Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Derrick Jones Jr. skasował LeBrona.

CambyGOAT czuł temat już dwa lata temu...

W dniu 1.05.2019 o 20:33, MarcusCamby napisał:

Defensywne matchupy:

Derrick Jones - LeBron James

No to jest zdecydowaie najciekawsze zadanie i duże pole do interpretacji. GOAT koszykówki kontra prawie nieopierzony Jones, jedno z moich wielkich odkryć. Nie planuje podwajać LeBrona, Jones krył już w tym sezonie LBJa, oglądałem ten mecz i widziałem, że jest w stanie sobie z Nim poradzić, zwłaszcza że LeBron w tym sezonie, a już zwłaszcza po kontuzji jest bardziej nazwiskiem. Najbardziej mnie tylko trapi pytanie czy nie wpadnie w szybkie foul trouble. To właściwie jest kluczowe, bo mocno może zaburzyć wtedy plany defensywne mojego zespołu, a po oddaniu MKG nie mam drugiego takiego wykonawcy, by grać z LBJ po całej szerokości boiska. Prawdopodobnie musiałby go przejąć wtedy Anthony Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Jones jr to nie jest jakiś dobry obrońca na LeBrona, jak Spo próbował w finałach go rzucić na LeBrona, to skończyło się paroma banalnymi koszami i Jones nie zagrał do końca finałów, typ waży z 90kg. :] Ale chwilowo LeBron nie odrywa się od ziemi, więc najpierw Jones go zniszczył nad obręczą, a potem jeszcze raz, tylko był faul Kantera. 

Inna sprawa, że dla Blazers w realu to fajny fit, bo mają masę strzelców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Nawet McKinnie nie podoła autystycznemu Chuckowi Norrisowi. 

Zrobiłem sobie taki mini eksperyment

Alonzo piszący o Leonardzie (nie uwzględnia innych określeń jak choćby ten z cytatu powyżej 

-161 trafień 

Alonzo piszący o swoim liderze, Townsie -28 trafień 

Alonzo piszący o Knicks-397 trafień 

Alonzo piszący o Orlando-450 trafień 

 

Mozna odjąć od tego ~100 postów gdzie padało zarazem Knicks i Orlando w 1 poście i wychodzi na to(bez podziału na beGM i główne forum) ze Alonzo w ciągu 2 lat prowadzenia Orlando w 300 postach pisał o Nowym Jorku- wiec wychodzi ze do sylwestra jeszcze chociaż raz przeczytamy o serio Knicks-Magic :D 

 

C3B5E710-7611-463F-AAF4-B9CC382A539C.jpeg

800C680C-867E-4D35-B068-B0A8A6F0B5E1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zrobiłem sobie taki mini eksperyment

Alonzo piszący o Leonardzie (nie uwzględnia innych określeń jak choćby ten z cytatu powyżej 

-161 trafień 

Alonzo piszący o swoim liderze, Townsie -28 trafień 

Alonzo piszący o Knicks-397 trafień 

Alonzo piszący o Orlando-450 trafień 

 

Mozna odjąć od tego ~100 postów gdzie padało zarazem Knicks i Orlando w 1 poście i wychodzi na to(bez podziału na beGM i główne forum) ze Alonzo w ciągu 2 lat prowadzenia Orlando w 300 postach pisał o Nowym Jorku- wiec wychodzi ze do sylwestra jeszcze chociaż raz przeczytamy o serio Knicks-Magic :D 

 

C3B5E710-7611-463F-AAF4-B9CC382A539C.jpeg

800C680C-867E-4D35-B068-B0A8A6F0B5E1.jpeg

Hmm, ciekawe Ile u ciebie wyjdzie z  „january” i „człowiek...morza”  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Hmm, ciekawe Ile u ciebie wyjdzie z  „january” i „człowiek...morza”  ;]

CM ma za wiele ksywek aby to się mogło udać. Człowiek_max_I_runda, po tym roku, człowiek_max_II_runda, człowiek_bez_tytułu, człowiek_szwindel, człowiek_bez_honoru...ehh długo by jeszcze wymieniać.

Ja go kulturalnie nazywam CM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Zrobiłem sobie taki mini eksperyment

Alonzo piszący o Leonardzie (nie uwzględnia innych określeń jak choćby ten z cytatu powyżej 

-161 trafień 

Alonzo piszący o swoim liderze, Townsie -28 trafień 

Alonzo piszący o Knicks-397 trafień 

Alonzo piszący o Orlando-450 trafień 

no ktoś tu ma kompleksy najwyraźniej

ale nie musisz czuć się gorszy @Alonzo, naprawdę. wyrwij się z tego negatywnego nastawienia. przede wszystkim dla orlando.

 

16 godzin temu, Eld napisał:

 

Ja go kulturalnie nazywam CM.

w rozszerzeniu CHAMPION?

dziękuję! 😊

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ktoś tu ma kompleksy najwyraźniej

ale nie musisz czuć się gorszy @Alonzo, naprawdę. wyrwij się z tego negatywnego nastawienia. przede wszystkim dla orlando.

 

@Qcin_69 to niech lepiej najpierw policzy ilu graczy już w w tej Minnesocie wymienił na swoim obwoźnym straganie z podróbkami rolexów.  

W roto masz lepszy team - tego przecież nie kwestionuję. Jednak w poważnych rozgrywkach Twój Roto Team nie miałby prawa funkcjonować - smutne jest, że prawie nikomu to nie przeszkadza, ze nawet nie musisz się wysilać i pisać kto jest  którą opcją. 

Uważanie Qcina Soty po roku od zmniejszonego natężenia żonglowania graczami i szorowania dna BeGM oraz Twojego Roto Teamu za contenderów nie wystawia naszej grze zbyt dobrego świadectwa, ale mamy demokrację, czyli im większa większość tym słuszniejsza racja :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Uważanie Qcina Soty po roku od zmniejszonego natężenia żonglowania graczami i szorowania dna BeGM oraz Twojego Roto Teamu za contenderów nie wystawia naszej grze zbyt dobrego świadectwa, ale mamy demokrację, czyli im większa większość tym słuszniejsza racja :) 

pomyśl sobie, jakie świadectwo wystawiono by naszej grze, gdyby ktoś uważał drużynę z Oubre w s5 za condandera .

c*** dupa i kamieni kupa

na szczescie nikt tak nie mysli 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

 

Uważanie Qcina Soty po roku od zmniejszonego natężenia żonglowania graczami i szorowania dna BeGM oraz Twojego Roto Teamu za contenderów nie wystawia naszej grze zbyt dobrego świadectwa, ale mamy demokrację, czyli im większa większość tym słuszniejsza racja :) 

A kiedy Sita szorowała dno? Na 3 pełne sezony w beGM dwa razy grała w PO ( raz w finale konferencji) i raz skończyła na zdaje się 8 miejscu od końca, gdzie tu masz szorowanie dna? Plus przypomnij może jak rok przed tytułem Lakers tez byli ~8 najgorszym zespołem ligi a potem wymienili 3/4 składu i zdobyli tytuł, chyba jakaś analogia tu jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

pomyśl sobie, jakie świadectwo wystawiono by naszej grze, gdyby ktoś uważał drużynę z Oubre w s5 za condandera .

Oubre tu dziś co poniektórym te ładne statsy co tu wrzucali dla 12-latków zepsuł..  :( 

Tak mi przykro.. niestety po 3 meczach w nowym teamie zaczął trafiać. :( całe szczęście u nas się bierze statsy roto i mało kto się przejmuje tym, ze w BeGM gracze latają z klubu do klubu jak worki z ziemniakami na bazarze w Radomiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Oubre tu dziś co poniektórym te ładne statsy co tu wrzucali dla 12-latków zepsuł..  :( 

Tak mi przykro.. niestety po 3 meczach w nowym teamie zaczął trafiać. :( całe szczęście u nas się bierze statsy roto i mało kto się przejmuje tym, ze w BeGM gracze latają z klubu do klubu jak worki z ziemniakami na bazarze w Radomiu.

Alonzo po raz kolejny robisz ten sam błąd. Gość był tak fatalny przez te 3 mecze, ze jeszcze trzy takie i by go chyba wysłali na trening do G-League. Powinieneś  raczej unikać tematu jak ognia i czekać na kilka lepszych spotkań, wtedy naturalną koleją rzeczy byśmy o tym po prostu zapomnieliZ  A ty nam jeszcze o tym codziennie przypominasz. Wiem co chcesz powiedzieć ale uwierz, przynosi to dokładnie odwrotny efekt 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

@Qcin_69 to niech lepiej najpierw policzy ilu graczy już w w tej Minnesocie wymienił na swoim obwoźnym straganie z podróbkami rolexów.  

 

Odpowiedzią na to pytanie może być tylko i wyłącznie jeden symbol. Z pewnością znasz jego znaczenie.

znak-nieskonczonosci.png

3 minuty temu, Alonzo napisał:

ze w BeGM gracze latają z klubu do klubu jak worki z ziemniakami na bazarze w Ciechocinku.

Poprawiłem bo Ci się miasta pomyliły. Zdarza się bo od Zdrojowej w Ciechocinku do lotniska w Radomiu, gdzie Qcin udaje się niczym do klasztoru odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój bo warunki tam ma nader sprzyjające jest raptem 232 km w linii prostej, więc całkiem niedaleko. 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

w rozszerzeniu CHAMPION?

dziękuję! 😊

No jak Misia w końcu zdobędziesz to inne tłumaczenie tego skrótu będzie po prostu złośliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo po raz kolejny robisz ten sam błąd. Gość był tak fatalny przez te 3 mecze, ze jeszcze trzy takie i by go chyba wysłali na trening do G-League. Powinieneś  raczej unikać tematu jak ognia i czekać na kilka lepszych spotkań, wtedy naturalną koleją rzeczy byśmy o tym po prostu zapomnieliZ  A ty nam jeszcze o tym codziennie przypominasz. Wiem co chcesz powiedzieć ale uwierz, przynosi to dokładnie odwrotny efekt 😛 

Oglądałem Ronnie  te mecze i był fatalny jak całe Warriors. :) Jednak nie bardzo się tym przejmowałem, bo śledzę uważniej jego karierę od początku dołączenia do BeGM i te texty o nim mnie bardziej bawiły - paradoxalnie jego zmiana klubu pokazuje, jak absurdalne jest traktowanie u nas co poniektórych klubów, jak chociażby naszych Knicks - gdzie niby są 3 Gwiazdy, a po zsumowaniu ich stats, to tam nie ma miejsca dla gry nie tylko Malika Beasleya, ale i tych 21pkt. Luwawu, co się nimi C_M chwalił ;) - a TLC zdobył te pkt. grając w s5 właśnie pod nieobecność Irvinga i Duranta w sumie znanym sobie składzie z bąbla :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.