Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mac napisał:

A to dziwne bo nie dostałem żadnego propsa, a mam 3 bdb centrów i tylko Ben Wallace z rzutem ( Rob Will ) poza zasięgiem.

No, a mieliście z qcinem jednego future HOF centra, to go woleliście wymienić za kolejnego ball handlera. Tak sobie ostatnio myślałem, że bez tej wymiany, to Wolves w zdrowiu byliby murowanym faworytem do tytułu, ale co stało, to się nie odstanie. Fatalny ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lucas napisał:

No ale to nie ma sensu :) Bo według takiej Twojej metody to oddawanie głosu w BeGM zajmowałoby przynajmniej cały dzień i trzeba by mieć skrypt, w którym sobie wpisujesz wyniki/zwycięzców poszczególnych meczów i robić to dla KAŻDEJ drużyny, a nie tylko dla Twojego Orlando. Takie kto z kim konkretnie nie grał etc.

Nie wiem jak inni, ale ja to sobie patrze na absencje, jakas ogolna sile kalendarza jak sie pojawiaja takie info dla kazdej druzyny (nie zawsze bylo) i robie tiery na kazdy trymestr i potem matematycznei jakos bilanse dopasowuje, dodaje tez sobie widelki maks win / minimum win, więc i tak trochę to zajmuje, ale nie zamierzam spędzać kilkunastu godzin co trymest, zeby kazdy pojedynczy mecz BeGM sobie przeanalizowac i mysle, ze nikt tego nie robi.

ja to wszystko wiem Lucas :) 

Problem jest w tym, że na części proste jest rozkładany mój team, a pomijane jest to z kim gram. Dlatego planowałem porównanie meczy z Thunder, bo na świez mam gre graczy obu teamów, ale wyszła z tego zupełnie inna dyskusja. Sylwka Wizz nie będe tu atakował - ale na tym etapie albo wygrywam z nim oba mecze, albo wygrywam g2 i mooooże przegram g3. Przy g2 tu po prostu nie ma dyskusji. 76ers mają tragiczną ławkę, problemem jest tylko Embiid, ale on tez pewnie nie będzie grałwięcej niż 30min. Heat w g1 nie mają odpowiedzi na KATa.. no oglądam niestety tego Vucevicia - no sorry, ale widziałem wszystkie mecze :) Eld nie docenia mojego obwodu, a mam mocny i tu spokojnie robie 1-1. 

28 minut temu, BMF napisał:

Bo zamiast poczekać na koniec trymestru, to Ty po sześciu meczach bronisz coś, co z grubsza jest nie do obrony, i co więcej: co nie ma znaczenia, bo na tym etapie sezonu jeden mecz może powodować , że taki Steph Curry z rozczarowania sezonu przechodzi do poziomu very early MVP candidate. A Ty będziesz pewnie teraz analizować terminarze, że w drugim meczu Orlando w realu mieli X gdzie u nas Y z tej drużyny w beGM zrobił 21%FG z drużyną Z, a inny wafel opuścił mecz (którego by u nas nie opuścił, bo to nie było b2b, lol) co ... nie wiem czy kogokolwiek obchodzi, bo przy bilansach chyba nikt tego tak nie analizuje. 

I np. masz rację punktując brak zgrania przy rekordowo krótkim offseason gdy w realu wiele mocnych ekip średnio zaczęło sezon, ale ... i tak to umyka, bo ludzie czytają o tym nieszczęsnym Kellym Oubre.

Od początku sezonu kilku GMów mnie tu ustawia w narożniku i planowałem sie to tego odnieść, ale standardowo shitstorm z tego wychodzi. :) Z ocena Oubre - akurat patrzę sobie spokojnie, gdzie u kogo wychodzi roto i hipokryzja, bo te ataki na niego, to jest i tak nic jak był u nas jechany podczas II trymestru poprzedniego sezonu, gdzie grał swoje najlepsze mecze. No i Oubre w rl pokazuje co to znaczy zmienić klub i trafić do innej organizacji w zupełnie nowej roli. To jest najlepsze, co Oubre dla mnie zrobił w BeGM, gdzie bardzo dużo zmian jest u nas w większości klubów. ja sobie usredniam tego aktualnego Oubre z jego poprzednim sezonem - bo to chyba najbardziej fair przy jego ocenie. Zresztą on z meczu na mecz bedzie grał coraz lepiej, tylko zeby Kerr ogarnął, że nie zrobi z niego Klaya, bo on nie będzie stał na łuu, tylko zawsze sie wbije pod kosz- taka juz ma naturę. 

23 minuty temu, karpik napisał:

Jak Cię lubię, to ocierasz się właśnie o absurd, bo z jednej strony piszesz o tym, jak to Mitchell zamknął mecz, w którym wcześniej ceglił przez 3 kwarty, ale nawet nie pamiętasz kto był rywalem, a z drugiej strony chcesz rozkładać mecze w beGM na części proste, gdzie jest masa zmiennych, nie mających nic wspólnego z real NBA. Skoro sam podkreślasz, że jesteś anty-roto, to mam nadzieję, że zrobisz to rzetelnie. Pro tip: przygotuj sobie dużo wolnego czasu, skoro masz zamiar przeanalizować wszystkie mecze swoich zawodników, którzy grają w 9 różnych klubach (daje to pewnie z 30-40 gier do obejrzenia z notatnikiem w ręku) oraz zrobić to samo dla 4 swoich rywali, to na lekko wychodzi 100+ spotkań do obejrzenia. Jestem ciekaw efektu, oznacz mnie proszę, żeby nie przegapił tej analizy!

Mecz po meczu się nie da. Zawsze sie różnych rzeczy zapomni. Testowałem to juz przed rokiem - dlatego po iluś meczach warto napisac kilka bieżących uwag. Tylko u nas jak chce podjąć jakąś dyskusję, to się zawsze taki Qcin znajdzie, który mi będzie pisał, że stabilny team z 2 graczami z top30 nie łapie sie do top8 :) i człowiek tylko może bezradnie rozłozyc ręce.

5 minut temu, karpik napisał:

@Alonzo tak z grubsza, to wygląda, że Twój 2nd unit to teraz coś w kształcie Joseph-Nunn/Temple-Okeke-Williams-Silva. Kto tam będzie zdobywał punkty?

Popatrz sobie jakie rezerwowe unity maja inne teamy  - mój źle przy tym nie wygląda. :) 

Podstawową niewiadomą jest data powrotu KATa - od tego wszystko zależy.

W poprzednim sezonie pisałem też, że Oubre gra spore minuty z rezerwami, ale jak nie przerzucę go na ławkę, to prawie nikt tego nie weźmie pod uwagę, bo ludzie nie czytają u nas przeważnie długich opisów - co widzę po niektórych ocenach i dyskusjach, gdzie padają do mnie zarzuty, które wyjaśniłem właśnie w opisie trymestru. 

Rozdzielam też minuty Lowrego i Mitchella, żeby przeważnie mieć któregoś z nich na boisku. 

Nunn przy dużych minutach jest tym samym Nunnem co w poprzednim sezonie - po prostu w Heat minuty w s5 dosaje co jest oczywiste Herro, a z ławki maja jeszcze teraz Bradleya. Nunn to nie pierwsza ofiara rzmiany aktualnej rotacji. 

Fakt - gram spore minuty Josephem, Templem i Grantem Willimasem - ale to gracze systemowi, którzy bez problemu odnajdą się w swoich rolach i te 5-8pkt. mi spokojnie kazdy może zdobyć. 

Silva tylko jak faktycznie potrzebuję drugiego centra z ławki, ale Thunder poza Nurkiciem i 76ers poza Embiidem nie ma takiego gracza. Natomiast Wizards z którymi gram dwa mecze, w ogóle nie ma centra, zatem ti jadę spokojnie smallballem z Grantem Williamsem lub nawet Gordonem. 

Okeke gra max 15min. - mowa tu o 2 meczach gdzie jest jeszcze KAT (Heat i Wizards) oraz Wizz, Thunder, czy 76ers, gdzie w sumie tylko Thunder mają ławkę, ale są kompletnie niezgrani i do tego też maja swoje absencje. 

Teraz gram dwumecz z Cavs u siebie - ich największą siłą są gracze niscy, na których mam kogo wystawic, a przed Poeltlem i JaMychelem Greenem w ataku jakoś nie drżę :) Mój kalendarz źle nie wygląda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Teraz gram dwumecz z Cavs u siebie - ich największą siłą są gracze niscy, na których mam kogo wystawic, a przed Poeltlem i JaMychelem Greenem w ataku jakoś nie drżę :) Mój kalendarz źle nie wygląda. 

Serio? Uff, to dobrze bo jeszcze nie sprawdzałem ale liczyłem na to, że zagrasz ze mną bez KATA jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

No, a mieliście z qcinem jednego future HOF centra, to go woleliście wymienić za kolejnego ball handlera. Tak sobie ostatnio myślałem, że bez tej wymiany, to Wolves w zdrowiu byliby murowanym faworytem do tytułu, ale co stało, to się nie odstanie. Fatalny ruch.

Ciekawe, bo 4 miesiące temu tego future HoFa wyjaśnił D.Theis :D 

Wood wiadomo super grajek, choć pamietam ile było śmiechów jak go Minnesota podpisywała na FA wbrew opinii reszty działu :) ale nie pasował do długofalowej koncepcji zespołu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

No, a mieliście z qcinem jednego future HOF centra, to go woleliście wymienić za kolejnego ball handlera. Tak sobie ostatnio myślałem, że bez tej wymiany, to Wolves w zdrowiu byliby murowanym faworytem do tytułu, ale co stało, to się nie odstanie. Fatalny ruch.

Całkiem możliwe, tylko że Wood gra dokładnie co sezon temu, a wtedy jakoś większej róznicy nie robił u Was.

Mega się cieszę, że wreszcie jest doceniany, jednak nadal Jego największą zaletą jest moim zdaniem scoring - wykończnie, a tych w Minny pod dostatkiem i dużo lepszy fit imo to centrzy typowo zadaniowi i defensywni.

Natomiast White to dla mnie bardziej gracz w stylu Iggiego a nie typowy ball handler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Mecz po meczu się nie da. Zawsze sie różnych rzeczy zapomni. Testowałem to juz przed rokiem - dlatego po iluś meczach warto napisac kilka bieżących uwag. Tylko u nas jak chce podjąć jakąś dyskusję, to się zawsze taki Qcin znajdzie, który mi będzie pisał, że stabilny team z 2 graczami z top30 nie łapie sie do top8 :) i człowiek tylko może bezradnie rozłozyc ręce.

Na przestrzeni sezonu to pewnie będziesz miał 2 graczy z top30, ale w pierwszych 6 meczach, Mitchell nie był top30 graczem, stąd masz c***owy początek. Weź to na klatę, bo będzie tylko lepiej. 

A co do drugiej części, to ponawiam pytanie, bo mi nie odpowiedziałeś. Kto w 2nd unit ma zdobywać pkt? Chyba, że liczysz na wynik 0-0 w czasie gry rezerwami, to wtedy ok.

1 minutę temu, mac napisał:

Całkiem możliwe, tylko że Wood gra dokładnie co sezon temu, a wtedy jakoś większej róznicy nie robił u Was.

Graliście z nim w WCF, z kontuzjowanym liderem. Zatem chyba jednak ktoś go doceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Problem jest w tym, że na części proste jest rozkładany mój team, a pomijane jest to z kim gram

I kolejny raz zastanów się z czego to wynika. Z tego, że nagle wszyscy się na Ciebie uwzięli i nie lubia Magic i chca akurat Twojej drużynie zrobić na złość, czy może z tego w jaki sposób prowadzisz narrację i że to Ty prowokujesz do tego typu dyskusji za każdym razem, bo próbujesz przedstawic całkiem inną rzeczywistość niż widzę to ja (i pewnie też inni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Na przestrzeni sezonu to pewnie będziesz miał 2 graczy z top30, ale w pierwszych 6 meczach, Mitchell nie był top30 graczem, stąd masz c***owy początek. Weź to na klatę, bo będzie tylko lepiej. 

A co do drugiej części, to ponawiam pytanie, bo mi nie odpowiedziałeś. Kto w 2nd unit ma zdobywać pkt? Chyba, że liczysz na wynik 0-0 w czasie gry rezerwami, to wtedy ok.

Graliście z nim w WCF, z kontuzjowanym liderem. Zatem chyba jednak ktoś go doceniał.

Doceniany to był Booker i Tatum o czym doskonale wiesz :) Z Wooda to tutaj piano bardziej niż go poważano, jakby nie przeszedł z Pistons do Rockets to dalej byłby stat padderem :) 

My w Wooda wierzyliśmy jako jedyni na forum (Mac na głównym, ja w beGM) ale White tez bardzo lubimy, tak jak Tate zreszta, także nie zawsze trzeba wygrać wymianę żeby stworzyć lepszy zespół-a to zawsze było celem w Minnesocie, a nie sztuka dla sztuki, stad 

Super Duet MaQ_69 > rl Aige :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

My w Wooda wierzyliśmy jako jedyni na forum (Mac na głównym, ja w beGM) ale White tez bardzo lubimy, tak jak Tate zreszta, także nie zawsze trzeba wygrać wymianę żeby stworzyć lepszy zespół-a to zawsze było celem w Minnesocie, a nie sztuka dla sztuki, stad 

Super Duet MaQ_69 > rl Aige :D 

 

lol wooda to ja ci mowilem zebys sciagnal

jak bylem basenowym

wiec miej honor i oddaj basenowemu co basenowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Orlando z KATem raczej zaczęło od 2-0 :) Porażki przyszły dopiero później, ale pewnie to 4-2 mam podobnie jak rl Magic na starcie. Najgorszy scenariusz to ewentualnie 3-3.

Tak jak pisałem- każdy u nas po te minimum 2 mecze juz przegrał na początku sezonu. Tu jest jeszcze dużo losowości. Natomiast - fakt - sporego strzała dostałem na dzień dobry od KATa.. 

Alonzo, jak Cię lubię i staram się być jak najbardziej obiektywny, tak patrząc na Twoje problemy, Twoją ławkę, połamańców to tak: zagrałeś sześć gier. KAT zagrał w dwóch. Więc niech będzie, że przykładając linijkę wygrywasz jeden mecz z kimś z duo Miami/Wizzards ( choć sam w to nie chcę wierzyć ale niech będzie ). Masz 1:1. Następny mecz znów miałeś z Wizzards którzy biorą srogi rewanż na Tobie a i KATa już nie ma. Później masz OKC, PHI, OKC. Pisałem, że nic lepszego na start RS mi się nie mogło trafić niż dwa razy ORL, ale niech będzie, że Spida robi tą akcję na 7 sekund przed końcem i przegrywam, ale w drugim dostajesz srogi łomot bo Ty po prostu masz teraz tragedię w składzie. Jeszcze po drodze masz 76ers.

W bardzo, ale to bardzo optymistycznym scenariuszu zaliczasz start 2:4. W takim w miarę realnym 1:5. Ale i 0:6 by mnie tu nie zdziwiło z racji faktu, że pierwsze dwa mecze kiedy miałeś jeszcze KATa grałeś przeciwko Miami i Wizzards.

Dodam też, bo widzę już pewne zakusy ale Thunder w tym sezonie to już nie są chłopcy do bicia abyś sobie z miejsca 2W doliczał. Nie wiem skąd Ci się wzięło 3:3...a no i zgranie? A któż jest zgrany po tak krótkim offseason? Tylko teamy które dokonały jakiś symbolicznych wymian, a ile ich mamy? Parę? Kilka?

Jak miał bym się pokusić o ranking jaki sobie ostatnio na Zachodzie zrobiłem to jesteś gdzieś w okolicach 10-11 seedu nad Celtami, Pistons, Nets, Bulls. Cavs mam może delikatnie nad Tobą. Pacers zresztą też.

Znów sam sobie zaczynasz szkodzić, zamiast siedzieć cicho. 

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

To prawda, jak i to, ze Orlando beGM na razie nie jest w top8 Zachodu jak bardzo byś zaklinał rzeczywistość :)

No wyjątkowo słabo musi być w Orlando, że nawet na Zachodzie się na ten moment do top8 by się nie łapało

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

 

@Eld pamiętam o naszym dwumeczu - ale nie daja mi odpisać, a tu muszę naskrobać coś więcej niż jednozdaniowca. ;)

Nie musisz bo nie ma o czym. Ja na oba mecze mam przynajmniej bardzo dobrego rim protectora - Ty nie. Ja na oba mecze mam full skład - Ty nie. Ja na oba mecze mam Randle w ogniu. Ty masz Donvana którego sam Qcin z Elym chcieli oblać benzyną i podpalić. Ja w obu meczach odpuszczam Oubre jeśli tylko stoi dalej niż 3 metry od kosza, dzięki czemu obrona obwodu może się zająć Lowrym, Mitchellem i Gordonem. Ja z ławki mam solidnych punktujących ( Rose, Powell ) - Ty nie. Ja mam SGA, a Ty nie masz na niego odpowiedzi. Ja mam w składzie Brogdona który znów podąża w stronę 50/40/90 klubu ( trochę mu w FT brakuje ). Tak, tego Brogdona któremu shoot volumne poszedł znacząco do góry i kręci 22,2 ppg i 44,7% za trzy przy 6,3 próbach na mecz. Którego chcesz podwajać jak by co? Tego co Ci tróję zapakuje,  czy tego co Ci wjazd zrobi, że Lowry to nawet dupska nie zdąży obrócić? A gdzieś tam jeszcze krąży być może przyszły UFA ( jak nie podejmie opcji po bdb sezonie ) który bardzo, ale to bardzo chętnie Ci nawrzuca i porozdaje trochę asyst co bardzo lubi robić w tym RS.

W żadnym, ale to dosłownie w żadnym aspekcie bez Donovana w formie, bez KATa na boisku i bez punktującego Oubre nie masz argumentów na 2:0. Forget.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nom, samemu składając oferty za Tysona Chandlera, daj spokój, Ty prędzej trafiłbys 6 w totka niż z ocena jakiegoś prospekta 

xd mowilem, ze to ja stoje za sukcesem soty

d10e8b58acef0.jpg

b5e0ba8972e88.jpg

94ffb687eb585.jpg

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jednak historia Wooda jest mega ciekawe moim zdaniem.

Najpierw nie został w jakiegoś powodu wybrany w drafcie ( podobno też 'laska' go za to rzuciła lol ).

Potem wiele klubów mając go na treningu postanawiało nie dawać mu szansy - np w HOU był już wcześniej ( i chyba nie trzeba udowadniać że całkiem dobry fit pod Hardena i Tuckera na C ).

Potem w Bux - bardzo dobre relacje miał z Giannisem i myślę, że też mógłby się im przydać - też wywalony bez żalu.

Następnie NOP, które wolało zamiast niego zostawić Jaha Okafora.

Ostatni przypadek to całe NBA, które nie było nim zainteresowane i HOU podpisało go za bardzo rozsądne pieniądze. Tak DET gdzie już błyszczał podobno ( według tweeta Wooda ) w ogóle go nie chciało.

Super historia i imo na ten moment jak najbardziej EMES wygrywa tę wymianę i mam nadzieję, że Wood dalej będzie grał super jak i się rozwijał.

Mam tez nadzieję, że Jego nie do końca super gra w obronie w przeszłości wyglądała właśnie z gry w niezorganizowanych drużynach i z myślą:

`Musze wyjść i zrobić staty byleby złapać w końcu jakiś kontrakt na dluzej`.

Moze jak juz dostanie w pelni zaufanie ( a takowe juz chyba ma ) bedzie mogl bardziej sie skupic wlasnie na grze poukladanej i to chyba czyni.

Co do wymiany Wood - White, no to wiadomo ze wygral ja na ten moment Emes.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

image.png.35260bc7a47da139f0f276a49edff7f1.png

i Ty miałeś czelność pisać o patologii doradzania przez GMa innym zespołom?

Ile Ty zespół comanagowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Na przestrzeni sezonu to pewnie będziesz miał 2 graczy z top30, ale w pierwszych 6 meczach, Mitchell nie był top30 graczem, stąd masz c***owy początek. Weź to na klatę, bo będzie tylko lepiej. 

A co do drugiej części, to ponawiam pytanie, bo mi nie odpowiedziałeś. Kto w 2nd unit ma zdobywać pkt? Chyba, że liczysz na wynik 0-0 w czasie gry rezerwami, to wtedy ok.

ja tam spokojnie mogę wziąć na klatę aktualna grę Mitchella, pytanie czy GMowie głosujący za odrzuceniem przez niego extension też ? :) 

Mitchell w g2 przeciwko KATowi poszedł w 26% zgry, póxniej był ten omawiany mecz z Thunder - 35%, ale 4qw była jego, dalej jest już coraz lepiej - 39%, 43% i dziś ze Spurs 47%. - a ja go własnie w tych meczach potrzebuję bez KATa. 

Zakładam, ze chodzi Tobie o mecze bez KATa, zatem:

Zaczynam: Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/Birch, a później rotuję tak, zeby miec dwóch z 4 Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon na boisku, jeszcze tego dokładnie nie analizowałem, ale pewnie będzie wychodziło cos taowego:

Mitchell/Joseph/Temple/Gordon/Williams

Lowry/Nunn/Oubre/Williams/Birch

Wszystko zależy od tego z kim akurat gram. Żeby to miało sens, to przybliżę Tobie rotacje drużyn z którymi gram g3, g4 i g5:

g3 Wizz zaczynają - Harden/Smart/Durant/Nance + jeszcze ktoś i maja jeszcze do dyspozycji - Delly, Shamet, Cody Martin, Connaughton, Hall, Sampson, Tony Bradley - Sylwek będzie miał ciężki trymest.. warto o tym pamiętać, jak chce sie krytyować Chrisa Silve.. 

g4 Thunder - grali bez Hachimury i Okoro i tego niesamowitego Brucea Browna, który gra chybaśr. 4min w 3 meczach, a Powell gra fatalnie na początku sezonu. Tak samo tragiczny jest Hernangomez.. Mają silne s5 ale nie bardzo wiem kto tam gra z ławki.. Raczej wygram ten mecz :) 

g5 Philly - maja samych debiutantów i Rondo na ławce.. a nie .. zaczekaj!!! Rondo był kontuzjowany.. czyli tylko debiutantów :) 

 

Zatem porównanie ojej ławki ma sens, jak porównuje sie tez ławkę przeciwnika. 

@Lucas - 3-3 to minimum, a bardziej realne jednak 4-2 ;) 

25 minut temu, Lucas napisał:

I kolejny raz zastanów się z czego to wynika. Z tego, że nagle wszyscy się na Ciebie uwzięli i nie lubia Magic i chca akurat Twojej drużynie zrobić na złość, czy może z tego w jaki sposób prowadzisz narrację i że to Ty prowokujesz do tego typu dyskusji za każdym razem, bo próbujesz przedstawic całkiem inną rzeczywistość niż widzę to ja (i pewnie też inni).

No z tego, że prawdopodobnie jako jeden z nielicznych podejmuje próbe uczciwej rozmowy o moim teamie ;) 

Zwróć uwagę, ze my nadal nie wiemy kto jest którą opcją w Knicks, jak Qcin wprowadzi Georgea i Conleya i tych wszystkich pozostałych nowych graczy do drużyny itp itd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

i Ty miałeś czelność pisać o patologii doradzania przez GMa innym zespołom?

Ile Ty zespół comanagowałeś?

bylem wtedy zatrudniony oficjalniew socie.

jak widac funkcje swoja pelnilem rewelacyjnie, dzieki czemu mzoesz sie cieszyc teraz w skaldzie z derricka white'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas

ja nie twierdzę, że mam jakiś niesamowicie silny team w mega formie - straciłem KATa, do tego mam słabszą fromę lub brak regularnych minut w rotacji kilku innych graczy, ale zastanów się, czy to ja prowokuję jak czytam, że nie łapię sie do top8, czy jak Fluber fantastycznie fluberyzował faktami o słabych stronach wybranych przez niego moich graczy :) 

1 minutę temu, Lucas napisał:
 

No widzisz mi się 3-3 maksem wydaje, a bardziej realne 2-4, a i tak tego nie jestem pewny. Choć 0-6, o którym Eld pisał to przesada.

A przeczytałeś może kto wchodził z ławki u moich przeciwników? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.