Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

Clarkson - Barrett jako liderzy drugiego unitu, bo trochę się Barrett z DDR gryzą za bardzo na zbyt duże minuty razem.

 

no to ty rozwijaj baretta.

bo ptoem  troche nie hao zbijanie kapitalu na gosciu na ktorego sie nei stawia.

 

a beedzie z niego all-starm, ktorym derozan nigdy nie byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no to ty rozwijaj baretta.

bo ptoem  troche nie hao zbijanie kapitalu na gosciu na ktorego sie nei stawia.

 

a beedzie z niego all-starm, ktorym derozan nigdy nie byl

No swoje 25 min i swoje rzuty dostanie, lepiej dla niego wyjść z ławki i mieć wolną rękę, niż w s5 i mieć trzy gęby do rzucania inne (Rozier-Hield-DDR) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

Fart, a się zastanawiałem długo nad nim

a ja nie doceniłem ani Herro, ani w tym roku Achiuwy.. :( - w ogóle obu nie brałem pod uwagę przy scutingu rl Heat.. w tym roku byłem pewien, ze pójdą po Carneya i Quickleya.. 

4 minuty temu, january napisał:

No, ale nikt ich nie opisuje jako PO teamu, tylko to nie jest ordynarny tanker w żaden sposób, ma nawet gtg na obwodzie, ma kilku zacnych rolesów. Na zachodzie to by byli tuż za play-in i mogliby liczyć na łut szczęścia.

Nie wiem, dla mnie Bulls wstępnie najsłabsi, branie LaMelo ma swoje konsekwencje w jego rookie season :) Poza Sextonem bieda tam na obwodzie aż piszczy.

 

Dodaj sobie do tego, to co napisał Fluber -  tam trwa wyprzedaż, a nie wzmocnienia składu. :) 

Tak więc:

15 Celtics

14. Bulls :) 

13 jak się uprze to Kolader i jego Nets

Reszta jest w grze. 

2 minuty temu, fluber napisał:

Boston to ma tam 3/4 składu na trading bloku więc oni zapewne i tak będą się osłabiać i dyskusja mocno akademicka:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

a ja nie doceniłem ani Herro, ani w tym roku Achiuwy.. :( - w ogóle obu nie brałem pod uwagę przy scutingu rl Heat.. w tym roku byłem pewien, ze pójdą po Carneya i Quickleya.. 

Dodaj sobie do tego, to co napisał Fluber -  tam trwa wyprzedaż, a nie wzmocnienia składu. :) 

Tak więc:

15 Celtics

14. Bulls :) 

13 jak się uprze to Kolader i jego Nets

Reszta jest w grze. 

 

No raczej Bulls wstępnie 15. 

Herro to zaskoczenie dla wielu bo wielu widziało w nim swego rodzaju Korvera a gość ma w ataku praktycznie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No ale ja oceniam rostery na teraz, a nie na to co się stanie po 1T :) Przecież Wizz ściągną wysokiego, Sixers pewnie poszukają kogoś jak Clarke zmienił rzut koszmarnie etc.

Jak masz w drużynie 8 centrów, to raczej nie jest to przypadek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Którego miałem i dalej mam nad zionem. Ale w takim zespole gdzie masz Hielda i Derozana to nie ryzykujesz zepsucia chemii w zespole. Barrett z ławy jako 6th man

@cvbe radził się mnie pamiętam czy brać moranta czy Barretta i doradziłem mu Barretta:/ najgorsza moja decyzją w be gm;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A propsuje Irvinga, Malika, Mitchella Robinsona i Melo.. Nie zapędzałbym się tak:)

kwestia ulozenia. 

irving to all-star i gracz systemowy.

malika nie doceniasz, a jest swietny off-ball movement, on nie lamie zagrywek

centra z obrona i pickiem w atkau zawsze jestes w stanie wrzucic w system

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

kwestia ulozenia. 

irving to all-star i gracz systemowy.

malika nie doceniasz, a jest swietny off-ball movement, on nie lamie zagrywek

centra z obrona i pickiem w atkau zawsze jestes w stanie wrzucic w system

choc zeby nie bylo, team ktory zbudowalem nie jest w 100 % zgodny z moja wizja, niemniej dobry gm to elastyczny gm

i ten ktory aktualnie zbudowalem, no trudno sie raczej spodziewac wyszukanej koszykowki. natomiast bylaby skuteczna. rolesow zalety sa maksymalizowane.

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

@cvbe radził się mnie pamiętam czy brać moranta czy Barretta i doradziłem mu Barretta:/ najgorsza moja decyzją w be gm;/

Mogło tak być, bo miałem ich obu bardzo na równi i to był bardziej rzut monetą, ale nie żałuję - oczywiście Morant na ten moment wygląda jak franchise player pełną gębą, ale i Barrett ma "to coś" (wiem, wiem - mało osób jest tak zdesperowanych żeby oglądać Knicks, ale ja robię to regularnie i jest wciąż naprawdę mocno perspektywiczny) :) Nie masz się co samobiczować Fluber, przynajmniej mam nadal powody żeby oglądać Knicks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

@cvbe radził się mnie pamiętam czy brać moranta czy Barretta i doradziłem mu Barretta:/ najgorsza moja decyzją w be gm;/

Nie tylko ty miałeś kiepskie zdanie Morant’cie. Z tego, co pamietam @januarybyl jego wielkim hejterem 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek morza lubi graczy systemowych. Nie lubi Oubre, to nie dziwne że hejtuje też Brooksa.

Brooks ma świetna akcję a za chwilę wbiega w valanciunasa w pick and rollu. Ciężko się na to patrzy :)

drugi raz trae robi Brooksa na ten sam Głupi faul:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.