie weszli w sezon. Oby tak dalej. 

Wiem, że pytanie było do @Alonzo, ale Tatum całkiem fajnie wygląda jako giermek Browna, Grant Williams również zgodnie z oczekiwaniami coraz lepszy. To mnie troszkę martwi, bo zabiera minuty Ojeleye, który zresztą kiedy gra wygląda całkiem dobrze. 

 

 

Widzimy się w Finale Konferencji Byczku, niech wygra lepszy :) 

potwierdzam, ze Grant Williams wyglada spoko zwłaszcza w obronie @Alonzo ale Robercica wyglada jeszcze lepiej :D 

Brown jako 2 opcja tez sobie świetnie radzi, No ale jednak Tatum juz po tym sezonie będzie rozpatrywany jako superstar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 @Regis

Meczyk bardzo dobry, tez oglądałem :) Ogólnie ze względu na Granta Williamsa oglądam sporo Celtics. Boston pokazuje, że można sporo grać młodzieżą i się tego nie bać. Pamiętam, jak ktoś od nas podczas draftu komentując info, że Pritchard ma obiecany od kogoś (wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że chodzi o Celtics) wybór w I rundzie - skwitował to, że zawsze jakiegoś kasztana wybiorą w I rundzie.. @Ashigaru;) Ale ten chłopak ma charakter i serce do gry! 

Tatum i Brown są obaj rewelacyjni. Już w poprzednim meczu, gdy ławka Celtics straciła w 4qw.  przewagę ponad 20pkt. i spadła ona do chyba 10, to na jakieś 2min. przed końcem Stevens ściągnął Olejeye i jeszcze dwóch graczy zostawiając tylko Roberta Williamsa i Pritcharda, a wprowadził trójkę - Tatum, Brown i Grant Williams, żeby uspokoić sytuację. 

Ogólnie odnoszę wrażenie, że pomimo tego, że Theis czy Tristan zaczynają i grają spore minuty, to najbardziej zaufanym wysokim u Stevensa jest Grant Williams - w serii o której nie będę wspominał pisałem, ze bronił bez problemu Chucka Norrisa, ale niestety u nas wolano ponabijać się z McKinniego zamiast obiektywnie podejść do tematu.. :( w tym meczu Grant bronił poza niskimi również Bama jak doskonale widzieliście swoim olbrzymim korpusem. Ogólnie to on często wchodzi do gry późno, ale Stevens gra nim zwłaszcza w końcówkach - a jak wiadomo, u Stevensa ważni są ci gracze, którzy kończą mecze, a nie je zaczynają. 

Sporo pewności widać w tym sezonie u Roberta Williamsa - wydaje mi się, że oba Williamsy to razem z Tatumem i Brownem (a sądzę że tez z Pritchardem) to będzie core tej drużyny na długie lata. To młode chłopaki, a już grają świetnie. 

Kwestie Heat to na oddzielna dyskusję.. Ogólnie wychodzi długi sezon - u nich, Nuggets, czy Lakers, choć Lakers wzmocnili sie Harrellami i Schroederami i potrafią lepiej sobie z tym radzić mając graczy, którzy daja im tą potrzebną energie już na początku sezonu. Heat nie szarżują w tym sezonie - oni już znają swoja wartość, na początku poprzedniego sezonu weszli na pełnej q.. teraz tego nie ma. Pytanie na ile na młodych mają wpływ plotki dotyczące możliwego sprowadzenia Hardena. Nie będe tu niepotrzebnych narracji tworzył, ponieważ opcji jest zbyt dużo. Jednak Heat pokazali, że jak trzeba, to potrafią wcisnąć pedał gazu i to jak wrócili do meczu w II połowie to pokazuje. Heat na ten moment mają przesyt na obwodzie, a brakuje im kogoś, kto zastąpiłby stratę Crowdera na skrzydle. Harkness jak na razie zawodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qcin_69 napisał:

Widzimy się w Finale Konferencji Byczku, niech wygra lepszy :) 

potwierdzam, ze Grant Williams wyglada spoko zwłaszcza w obronie @Alonzo ale Robercica wyglada jeszcze lepiej :D 

Nie dzielmy skóry na byczku, czy jak to tam leciało. Jest jeszcze kilka mocnych teamów na Zachodzie, a w sezonie sporo jeszcze może się zdarzyć. Denver, GSW, OKC, NOP, DAL - każda z tych drużyn przy odrobinie szczęścia może powalczyć o finał.

Robert fajny, pytanie po co rozmawiać o 10. zawodniku w rotacji, skoro można o 8 :)

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

brown>tatum

switny mecz mitchella robinsona dzis i az 40 minut na parkiecie. rekord w karierze

jeden z ojcow sukcesu kapitalnego poczatku knicks w realu

Mądrego zawsze warto posłuchać:) 

Btw. Nie rozumiem krytyki wymiany M-Roba za Duncana. Raczej win - win że wskazaniem na NYK. Mitchell jest overall lepszy, z większym upsidem, lepszą umową i przede wszystkim lepszym fitem dla Knicks.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Regis napisał:

Mądrego zawsze warto posłuchać:) 

Btw. Nie rozumiem krytyki wymiany M-Roba za Duncana. Raczej win - win że wskazaniem na NYK. Mitchell jest overall lepszy, z większym upsidem, lepszą umową i przede wszystkim lepszym fotek dla Knicks.

do zobaczenia w finale przyjacielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pels to chyba najbardziej pozytywne zaskoczenie początku sezonu, może obok Thunder. Cieszy mnie to, bo w offseason zauważyłem że wiele osób nie wierzyło że ten pick, który mam zostanie zrealizowany, obstawiając NOP jako bottom 10. Tymczasem na razie pewne playoffs na Zachodzie. Trochę się będziesz @MarcusCamby musiał nagimnastykować, żeby sprzedać to, że Coby obok Walla będzie wyglądał tak jak w real ale poza tym to jest bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

Sporo pewności widać w tym sezonie u Roberta Williamsa - wydaje mi się, że oba Williamsy to razem z Tatumem i Brownem (a sądzę że tez z Pritchardem) to będzie core tej drużyny na długie lata. To młode chłopaki, a już grają świetnie.

Zapomniałeś jeszcze o chłopaku z Indiany, o bardzo romantycznie brzmiącym imieniu. Docelowo on ma być tym trzecim muszkieterem do duetu Tatum-Brown. Na razie spokojnie dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji nadgarstka, ale z tego co się czyta Ainge i Stevens bardzo go cenią i liczą na niego. 

Chociaż w sumie, jakby Ainge dostał sygnał, że Magic wysłuchają ofert za Vucevicia to imho wszystko może się wydarzyć. Każdy z młodych oprócz oczywiście Tatuma i Browna może znaleźć się w takiej paczce, ale to wiadomo, czyste spekulacje, nie podparte żadnymi źródłami na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.