Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

No, a mamy oceniać Lillarda już teraz, że gra dokładnie to samo co Russell pod względem boxscore i znacznie gorzej w +- w tym trymestrze?

Znowu probujesz porownywac Lillarda i Dlo, Lillarda wchodzi skabo w trymestr po kontuzji, nic niespodziwanej, liczyłem sie z tym, zreszta, umowmy sie, szanse że powtorzy takim trymestr jak popredni byly minimalne, ale to Lillarda, za chwile wroci do bycie top6 ligi, Dlo zagral z kolei pol dobrego sezonu przez 5 lat w Nba a Ty go caly czas sprzedajesz jako allstara,  dziwne że nie widzisz roznicy i obrazasz Lillarda porownaniami do Russella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 minut temu, polishllama69 napisał:

lol

Mocne argumenty. Ja widzę różnice gdy Wiggins rzuca na 46% w Golden i ograniczył straty do 2,1 po zmianie klubu podczas gdy Russ obniżył noty do 40,3 % i podbił straty to rekordowych 3,6

Wigg gra mądrzej. Maja te same procenty trójki gdzie to zawsze kwestionowano u Wigginsa a oddaje 2 trójki mniej niż w Minny co sugeruje jakiś tam proces pomiędzy uszami. 

Te różnice po zmianie klubów pogłębiają roznice gdy zdecydowanie lepszym graczem według forum przed wymiana był Russ. Tymczasem jeden się poprawia a drugi zleciał do dramatycznego poziomu. 

Widziałeś raptora i -3,6 u Russa. Wiggi jest tez w D minusowy ale to 2,0 jest. Przepaść. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Mocne argumenty. Ja widzę różnice gdy Wiggins rzuca na 46% w Golden i ograniczył straty do 2,1 po zmianie klubu podczas gdy Russ obniżył noty do 40,3 % i podbił straty to rekordowych 3,6

Wigg gra mądrzej. Maja te same procenty trójki gdzie to zawsze kwestionowano u Wigginsa a oddaje 2 trójki mniej niż w Minny co sugeruje jakiś tam proces pomiędzy uszami. 

no i to moze być początek tego co zakładałem zaraz po wymianie

inna sprawa, że trzeba było go nawet na siłę wstawiać do rotacji, a nie ukrywać, teraz ten Murray jako druga opcja będzie Ci pamiętany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecna forma obu graczy pogłębia roznice 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

inna sprawa, że trzeba było go nawet na siłę wstawiać do rotacji, a nie ukrywać, teraz ten Murray jako druga opcja będzie Ci pamiętany

Dalej jakbym Collinsa nie miał w składzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

racja, rzuca mniej trójek a więcej long 2 :D z pewnością  gra mądrzej, bo nie ma piłki w łapskach (słusznie) ale ten zespół z nim jest aogladalny a bez niego całkiem spoko;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ignazz napisał:

image.thumb.png.a82f704a14c1e795da77dae4af27e6b9.png

Konkretna metamorfoza, fakt.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a teraz bez Bertans tam spacing leży 

1 minutę temu, BMF napisał:

image.thumb.png.a82f704a14c1e795da77dae4af27e6b9.png

Konkretna metamorfoza, fakt.

ja tam czekam na argumenty w stylu, że dobrze stoi w rogu 

image.thumb.png.b66f75decd3d8a1caa3974dcc4145666.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Znowu probujesz porownywac Lillarda i Dlo, Lillarda wchodzi skabo w trymestr po kontuzji, nic niespodziwanej, liczyłem sie z tym, zreszta, umowmy sie, szanse że powtorzy takim trymestr jak popredni byly minimalne, ale to Lillarda, za chwile wroci do bycie top6 ligi, Dlo zagral z kolei pol dobrego sezonu przez 5 lat w Nba a Ty go caly czas sprzedajesz jako allstara,  dziwne że nie widzisz roznicy i obrazasz Lillarda porownaniami do Russella

Dostałeś odpowiedź - oceniamy po całym trymestrze, więc nie lataj za mną jak cieć z oznaczeniami i prowokacjami, bo mi się nie chce pisać teraz. Bo nie oczekujesz przecież tego (słusznie), że będziemy teraz oceniać identycznie, a nawet gorzej od Russella Lillarda, nieprawdaż? Więc tam szykuj się spokojnie na wpierdziel od kogoś w 1R z swoimi przegrywami backcourtu, a mnie nie zaczepiaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Więc tam szykuj się spokojnie na wpierdziel od kogoś w 1R z swoimi przegrywami backcourtu

co prawda to fakt :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, polishllama69 napisał:

a teraz bez Bertans tam spacing leży 

Murray 41,2

Collins 54,8

Reddish 42,9 

w T3 za trzy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D’Angelo Russell on Malik Beasley: “Teams are guarding Beasley like he’s J.J. Redick and that’s allowing me to create”

proszę użytkownika @january o stosowny komentarz :D

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

Murray 41,2

Collins 54,8

Reddish 42,9 

w T3 za trzy 

jedynie Reddish z tej grupy rzuca unassisted i post ASG jako jedyny trafił taką próbę a przy tak słabej kreacji nie wiem kto te rzuty będzie kreował ? iso Gay ? czy może Wiggins ?

a twój zespół musi być atakowany, bo skoro wyceniłeś różnicę między Nami na 7W to trzeba to punktować na każdym kroku ;) 

nie mniej match-up Love vs Dejounte po obu stronach zaciekawił mnie w OT, 3 mocne i bardzo kontesty i 3 pudła tego peta, piękne, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę te pomyje jakie na niego wylewałeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

jedynie Reddish z tej grupy rzuca unassisted i post ASG jako jedyny trafił taką próbę a przy tak słabej kreacji nie wiem kto te rzuty będzie kreował ? iso Gay ? czy może Wiggins ?

a twój zespół musi być atakowany, bo skoro wyceniłeś różnicę między Nami na 7W to trzeba to punktować na każdym kroku ;) 

Oddałeś Hilla który za 3 miał 48,0% i był zdecydowanie najlepszy D w tym gronie. 

Ktoś ma się tłumaczyć to raczej Ty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostając Zubaca za Bertansa poprawiam D ty totalnie pogarszasz dodając nowych 4 zawodników tracisz zgranie 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

D’Angelo Russell on Malik Beasley: “Teams are guarding Beasley like he’s J.J. Redick and that’s allowing me to create”

proszę użytkownika @january o stosowny komentarz :D

Russell od 2-3 lat perfekcyjnie się wypowiada w mediach, zawsze o teammates i tak dalej, fajny kumpel z drużyny.

24 minuty temu, ignazz napisał:

Tymczasem jeden się poprawia a drugi zleciał do dramatycznego poziomu. 

Ku*wa ignazz ten 'dramatyczny' na starcie gry w Socie poziom Russella to znacznie lepsza gra niż obecny Wiggins, więc zastanów się czy sobie nie chcesz dalej postrzelać w kolanka, czy może jednak przestać^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Russell od 2-3 lat perfekcyjnie się wypowiada w mediach, zawsze o teammates i tak dalej, fajny kumpel z drużyny.

czyli ściemnia by być dobrze odbierany?

a nagrywa jeszcze ziomków?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

czyli ściemnia by być dobrze odbierany?

a nagrywa jeszcze ziomków?

Będzie nagrywał w czerwcu LeBrona i Butlera świętujących w Staples, jak tytuł zdobędą, wyślę Ci filmik.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

image.png.7ffc2ecfe8d6e8691ca87aa70d893fd7.png

aha

Z pewnością przy takich notowaniach to impact DLO ma bardzo plusowy. 

Dobrze wiesz, że przekładanie on/off Soty, który korzystnie wypada tylko dzięki kasztanowi Nazowi Reidowi (jedyne centymetry pod koszem) jest niemiarodajne

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze ino:

833c7cabe580d.png

Ładnie te notowania wyglądają w porównaniu. Można wyciągnąć sobie kto gra dobrze, a kto źle.

Niemniej pudrować nie będę. Beasley wygląda słabo w obronie (w ofensywie kapitalnie, nie pożera posiadań, sporo gry bez piłki, zachowuje efektywność), ale przywoływany D'Angelo nie lepiej. Cała obrona Soty z resztą to parodia.

A ogólnie to ciężko mi sobie wyobrazić zbudowanie dobrego teamu na trio D'Angelo&Beasley&Towns. Te braki po bronionej są zbyt duże, by zatuszować je fitem w ataku.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Będzie nagrywał w czerwcu LeBrona i Butlera świętujących w Staples

W Staples? Nie zakładasz sweepa w Finałach? Starzejesz się mój drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi