Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie @Eldnajbardziej rozwaliłeś pisząc kilka dni temu, że ci Memphis w sumie wyglądają zaskakująco dobrze: sprawdzam sobie statsy dzisiaj i Porter opuścił kilka meczów, Fultz beznadziejny, Culver beznadziejny, Edwards zagrał z jeden dobry mecz na razie, Okongwu nie gra. Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak skończyło sie rozczarowaniem. :]

W ogóle, ktoś tam pisał, że ci Memphis jakby dobrze wydali 20-25 milionów, to by mogli grać o playoffy: nie, nie mogliby, a co gorsza Culver i Fultz potwierdzają wstępnie moje obawy na ich temat. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Mnie @Eldnajbardziej rozwaliłeś pisząc kilka dni temu, że ci Memphis w sumie wyglądają zaskakująco dobrze: sprawdzam sobie statsy dzisiaj i Porter opuścił kilka meczów, Fultz beznadziejny, Culver beznadziejny, Edwards zagrał z jeden dobry mecz na razie, Okongwu nie gra. Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak skończyło sie rozczarowaniem. :]

W ogóle, ktoś tam pisał, że ci Memphis jakby dobrze wydali 20-25 milionów, to by mogli grać o playoffy: nie, nie mogliby, a co gorsza Culver i Fultz potwierdzają wstępnie moje obawy na ich temat. :(

To drugie pisał Ci Qcin.

A to pierwsze to nie pisałem w kontekście pierwszych dwóch, trzech meczów ( bo chyba wtedy tyle mieli rozegrane jak to pisałem ), a w kontekście całego RS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BMF napisał:

Steph ma takie gravity, że wystarczy trafiać open looki/biegać do transition/robić dobre cuty/punktować na rezerwowych rywala, żeby być efektywnym graczem,

Wincyj pochwał dla Stepha wincyj. 

A u mnie zamiast Oubre jest Otto, któremu rzut dość zajebiscie siedzi w tym sezonie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Wincyj pochwał dla Stepha wincyj. 

A u mnie zamiast Oubre jest Otto, któremu rzut dość zajebiscie siedzi w tym sezonie :) 

 

Sam Otto tez gra raczej dobrze i nie rozumiem trochę idei Donovana, że zmienia go z Patrickiem Williamsem, jak jeden i drugi to chyba jedyni 2way gracze w rosterze ( bo wendel słaby po atakowanej stronie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

btw @Alonzo

skoro Towns nie ogarnał obrony pod Thibsem i u boku takiego skurwiela, motywatora, rekruta itd. jakim jest Butler (via January), to dlaczego mamy tobie dawac te "10, 15 %" lepszej obrony?

Doncic w systemie treningowym Heat jest 10-15% szczuplejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Doncic w systemie treningowym Heat jest 10-15% szczuplejszy

czyli - 10,15 %. skutecznosci in paint

razem z c***owa trojka i najgorsza z mozliwych obron daje to marnego grajka

fajnie odpadl mi jedyny rywal do finalu

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Haha, sam stworzyles ten algorytm?

nie no co Ty. Ja aż tak wybitny statsowo nie jestem.

To był Jeremiasz Egelman na prywatnym forum, skierowanym do największych specjalistów NBA, do którego tak się składa, że mam dostęp (dzieki "eye test").

Niemniej upublicznienie algorytmu jest zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nikt nie jest u mnie obecnie na blocku, ale jakby taki Giannis się pojawił to Lakers mają dużo opcji by go ściągnąć. W sensie niewiele teamów ma podobne, a z takich na które by Giannis spojrzał to żaden chyba :) 

Swoj czas przespales, miales autostrade do pozyskania Davisa za Ingrama, a dales go wyrwac CMowi. Bledow nie naprawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dotson>Russell

delektujmy sie 

Ps. Panowie ponizej cytat slowo w slowo jednego z szanowanych gm'ow, ktory jest malutkim jak widac czlowieczkiem. Pamietajce, piszcie zgodnie z sumeiniem. Prawda wyzwala.

Cytat

Ja do Dotsona nic nie ma, uwazem ze to niezly material na 3&D, ale za duze szopki w tematach robiles zebym to napisal :D

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.