Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Wiesz że tam Russell jest 45?

Tam jego miejsce. 

My się nie znamy 😀😀😀

Bije po oczach tak jak Kris. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Wiesz że tam Russell jest 45?

Wiem, że ciut za nisko :( No, ale co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
51 minut temu, Alonzo napisał:

28 drużyn ma graczy w top100:

Kurna @Alonzo, szacun że Ci się chce :D

Edytowane przez cvbe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, cvbe napisał:

Kurna @Alonzo, szacun że Ci się chce :D

Akurat miałem wolną chwilę ;) 

Zawsze to daje jakiś pogląd na siłę drużyn jeżeli chodzi o najwartościowszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez cały sezon piep$>#%rzylem o tym broniąc LMA przed krytyka jego obrony gdzie musiał latać zbyt dużo dziur 

w końcu spurs poszli po rozum do głowy:

In that department there was a noteworthy event: acting head coach Becky Hammon decided to start Dejounte Murray, Derrick White and Lonnie Walker IV. The trio of young guards had not shared the court at all during the regular season but suddenly got minutes on the restart. 

Now, it’s possible this was Hammon’s prerogative and when someone else takes control of the team the trio will be broken apart, but if this is a preview of what we can expect the Spurs to look for the next eight regular season games and potentially going forward, it’s important to understands what it means. 

The perimeter defense might finally be less that disastrous

The Spurs lost two great perimeter defenders in Danny Green and Kawhi Leonard and never replaced them with similar players. Instead, two liabilities who were small for their positions in Bryn Forbes and DeMar DeRozan took their place. The result was an extremely porous perimeter defense that put a lot of pressure on an aging LaMarcus Aldridge to plug all the leaks, to predictably poor results. This new lineup could fix that.

teraz to już oczywiście nic nie znaczy w kontekście tego sezonu bo głosy już oddane zostały ale uczulam ze nie gram Forbeeem Belli czy Millsem bo ich nie miałem. 

Ogólnie mam lepszy skład niż prawdziwe spurs ale może docenicie to za rok 

Ogólnie pamietam ze musiałem cały sezon odpowiadać na krytykę LMA podczas gdy on nawet teraz w tym śmiesznym zestawieniu jest wyżej o 40 pozycji niż szanowany tu Al Horford. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ignazz napisał:

Ogólnie mam lepszy skład niż prawdziwe spurs ale może docenicie to za rok 

Ogólnie to Ty masz bilans 33-30, a real Spurs 27-36. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Ogólnie to Ty masz bilans 33-30, a real Spurs 27-36. 

To raz.

2 godziny temu, ignazz napisał:

ale może docenicie to za rok

Po drugie Ty masz jeszcze z SAS naprawdę trochę do przegrania i wygrania w bubble, więc trochę też się skup na obecnym sezonie jeszcze, a nie tym co będzie dopiero za rok :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, ignazz napisał:

Ogólnie pamietam ze musiałem cały sezon odpowiadać na krytykę LMA podczas gdy on nawet teraz w tym śmiesznym zestawieniu jest wyżej o 40 pozycji niż szanowany tu Al Horford. 

Może dlatego, że u nas Al nie gra z/za Embiidem? ;] I oczywiście można nie szanować Horforda, ale proszę potem nie twierdzić, że zna się choćby na podstawach koszykówki, bo to wspaniały gracz jest :3 

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Lucas napisał:

Może dlatego, że u nas Al nie gra z/za Embiidem? ;] I oczywiście można nie szanować Horforda, ale proszę potem nie twierdzić, że zna się choćby na podstawach koszykówki, bo to wspaniały gracz jest :3 

Chciałem tylko napisać kto szanuje Ala a nie szanuje LMA to bałwan ;))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

KULTURA ORGANIZACJI W PRAKTYCE

Kyrie Irving has committed $1.5 million to supplement the income of WNBA players who choose not to play this season.

The funds will come from the KAI Empowerment Initiative that Irving launched Monday. It will also provide players with a financial literacy program created by UBS.

Irving connected with several WNBA players with the help of Natasha Cloud and Jewell Loyd.

Irving decided to help with the financial burden in a league where the top annual salary is a little more than $200,000.

“Whether a person decided to fight for social justice, play basketball, focus on physical or mental health, or simply connect with their families, this initiative can hopefully support their priorities and decisions,” Irving said in a statement.

Co w tym czasie dla innych zrobili Orlando Magic i @Alonzo ???

Misiu Drogi, :D 

Zakładam, że wiesz, że Davis u Ciebie nie podpisze po sezonie po tym co odjaniepawlił Irving? 

Mamy tu wyraźny konflikt interesów, bojkot Irvinga uderza w nowy kontrakt Davisa uzależniony od nowego salary. Teraz Irving próbuje się podlizywać opinii publicznej po tym jak zaskarbił sobie miano Czarnego Charakteru (można jeszcze mówić czarnego charakteru.. 🤔 ). Musisz sprzedać Irvinga przed głosowaniem I rundy FA  - od roku Tobie to mówię.. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna może być ta seria Magic-Knicks w 1R PO :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Knicks chyba liczą na Hornets w pierwszej rundzie, bo przez absencje tutaj może być first round exit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, BMF napisał:

Knicks chyba liczą na Hornets w pierwszej rundzie, bo przez absencje tutaj może być first round exit.

Hornets bez Sabonisa ciężko będzie wskoczyć na 2-3 seed, ale ze względu na dobry bilans po 3T i przewagę nad NYK i PHI powinni utrzymać miejsce w top5, więc Knicks i Sixers raczej na nich nie trafią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, january napisał:

Oj tak, zwlaszcza ze w sumie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta (i zaraz obaj Panowie się za to oburzą :D) 

Gorzej, ze ten moj pick Bucks to chyba #30 będzie, bo na ten moment dla mnie Antek robi u nas mistrza, choć wiele się może oczywiście zmienić.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lucas napisał:

Gorzej, ze ten moj pick Bucks to chyba #30 będzie, bo na ten moment dla mnie Antek robi u nas mistrza, choć wiele się może oczywiście zmienić.

Przecież picki są według bilansu w RS, a nie wyników PO :P.

Choć wnioskiem o mistrzostwie Bucks jestem oburzony!:) Siwobrody naprzód!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Przecież picki są według bilansu w RS, a nie wyników PO :P.

Choć wnioskiem o mistrzostwie Bucks jestem oburzony!:) Siwobrody naprzód!

No ale to nie jest tak, ze mistrzowski pick jest #30 nawet jeśli po RS byłby niższy? Czy coś mi się popierdoliło już od tej przerwy :D

RL życzę (jeśli nie Denver ofkorz) mistrza Lakers (mimo, ze to moja najbardziej nielubiana organizacja w lidze) przez legacy LeBrona, ale dla mnie u nas Bucks są faworytem głównym.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale to nie jest tak, ze mistrzowski pick jest #30 nawet jeśli po RS byłby niższy? Czy coś mi się popierdoliło już od tej przerwy :D

Nie, normalnie jest ten pick, czyli obecnie niewiele lepiej, bo 29^.^

1 minutę temu, Lucas napisał:

RL życzę (jeśli nie Denver ofkorz) mistrza Lakers (mimo, ze to moja najbardziej nielubiana organizacja w lidze) przez legacy LeBrona, ale dla mnie u nas Bucks są faworytem głównym.

Daleka droga do potencjalnych finałów, zobaczymy co tam zawodnicy w bubble poszczególni pokażą, ale dużo serii w POu nas powinno być bardzo ciekawych (o walce o niektóre miejsca, play-in etc nie wspominając) i oby było "aktywnych".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

Na ten moment większe szanse mam na spotkanie 76ers, choć faktycznie wolałbym Knicks :) 

Godzinę temu, BMF napisał:

Dokładnie :) 

Cieszę się, że jest to dostrzegane, bo bałem się, że zamiast na drużynach będzie u nas postrzeganie przez pryzmat etykietek z nazwiskami.

Knicks mają 2 gigantyczne problemy abstrahując od samego już Irvinga i kontuzji Bojana widoczne już na pierwszy rzut oka. Dziwię się, że C_M nie zaproponował kontraktu żadnemu FA. 

48 minut temu, january napisał:

Hornets bez Sabonisa ciężko będzie wskoczyć na 2-3 seed, ale ze względu na dobry bilans po 3T i przewagę nad NYK i PHI powinni utrzymać miejsce w top5, więc Knicks i Sixers raczej na nich nie trafią.

Przy 8 meczach seeding games raczej miejsca 6/7 będą mieli Knicks i 76ers (choć nie wiadomo w jakiej kolejności). 

36 minut temu, Lucas napisał:

Oj tak, zwlaszcza ze w sumie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta (i zaraz obaj Panowie się za to oburzą :D) 

Wbrew temu co się powszechnie sądzi - bardzo szanuję GMa Knicks i mam nadzieję na ciekawe batalie z Knicks latami - i nie ma tu żadnej ironii.

.. jednak w tym roku Knicks naprawdę maja mnóstwo problemów. A wystarczyłby im teraz Rubio zamiast Kyriego, którego niepotrzebnie przedłużali..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
48 minut temu, Lucas napisał:

Się zastanawiam ile razy będzie trzeba przepraszać Leonarda? Nie uczycie się na błędach.

Najlepszy gracz ligi (wraz z Lebronem i Giannisem w zależności od preferencji) - check

Najlepsza druga opcja ligi - check

Świetni rolesi - Tucker, Robinson, Curry - check

Ergo nie wiem gdzie tu zagrożenie. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Się zastanawiam ile razy będzie trzeba przepraszać Leonarda? Nie uczycie się na błędach.

Najlepszy gracz ligi (wraz z Lebronem i Giannisem w zależności od preferencji) - check

Najlepsza druga opcja ligi - check

Świetni rolesi - Tucker, Robinson, Curry - check

Nie wiem gdzie tu zagrożenie. 

😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi