Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

dobrze wiesz, że w szczegolnosci przy pozycji centra 1 na 1 statystyki nie mają wielkiego przełożena (pomoc itd).

+ robinson nie jest jakiś zajebisty w obronie 1 na 1 na poscie. sabonis go dymał, przyznaje.

Analiza obrony jest tricky jak sie nie zna schematow danej druzyny. Czasami trzeba  kilka raz jedna akcje obejrzec

Znajac Portisa to posta mogl co najwyzej wykorzystac do fadeaway z midrange :D

EDIT:

Sa jednak dowody, ktos nagral to widowisko :D

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

no wiele tu punktow na robinsonie ie ma. trojka po picku i ponowienie jedno

I jeszcze dunk po stracie MR i jeszcze lay up, gdy MR skoczył do pomocy, no i jeszcze floater po pick and popie. Zatem 11/17, z tym, że nie winiłbym Robinsona zbytnio za tego lay upa, także możemy się umówić na 9/17. To i tak ponad połowa punktów :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

trudno tu mowic o zawinieniu w obronie robinsona

Pytanie tangiersa dotyczyło tego na kim Portis zrobił tę linijkę, a nie w ilu akcjach zawinił Robinson. Zatem albo nie zrozumiałeś pytania albo nie oglądałeś meczu i myślałeś, że się nikt nie kapnie. Pik jor pojzon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Pytanie tangiersa dotyczyło tego na kim Portis zrobił tę linijkę, a nie w ilu akcjach zawinił Robinson. Zatem albo nie zrozumiałeś pytania 

zrozumiałem pytanie i świadomie na nie nie odpowiedziałem. 

 

nie będęwyręczał tangiersa w robocie :P

niech se mecz obejrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Spencer :( 

Dlatego nie oddaje się picków bez protekcji, no ale tragiczny początek sezonu, a JJJ jeszcze nie wrócił 😕 

Przyjmij wyrazy współczucia.

P.S: jak byś chciał wrócić do rozmów wiesz o kim, to zapraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Nom, też właśnie sprawdzałem czy masz swój pick, bo bez Spencera to ten trymestr będzie okropnie ciężki dla Suns :( 

No mam tego świadomość, zwłaszcza ze Napier po tak dobrym sezonie nie znalazł klubu, co jest dla mnie niesamowitym WTF.

Oby JJJ wrócił i grał dobrze, bo wolałbym w okienko się wzmacniać niż rozprzedawać. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

No mam tego świadomość, zwłaszcza ze Napier po tak dobrym sezonie nie znalazł klubu, co jest dla mnie niesamowitym WTF.

Oby JJJ wrócił i grał dobrze, bo wolałbym w okienko się wzmacniać niż rozprzedawać. 

Przecież Suns mają dobrą sytuacje finansową, więc po co im się rozsprzedawać?

Chcesz być kolejnym ligowym mentalnym tankerem? ;) Może i bez tego pick będzie wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.