Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Chyba coś tych moich Lakers jednak nie doceniacie, średnio chce mi się (i nie mam czasu) ich hajpować :) 

Ale jak Nurkic dalej będzie grać jak pizda to OKC faktycznie mają duży problem, w Thunder tyle się działo w ten offseason, że miałem wkodowany w głowie post Elda jak to zadbał tym razem o obsadę podkoszową, a tu czytam, że najlepszy potencjalny zmiennik wśród wysokich to jakiś Clark. @Eld gdzie Ty tych wszystkich wysokich powysyłałeś?

Cieszę się, że ktoś tu  jeszcze dostrzega Nurka i jego 9pkt.  w 24min. :) 

ja również do czasu tego scoutingu Thunder myślałem, że Okla jest u nas mocniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Słabe, ale w twoim stylu :) 

Łamiesz mi serce. A tyle się naszukałem...

No nic. To masz w takim razie coś jeszcze słabszego:

https://www.easypaste.org/file/tvyoVTdR/magic.jpg?lang=pl

4 minuty temu, january napisał:

a tu czytam, że najlepszy potencjalny zmiennik wśród wysokich to jakiś Clark. 

Alonzo o Clarku pisał. Nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

.. Clark wygląda tam na Twojego drugiego najlepszego wysokiego.. - chyba że Anunobym grasz na czwórce. 

Na roto yahoo Anunoby ma znaczek SF,PF wiec spokojnie moze grac na 4.

W raps nawet w obronie na C chyba gra w lineupie z lowrym fletem powelem siakamem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ale jak Nurkic dalej będzie grać jak pizda to OKC faktycznie mają duży problem

Im więcej tak piszesz, tym mocniej inni będą to odbierać, że robisz to specjalnie aby mieć wyższy pick.

Właśnie jestem w trakcie lektury adv stats Nurkića i rzeczywiście wygląda to gorzej, ale w żadnym wypadku nie tragicznie. Co ciekawe na pierwszy rzut oka: w bąblu wyglądał jak Bóg -0,3 on/off. Teraz jest nazywany pizdą -0,5.

USG% mu mocno poleciało, ale to raczej nie wina samego Nurka, a kwestia wzmocnień RL Portland. A resztę sobie przygotuję na opis po T1. 

Jeszcze 18 meczów przed nim. Take it easy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Im więcej tak piszesz, tym mocniej inni będą to odbierać, że robisz to specjalnie aby mieć wyższy pick.

Właśnie jestem w trakcie lektury adv stats Nurkića i rzeczywiście wygląda to gorzej, ale w żadnym wypadku nie tragicznie. Co ciekawe na pierwszy rzut oka: w bąblu wyglądał jak Bóg -0,3 on/off. Teraz jest nazywany pizdą -0,5.

USG% mu mocno poleciało, ale to raczej nie wina samego Nurka, a kwestia wzmocnień RL Portland. A resztę sobie przygotuję na opis po T1. 

Jeszcze 18 meczów przed nim. Take it easy.

ja go Eld bardzo chwaliłem na początku sezonu i w tym co pisze nie ma wcale złośliwości o Nurku - naprawdę dopiero analizując ten nasz dwumecz to zauważyłem.. To oczywiście dopiero 6-7 meczy, ale na ten moment bardzo zawodzi. 

Takich graczy jest u nas w poszczególnych teamach naturalnie dużo więcej, ale pewnie w wielu przypadkach przereagowujemy, choć w niektórych przypadkach już w bąblu było widać, że cos jest nie tak.. 

3 minuty temu, Eld napisał:

Wychodzi jak mnie czytasz. Od zeszłego sezonu o tym pisałem.

.. ale ja wiem o tym Eld - Clarka cenimy obaj. Lubię takich graczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Za dużo to nie piszę o tych OKC:), ale jak mi Lakers porównaniami do tego teamu postponujesz...

Nigdy, ale to nie przenigdy nie postawię swojego teamu ponad team gdzie gra LeBron James który miał się zestarzeć cztery lata temu. 

Musiał byś grać s5: Chamlers - Muhhamad - LBJ - Yabusele - Hartenstein abym tak mógł świadomie napisać. 

 

9 minut temu, mac napisał:

W raps nawet w obronie na C chyba gra w lineupie z lowrym fletem powelem siakamem

Dzięki Tobie sprawdziłem sobie adv staty OG. Rany Boskie on ma +24,8 on/off...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Przecież Clark miał trafić do mnie, a nie do Thunder z Memphis. :) 

I właśnie po to się przydaje facebook i Kunfubestia w znajomych :).

 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

.. a sprawdzałeś te statsy u Lowrego? :) 

Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że trochę za dużo waży jak na swój wzrost.

Hmmm dalej - on kurde ma już 34 lata 😲

No i rzeczywiście i na poważnie. On/off robi wrażenie.

 

5 minut temu, Alonzo napisał:

Sprawdź też Randlea - poważnie. 

No trudno, żeby w systemie Knicks Randle był plusowy. Raczej pewne, że w moim systemie nie było by tyle czerwieni w niektórych statach. Puste cyfry w tankerze nie oznaczają, że równie puste były by w PO border team/PO team ( Thunder ).

1 minutę temu, Principe napisał:

Mam nadzieję, że moja luba się nie obrazi jak to przeczyta, ale chyba nie mogło mnie spotkać nic lepszego po 15h poza domem niż ostatnie kilka stron tego tematu. Czapki z głów panowie! 

Podziękuj Alonzo w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Nets star Kevin Durant is expected to require seven days of quarantine before returning to action due to contact tracing/exposure to COVID-19, sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.

Co oznacza wieksza rola Luwawu Cabarota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Nets star Kevin Durant is expected to require seven days of quarantine before returning to action due to contact tracing/exposure to COVID-19, sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.

@Sylvinho. ile czarnych kotów Ci w życiu drogę przebiegło?

Albo może za dużo pod drabinami przechodzisz, lub lubisz tłuc lustra? Przestań na jakiś czas - może podziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja

Moje wnioski: Orlando na razie poza PO, Wizzards raczej tez, choc to ofiara systemu finansowego, nie da sie grac tak krotkim rosterem. Probka jest mala, a ja w zasadzie nawet lubie sklad Alonzo, wiec ten 7/8 seed powinni zdobyc.

@mac

Pierwsze powazne opinie na temat Wooda tutaj przeczytalem: http://www.apbr.org/metrics/viewtopic.php?f=2&t=9065 - Dowod na skutecznosc forumowego scoutingu. Ich kolejna perelka byl Thomas Walkup, choc nie trafil do NBA to wynalazl go Saras w Zalgirisie i robi teraz dobra euro kariere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oubre dziś 4/6 na 3 na 18pkt. i +21 😲 - jak do tego mogło dojść? Czyżby gracz zaczynał sie odnajdywać w nowej drużynie??? Dobrze że w BeGM ci wszyscy nowi gracze trafiają tak jak w swoich rl teamach. :) 

Gordon 24pkt. 6/9 za 3 i 11zb.

Birch 12pkt. 12zb. 

Grant Williams 14pkt. 3/4 za 3 6zb. 3bl. +28

Lowry marne 18pkt. i poszedł w fatalne 1/5 za 3 do tego tylko  5zb. 5as. 2prz.

Nunn niestety tylko 6min. ale 8pkt.

Może jak Eld oglądał dziś Thunder, to miał okazje zobaczyć wreszcie na boisku Silve w 5min - 2pkt. 5zb.

Joseph mimo tragicznego +/- miał swoje 8pkt. 1/1 za 3 5zb. 4as. 1bl. 

Do tego fajnie mi się Quickley w Knicks rozwija  - 16pkt. 2/3 +17 i wszystkiego cos złapał - 2zb. 1as. 1prz. 1bl. 

 

To z wczorajszego meczu z Portland - w drugiej akcji Oubre blokuje Wielkiego Nurka, ale dwie akcje później akcja Nurka tez przednia  (choć to clip o Oubre :P😞

 

Dziś mecz się dopiero zakończył, zatem jest tylko to: 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.