Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

 

Inna sprawa, że wiadomo - o tym gdzie kto tam powinien finalnie wylądować to pogadamy za kilka lat. Najlepszy przykład to redraft 2016, gdzie 2 lata temu mordowano mnie za uparte dawanie BI #1 w redrafcie, a teraz to dość popularna opinia zaczyna być :)  

Tutaj dobre wizjonerstwo :P 

21 minut temu, january napisał:

Zgadza się, bardzo nie lubię tego typu rozgrywających jako franchise-playerów, bodajże ledwie na 6 miejscu w BigBoard go miałem.

Niemniej już staram się robić korektę (draft '21 - Suggs) na ocenianie kolejnych Foxów i Morantów, bo moja niechęć do takiego typu PG w czołówce draftu za bardzo ich zaniża. Jak wypalają in plus (w sensie korekta wad) to są cenniejsi jednak, więc korekcja na risk musi tu być lepsza :) 

Ja też rozumiem skąd się to bierze. Bo np. taki Denis Smith Jr, którego wielu uważało, za lepszego od Foxa średnio sobie w lidze poradził delikatnie mówiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks skillsy polaczone z sizem sa bardzo przydatne w dzisiejszej lidze, juz o nim wczesniej pisalem. Overreaction po 1 slabszym meczu zacne ;) 

Na szczescie jest niezawodny Ross, znowu skuteczny Oladipo(dalej magia CY), Vucek, Crowder, Sato wrocil. Kolejne dobra noc w drodze po 1 seed

btw. 
Ktos wie czemu nie gral Dotson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Tak, moglo byc. Najwyrazniej z lawki mial taki impact na gre, ze Cavs nie musieli go meczyc na boisku. Liczby nie klamia, po podpisaniu Dotsona,Cavs sa 2:0.

No najwiekszych dzikow trzeba oszczedzac na PO i Cavs to czynia jako pierwsi w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Mój Ci on!

No tak już nie za bardzo :)

10 godzin temu, fluber napisał:

@cvbe radził się mnie pamiętam czy brać moranta czy Barretta i doradziłem mu Barretta:/ najgorsza moja decyzją w be gm;/

 

9 godzin temu, MMM2121 napisał:

Nie tylko ty miałeś kiepskie zdanie Morant’cie. Z tego, co pamietam @januarybyl jego wielkim hejterem 

Ja jestem bardzo wdzięczny. Inaczej głupio by wyglądał ten mój deal z #6 na #4 po Culvera XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 14:41, Qcin_69 napisał:

Garland za 5 lat skończy w Chinach , to chyba Twój najgorszy wybór 

 

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ja nie smieszkowalem z wybrania Garlanda, tylko z wybrania go przed Morantem :D Sam mam Garlanda w dynastii fantasy wiec mu kibicuje :D 

O Ty oszuście. Zabieram Ci lajka i przepraszaj!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ja to się zastanawiam czemu tay Hawks są wyżej ode mnie. Tam przypadkiem nie powinno być jakiejś rewolucji odnośnie wysokości płac i wartości zawodników? XD

Ozzy, to nie o to chodzi, że są wyżej od Ciebie - Pistons, Hawks i Cavs są bardzo blisko siebie i na ten moment pewnie u każdego decydują detale. W Hawks jest Murray po świetnych playoffs, ale też kilku doświadczonych weteranów - Millsap, Bledsoe, czy Fournier. 

@eMeS ten Chris Wood w arkuszu - kto to? Myślałem, że masz Christiana Wooda.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Ozzy, to nie o to chodzi, że są wyżej od Ciebie - Pistons, Hawks i Cavs są bardzo blisko siebie i na ten moment pewnie u każdego decydują detale. W Hawks jest Murray po świetnych playoffs, ale też kilku doświadczonych weteranów - Millsap, Bledsoe, czy Fournier. 

@eMeS ten Chris Wood w arkuszu - kto to? Myślałem, że masz Christiana Wooda.. 

 

Tylko kto tam będzie grał na centrze? Bo Wendell to raczej będzie cały sezon mieszany z błotem :(

Może Wood utrzyma formę

A i @MarcusCamby McConnell >>> White ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Tylko kto tam będzie grał na centrze? Bo Wendell to raczej będzie cały sezon mieszany z błotem :(

Może Wood utrzyma formę

Bardzo lubię Wendella Cartera, niestety kontuzje mu pokrzyżowały początek kariery. Obaczymy jaki to będzie dla niego sezon.

Pytań na początku sezonu Ozzy jest dużo - forma i kontuzje zweryfikują tu niektóre nasze predykcje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.