Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Warto też dodać, gdyby ktoś nie wiedział, że Collins właśnie przeszedł kolejną operację kostki i teraz c*** wie kiedy wróci. Mam nadzieję, że w ogóle zagra w tym sezonie.

Sam mialbym obawy, zeby mu dawac taka kase, bo return z takiej inwestycji jest bardzo ryzykowny. Szacuje ze maksymalnie wyszedlbys na zero jakby Collins byl w miare zdrowy. Nie walczyles o niego do upadlego podczas glosowania i pewnie dzieki temu ominales pocisk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tangiers napisał:

Sam mialbym obawy, zeby mu dawac taka kase, bo return z takiej inwestycji jest bardzo ryzykowny. Szacuje ze maksymalnie wyszedlbys na zero jakby Collins byl w miare zdrowy. Nie walczyles o niego do upadlego podczas glosowania i pewnie dzieki temu ominales pocisk ;)

Nie mam w zwyczaju żebrać o głosy jak co poniektórzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alonzo napisał:

ja bym tu jeszcze dorzucił Avery Bradleya za okolic minimum dla weterana.. Orientujecie się może, kto u nas dostał największy prezent na FA? 

 

Może nie największy, ale ja jeszcze raz chciał bym podziękować za zaufanie co do OG i zniżkę 6M versus RL.

Szczególnie, że news padł przed głosowaniem za extension.

Chylę czoła Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A Robert Williams? Jak się podoba? 

Kolejny dobry ruch Soty. Muszę tu przyznać, że bardziej ceniłem Looneya i byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale no niestety Kevon wygląda bardzo słabo fizycznie jak na swoje wcześniejsze możliwości i kij wie czy jeszcze odzyska to co miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał:

Kolejny dobry ruch Soty. Muszę tu przyznać, że bardziej ceniłem Looneya i byłem trochę sceptycznie nastawiony, ale no niestety Kevon wygląda bardzo słabo fizycznie jak na swoje wcześniejsze możliwości i kij wie czy jeszcze odzyska to co miał. 

Krążą słuchy, ze Robercica wyląduje w s5 bo podłogę ma tam gdzie Theis sufit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Krążą słuchy, ze Robercica wyląduje w s5 bo podłogę ma tam gdzie Theis sufit ;)

ja bym sie raczej nie chełpił williamsem czy bridgesem, a raczej poważnie zastanowił jak przeskoczyć houston.

bo wychodzi na to, że brown>tatum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMFowi coś średnio zaczął ten sezon. Miało być tankowanko po Cade, a tu Fultz, Porter, KCP i co dziwne - Kanter mają inne plany.

Zrobił się nam Zachodzie taki team jak RL Cavs na Wschodzie.

 

133990678_4302593526435805_1665725297965

 

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No ja mam Houston na 2 miejscu na Zachodzie :) 

Dalej masz Lakersów na pierwszym?

Dziwne z taką ich ławką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.