Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Eld napisał:

 

Poprawiłem bo Ci się miasta pomyliły. Zdarza się bo od Zdrojowej w Ciechocinku do lotniska w Radomiu, gdzie Qcin udaje się niczym do klasztoru odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój bo warunki tam ma nader sprzyjające jest raptem 232 km w linii prostej, więc całkiem niedaleko. 

 

Napisał GM, który przez ostatnie 18miesiecy wymienił więcej graczy niż Sota przez cała historie, a dalej nie może być pewny gry w PO :wink::wink: Niezła tam macie Oś Zła :P A był czas gdy Wielki Alonzo był przyjacielem Minnesoty :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Napisał GM, który przez ostatnie 18miesiecy wymienił więcej graczy niż Sota przez cała historie, a dalej nie może być pewny gry w PO :wink::wink: Niezła tam macie Oś Zła :P A był czas gdy Wielki Alonzo był przyjacielem Minnesoty :( 

Przecież ja się nawet w połowie do tego co Ty wymieniłeś nie zbliżyłem. Zaraz zatrudnię tu @BMF i Ci policzy.

Tylko @january musiał by w końcu historię wymian uzupełnić. Nie ma tego dużo Jasiu. Dasz radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Przecież ja się nawet w połowie do tego co Ty wymieniłeś nie zbliżyłem. Zaraz zatrudnię tu @BMF i Ci policzy.

Tylko @january musiał by w końcu historię wymian uzupełnić. Nie ma tego dużo Jasiu. Dasz radę. 

A to nawet ciekawe, w samym niepełnym sezonie w Bostonie naliczyłem Ci 19 wymienionych graczy, a tam jeszcze byłeś spokojny, wiec jestem ciekawy ilu ich było w Thunder:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

A to nawet ciekawe, w samym niepełnym sezonie w Bostonie naliczyłem Ci 19 wymienionych graczy, a tam jeszcze byłeś spokojny, wiec jestem ciekawy ilu ich było w Thunder:) 

W Bostonie to ja się dopiero uczyłem a mój Boston z miejsca zrobił II rundę po paru miechach działania, czyli to co wielcy Knicks :P.

W Thunder no musiała przyjść porządna miotła o czym już kilka razy się rozpisywałem bo tam naprawdę widniało ryzyko multiyear hardcap a do tego doszła obrona picku i nawet się przed tym bronił nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale to Ty i @mac mnie ostatnio cały czas atakujecie.. to chyba znak, że zostałem wyrzucony ze Spółdzielni.. :( 

Albo Rada albo Spółdzielnia.

Jak się dowiemy, że jesteś w spółdzielni to Rada będzie głosować o wniosek nieufności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata temu kumpel ze studiów mi się przypadkiem nawinął przy drodze mnie wypatrzył w niedzielne przedpołudnie. Akurat gdzieś szedłem. Pyta się gdzie to nasze Camp Nou - graliśmy w klasie A, czy okręgówce. Kumpel miał sędziować ten mecz. Wytłumaczyłem, gdzie ma jechać, a on mi z śmiechem na twarzy, że czuje że drużyna z mojej miejscowości strzeli 3 bramki. Aż się przeszedłem na ten mecz. Wygraliśmy 3-1 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.