Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2020 o 19:17, fluber napisał:

Dobra, @MarcusCamby domagał się Power Rankingu, więc pokrótce podzielę się swoim spojrzeniem na sezon regularny. Może zachęci to kogoś jeszcze do wrzucenia swoich power rankingów.

Wschód:

Tier 1 - Charlotte Hornets i Miami Heat - rotacje praktycznie bez żadnych zmian, oba teamy z szerokimi kadrami, z graczami, którzy z reguły w sezonie regularnym nie zawodzą. Jedyny znak zapytania, co do Miami, to poziom zmęczenia po graniu w finałach NBA.

Tier 2 - Toronto Raptors i New York Knicks - równie dobrze mogliby być tier wyżej, ale jednak w Raptors pojawiła się zupełnie nowa pierwsza opcja i zgranie tego zespołu z pewnością będzie wymagać czasu. Nie dysponują również tak szeroką kadrą, jak sezon temu. Knicks z całą zdrową trójką swoich gwiazd w zdrowiu, to pewnie tier 1, ale szczerze nie wierzę, że BIG 3 Knicks nie będzie opuszczać spotkań, zwłaszcza że już Leonard prawdopodobnie opuści kolejny mecz.

Tier 3 - Orlando Magic i Milwaukee Bucks - Orlando miałbym tydzień temu wyżej, ale po starcie sezonu nie mogę nie zauważyć biedy na ławce rezerwowych oraz fatalnego Oubre. Podobne problemy są w Milwaukee, gdzie ławki praktycznie nie ma, a w pierwszej piatce mamy do czynienia z rewolucją, dodając do tego kontuzję Kemby, nie widzę za bardzo szans na zdobycie przewagi parkietu. Jedynie Giannis ratuje Bucks od spadnięcia tier niżej

Czy Charlotte zmieniło już tier?

Bez złośliwości, z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mac napisał:

HaloBurton ma tez w sacto hakis chyba super ten wskaznik

Tak, ale jemu chyba brakło tych asyst, tj. nie miał ich przynajmniej 30. 

Sprawdziłem teraz. Ma 22as-4to po 5 meczach, czyli 5,5 ratio. 

A Darka niepotrzebnie pochwaliłem. Miał 6 strat, tyle co przez 4 wcześniejsze mecze łącznie. I chociaż w dwóch przypadkach trochę koledzy nie nadążyli za myśleniem Garlanda, bo podania nie były złe, tak w innych podjął po prostu złe decyzje. Cieszy jednak, że scoringowo dalej to fajnie wyglądało. Na razie mnie zaskakuje chłopak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to pytanie CM'a nie jest głupie, choć wiadomo, zbyt mało meczów było, żeby wyciągać wnioski. Ale wstępnie:

1. Warren wypadł na czas nieokreślony 

2. Dawno nie widziałem tak pasywnego w ataku Russa. Nie wiem co się dzieje, ale gość wygląda jakby nie chciał atakować kosza, co jest bardzo dziwne. Tacy ludzie jak Coby White powinni mieć problem z faulami, kryjąc Westbrooka, ale on niestety nie próbuje tego wykorzystywać. To musi się zmienić. No i te 0-5 w rl też boli, bo mając dwóch takich graczy w skladzie (Beal, Westbrook) nie powinno się to wydarzyć przy takim terminarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ano Hornets to bardzo specyficzny zespół u nas, dalej ciężko go oceniać. Z jednej strony nawet po wypadnięciu Warrena mają spokojnie 11-12 rotacyjnych graczy. Z drugiej fit Brick-Sabonis już rok temu mi nie pasował (i dalej nie pasuje) i te pozycje w Charlotte się bardzo średnio układają, ciekawe co fluber wymyśli z rotacją pod koszem, a jeszcze ciekawsze jak będzie układana rotacja wśród niskich, bo do Westbrooka kiepsko pasują Augustin, Graham, Kennard i Redick, więc nie wiem jak to będzie wyglądało.

Że Redick i Kennard to czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Że Redick i Kennard to czemu?

w obronie pewnie.

a co do fitu westbrook-sabo, to jednak sabo stal sie na tyle wszechstronnym zawodnikiem (swietny roller, jak i light-wersja jokic + trojka), ze tu nie ma co porownywac wspolpracy z real okc. musialoby to "zagrac"

natomiast trudno spodziewac sie, żeby przy westbrooku byl najlepsza wersja siebie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook w końcu zacznie grać lepiej jak w ostatnich sezonach, ale ja nie kupuję tej narracji, że Hornets (nawet zdrowi) mieliby mierzyć w wygranie regulara, Westbrook ma określoną wartość jako floor raiser, ale nie sądzę, żeby jakiś team z tym Westbrookiem z dwóch ostatnich sezonów miał się zakręcić w okolicach 58-60W. On w realu złożył request dlatego, że chciał być pierwszą opcją i floor generałem, więc jego nastawienie się raczej nie zmieniło, a w tym momencie jest zbyt słaby na to, żeby poprowadzić nawet bardzo utalentowany roster do jakiegoś topowego wyniku, co pokazują jego wyniki obok Hardena i George'a (średni ceiling raiser). Koszykówka to nie tylko suma talentu, jak Twoją grę dominuje gracz, któremu coraz więcej brakuje do poziomu najlepszych zawodników, to zespół ani wynikowo, ani indywidualnie nie wyciągnie maxa, pomimo tego, że Sabonis staje się jednym z moich ulubionych graczy. Nie wspominając już o playoffach, gdzie Westbrook był ostatnie trzy sezony fatalny.

Ale może Westbrook zanotuje dobry sezon, Wizards zrobią dodatni bilans, ale zabraknie im wygranych do Raptors/Hawks żeby zagrać w postseason - i jeszcze fluber będzie się cieszyć, że Westbrook niczego nie odwali w playoffach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.