Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Na papierze Warriors mieli bić się o HCA, a póki co wygląda na walkę o pierwszą ósemkę, także chyba słowo rozczarowanie jest w pełni miarodajne.

Oczywiście to jest dopiero kilka spotkań, więc zmiennych będzie jeszcze wiele.

No początek sezonu w moich Golden byłaby 5 w stylu Stephan-Dort-ZLV-Otto-Baynes

smal balll, ale przy takiej formie Dorta i Otto myślę, że jestem oceniany za surowo bo odbija się na mnie wizerunek real Golden. 

Dlatego moim zdaniem "rozczarowanie" jest mocno nietrafione, ale postaram się zrozumieć każdą perspektywę 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Dziwne, bo w RL NBA gra po 30 minut i jest opoką defensywy Hornets.

A i w ofensywie nie ma wcale tragedii.

Widzę go z ławki, ale biorąc pod uwagę problemy z faulami Wisemana i fakt, że widać po nim problemy z kondycją, to nie zdziwię się jak Biyombo będzie grał delikatnie większe minuty.

Można się sprzeczać czy to trzecie miejsce nie jest lekko overrated, ale na poziomie 5-6 miejsca widzę ten zespół w tym momencie spokojnie.

W rl Hornets na ten moment nie ma kto grać na tej pozycji. Bismack gra lepiej, niż to co pokazał Cody w preaseason i pierwszym meczu RS, ale nieprzypadkowo każdy mówi, że ten zespół potrzebuje na gwałt legit centra. 

No o to mi chodziło. Imho top4 to za wysoko dla Twojego zespołu, ale przy dobrym Wallu jesteś wśród drużyn, które będą mocno walczyć o miejsce w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W sumie ciekawe jest to co robią na zachodzie Spurs w tym sezonie.

Za mocni na tank, ale osłabili się na tyle, że do play-in będzie im bardzo ciężko wejść.

@ignazz co tam kombinujesz pod przyszłe okienka :P ?

 

Tych tankerów nie jest tak dużo, więc Spurs może w okolicach piątego miejsca w loterii się zakręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale niezabezpieczenie obsady pg na wypadek kontuzji dinwiddiego to błąd.

Rozgrywać może Bogdan :P No i tak jak Eld napisał zgubiła mnie wiara i pewność względem Napiera, którego bardzo cenię i zagrał super sezon poprzedni, bardzo dobry jako backup, a tu go liga olala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Miał Napiera którego NBA olała.

imo nie jest to jakies wielkie zaskoczenie

1 minutę temu, Lucas napisał:

Rozgrywać może Bogdan :P No i tak jak Eld napisał zgubiła mnie wiara i pewność względem Napiera, którego bardzo cenię i zagrał super sezon poprzedni, bardzo dobry jako backup, a tu go liga olala :(

no bedziesz musial jechac na narraci bogdan + horford :P

ale gdzies tam na froncie masz bogactwo, a na back-courcie bida. 

i tera wychodza najgorsze z mozliwych efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Kto jak kto, ale człowiek morza wie co mówi. 3/4 jego sleeperów jest już po za ligą :P

czyli kto heretyku

poza bellem, ktory ma headcase

nikt u nas nie wynalazl tylu graczy z czelusci co ja

ale ogolnie bell jak z knicks odchodzil to byl zajebisty, nie wiem co zescie mu tam w tym utah i phoenix zrobili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W ogóle @MarcusCamby gdzieś grillowałeś Spurs za tą rozprzedaż przedsezonową, czy przegapiłem :P

Nie grillowałem, ale Spurs mocno stracili w moich oczach. Brogdona i Aldridge pozyskani byli z FA. Mimo oszczędności regularnie walczyli o wynik zapewniając PO. Jimmy Butler był blisko. Teraz nie wiem w którą stronę klub skręcił, ale wiadomo co mocno ucierpiało. Bo o ile ja samego handlowania graczami nie krytykuje, o tyle kierunek w który klub zmierza często tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

A gdzie jest Noah Vonleh, którego ustawiałeś jako x-factora w PO teamie?

Albo DJ Wilson?

no dj wilson w bucks :P

a co do vonleha, nostradamusem nie ejstem, oge sie pomylic! 

niemniej dziwne, ze taka sota go nie watrzymala. reid to lajza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.