Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo

liczę, że zrozumiesz aluzję:

https://www.si.com/nba/2021/01/05/james-harden-rockets-sacrifice-daily-cover

Cytat

But until Allen’s trade to Boston that summer, he had never played with an elite post player. And he’d always had the freedom to shoot his way into a rhythm. Now Rivers was demanding that Allen break habits he’d built over 11 seasons. Forget the pull-up three. Feed the post.

“It was extremely frustrating,” Allen says, “because I had to readjust to how I thought about offense, and how much about my offense, to play the game.”

You already know how this story ends—with champagne and cigars and Garnett’s bellowing “Anything is possible!!!” into the Garden rafters. And you know how they got there, with Allen, Pierce and Garnett each giving up something precious—touches, shots, stats, control, status—to forge themselves into something greater.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

:) cóż, po pierwszych 7 meczach chyba jednak wyszło na moje :( Lillard na razie słaby mimo dobrego supportu, George w top5 MVP race, a bez niego Leonard nie potrafił pokonać słabiutkiej Spurs :( 

U mnie dalej Lillard>George (i sądzę że nie jestem jedyny w tej kwestii).

Tak z czystej ciekawości, kto w Socie jest 1,2,3,4 opcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Ależ mecz Juancho @Eld

 

Myślałem, że mnie trollujesz bo meczu nie widziałem a wyniku nie sprawdzałem, ale patrzę w box score i własnym oczom nie wierzę. Nie zamierzam dziś oglądać żadnych powtórek, bo chcę trochę porządków porobić w naszym temacie Historia beGM ( wprowadzam historyczne wymiany ), które wczoraj zacząłem a bardzo nie lubię zostawiać niedokończonej roboty, ale rzeczywiście był taki dobry?

No i druga kwestia. Jak ja się poświęcam dla ogółu, to może ktoś kto oglądał Jazz - Nets streści mi co nie co o Brucie Brownie? Nie grał, nie grał, a tu nagle s5 i +20 minut. @january @ely3 ( Ciebie oznaczam bo wiem, że oglądałeś a nie, że Cię nasze dobro ogółu obchodzi ;) ). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Myślałem, że mnie trollujesz bo meczu nie widziałem a wyniku nie sprawdzałem, ale patrzę w box score i własnym oczom nie wierzę. Nie zamierzam dziś oglądać żadnych powtórek, bo chcę trochę porządków porobić w naszym temacie Historia beGM ( wprowadzam historyczne wymiany ), które wczoraj zacząłem a bardzo nie lubię zostawiać niedokończonej roboty, ale rzeczywiście był taki dobry?

 

Tak, był świetny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kawhi the Creator

Speaking of MVP candidates, I hopped on Kawhi Leonard’s postgame Zoom call as well. And sure enough, playmaking was a topic of discussion over there too.

In the six games in which Leonard has played, he has racked up 39 assists in all (a 6.5 per game average) and just seven turnovers. For the sake of fun-with-small-sample-sizes, consider this much: Leonard’s early assist-to-turnover ratio of 5.5 is far better than Jokic’s (2.3) and all-time assists leader John Stockton (3.7).

That’s all well and good, but the part I didn’t see coming was Leonard sharing his playmaking perspective in the grander context relating to the very team he had just played. He spent his first seven seasons with the Spurs, of course, and clearly has vivid memories of the days when Gregg Popovich (again, with good reason) had Tony Parker and Manu Ginobili doing the vast majority of the ball handling.

“I mean, it’s grown a lot,” Leonard said when asked about his playmaking development. “Coming into the league, nobody knew who I was. (There) was nothing expected of me. And uh, you know, I’m not getting the ball. Now, I’m able to, you know, touch the ball a lot more, get in some pick-and-roll, get in some isolation situations. I’m just finding my guys. But the big thing is, you know, my teammates are knocking down shots, and that’s how you get an assist, so I give them the credit. I thank them for making shots.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami niewatpliwie ida na najlepszy bilans w lidze. Doncic w ostatnich 2 meczach zagral juz duzo lepiej, Oladipo poprawil shot selection i zaskoczyl wszystkich forma- magia contract year(21/6/5, 3.3 trojki na mecz na 46%), Middleton dalej gra na absurdalnej skutecznosci (54% z gry, 49% za 3, 95% za 1 przy linijce 21/6/6) i splaca swoj kontrakt. Z lawki szaleje Ross (21/2/1, 2.7 trojki na 41%) i uwaga wysmiewany w momencie tradu Portis - dobre srodowisko pracy dobrze na niego podzialalo, dostaje sporo minut, jest plusowym graczem. Notuje rekordowa dla siebie skutecznosc z gry: 54% - career 46%, carrer high TRB%, poprawil selekcje rzutow i gra na bardzo niskim usg 17.6% . 

Specjalne wyroznienie wedruje do Vucka, ktory gra 3 pod rzad swietny RS, chyba najbardziej niedoceniany gracz na forum:

 

Cytat

 

,,Averaging 20-plus points and fewer than 1.5 fouls and turnovers in one season has never been achieved by a player before in the NBA. Amazingly, right now both Vucevic and Terrence Ross are the only two players in the league this season doing that.''

 

Even his defense, which has always been considered his weakness, has improved. Opponents this season so far are shooting 45.4 percent from the field when he has been the closest defender, the fourth best mark on the Magic. Those opponents have combined to shoot 50.8 percent this season, according to advanced NBA stats, meaning they are shooting around five percent worse when Orlando’s big man has been guarding.

Challenging shots on the perimeter has been a strength of his to this point as well. Opponents have shot just 20 percent on 20 collective attempts from 3-point range with Vucevic as the closest defender, according to that same database.

 

bonus, Aaaron Gordon wspomina piekne lata gry u boku Vucevica:

Cytat

“Vooch is great. He’s a great ball player,” said Aaron Gordon, who has been Vucevic’s teammate since 2014. “Being able to go down to him in the low post. Really he can score from three levels. Going to him from three makes him a threat. Down on the block makes him a threat and then that mid-range makes him a threat.”

 

Jakby u @człowiek...morza grał taki Ross z lawki to w kazdym temacie na forum by juz wrzucal hajlajty, a tak musial czekac kilka tygodni az Dotson rzuci 16 punktow XD

Finał Minnesota - Heat zapowiada sie pasjonująco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Miami niewatpliwie ida na najlepszy bilans w lidze. Doncic w ostatnich 2 meczach zagral juz duzo lepiej, Oladipo poprawil shot selection i zaskoczyl wszystkich forma- magia contract year(21/6/5, 3.3 trojki na mecz na 46%), Middleton dalej gra na absurdalnej skutecznosci (54% z gry, 49% za 3, 95% za 1 przy linijce 21/6/6) i splaca swoj kontrakt. Z lawki szaleje Ross (21/2/1, 2.7 trojki na 41%) i uwaga wysmiewany w momencie tradu Portis - dobre srodowisko pracy dobrze na niego podzialalo, dostaje sporo minut, jest plusowym graczem. Notuje rekordowa dla siebie skutecznosc z gry: 54% - career 46%, carrer high TRB%, poprawil selekcje rzutow i gra na bardzo niskim usg 17.6% . 

Specjalne wyroznienie wedruje do Vucka, ktory gra 3 pod rzad swietny RS, chyba najbardziej niedoceniany gracz na forum:

 

bonus, Aaaron Gordon wspomina piekne lata gry u boku Vucevica:

 

Jakby u @człowiek...morza grał taki Ross z lawki to w kazdym temacie na forum by juz wrzucal hajlajty, a tak musial czekac kilka tygodni az Dotson rzuci 16 punktow XD

Finał Minnesota - Heat zapowiada sie pasjonująco. 

Skrzyżujemy miecze już wkrótce, ciekawe do te trolle z Lakers i Knicks będą wówczas pisać bo ciężko przewidzieć kogo z nas nie lubią bardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

 

Jakby u @człowiek...morza grał taki Ross z lawki to w kazdym temacie na forum by juz wrzucal hajlajty, a tak musial czekac kilka tygodni az Dotson rzuci 16 punktow XD

Finał Minnesota - Heat zapowiada sie pasjonująco. 

uczciwie przyznaje, miami na ten moment z najlepszym bilansem :)

ale ta proba prowokacji mnie niepotrzebna. jest swietny avery bradley, ktorym jakos sie nie chwale. a gosc po obu stronach gra przekozak sezon @Alonzo potwierdzi

i twojego middeltona ladnie wylaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale ta proba prowokacji mnie niepotrzebna. jest swietny avery bradley, ktorym jakos sie nie chwale. a gosc po obu stronach gra przekozak sezon @Alonzo potwierdzi

i twojego middeltona ladnie wylaczyl

Zauwazylem, pisales mi o tym juz kilka razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

uczciwie przyznaje, miami na ten moment z najlepszym bilansem :)

ale ta proba prowokacji mnie niepotrzebna. jest swietny avery bradley, ktorym jakos sie nie chwale. a gosc po obu stronach gra przekozak sezon @Alonzo potwierdzi

i twojego middeltona ladnie wylaczyl

Bradley jest świetny. W rl Miami zabrał minuty mojemu Nunnowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.