Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

Kurde, jak widzę siebie we wszystkich Power Rankingach gdzieś na 13-14 miejscu na Wschodzie to ogłaszam wielką wyprzedaż :) Zapraszam, tu już widzę bez szans na walkę :D

Węz coś wymien z obwodu pod kosz jak chcesz walczyć już teraz:)  z bostonem najlepiej. Bo talentu masz więcej niż to co wychodzi z power rankingu ale skład niezbilansowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

No tak, mogę skończyć jako 4 i mieć 7 pick. Ja jestem daleko od bycia liczącą się ekipą bo mam kilku graczy z długą projekcją rozwoju (Hayes, Hunter, Gafford,), kilku co miało być kimś więcej ale póki co to nie zaskoczyli (Okogie, Walker), do tego fajnego już Herro i LeVerta. Co nie znaczy że będę ostatni.

U mnie ostatni nie będziesz na Wschodzie ;) 

15 miejsce będą mieli Knicks Celtics wstępnie 😛 Bulls nie maja takiej głębi jak Ty z ławki.

Guardzi - Hayes, Hill, Herro, Seth Curry, Walker - Principe może w backcourt o takiej głębi tylko pomarzyć; 

Wings - LeVert, Okogie, Hunter, Korkmaz, McDermott, McDaniels - młodzież, ale bardzo obiecująca;

I na centrze - Holmes, McGee i młody Gafford. 

Fajny team udało sie Tobie stworzyć. :) Do tego Josh Okogie grał na pf w Wolves przeciwko Pistons - obaczymy jak będzie to wyglądało dalej. Potrzebujesz w drafcie trafic jakąś przyszłą Gwiazdę, podpisać na FA jakies nazwisko z górnej półki i za rok mozesz sie właczać przy odrobinie szczęścia w walke o playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Kurde, jak widzę siebie we wszystkich Power Rankingach gdzieś na 13-14 miejscu na Wschodzie to ogłaszam wielką wyprzedaż :) Zapraszam, tu już widzę bez szans na walkę :D

Rozier-Hield-Derozan wg mnie może powalczyć o PO o ile wzmocnisz strefę podkoszową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Kurde, jak widzę siebie we wszystkich Power Rankingach gdzieś na 13-14 miejscu na Wschodzie to ogłaszam wielką wyprzedaż :) Zapraszam, tu już widzę bez szans na walkę :D

Wzmocnij sie pod koszem. Dobrze Tobie chłopaki doradzają z tym Bostonem ;) 

Bezpośrednio do playoffs będziesz iał ciężko w tym sezonie, ale play in juz jak najbardziej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

U mnie ostatni nie będziesz na Wschodzie ;) 

15 miejsce będą mieli Knicks Celtics wstępnie 😛 Bulls nie maja takiej głębi jak Ty z ławki.

Guardzi - Hayes, Hill, Herro, Seth Curry, Walker - Principe może w backcourt o takiej głębi tylko pomarzyć; 

Wings - LeVert, Okogie, Hunter, Korkmaz, McDermott, McDaniels - młodzież, ale bardzo obiecująca;

I na centrze - Holmes, McGee i młody Gafford. 

Fajny team udało sie Tobie stworzyć. :) Do tego Josh Okogie grał na pf w Wolves przeciwko Pistons - obaczymy jak będzie to wyglądało dalej. Potrzebujesz w drafcie trafic jakąś przyszłą Gwiazdę, podpisać na FA jakies nazwisko z górnej półki i za rok mozesz sie właczać przy odrobinie szczęścia w walke o playoffs. 

Zobaczymy, bo nie ma co wyrokować po kilku meczach ale znając swoje szczęście w mocnym drafcie będę pierwszym, który będzie wybierać poza topowymi prospectami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Kurde, jak widzę siebie we wszystkich Power Rankingach gdzieś na 13-14 miejscu na Wschodzie to ogłaszam wielką wyprzedaż :) Zapraszam, tu już widzę bez szans na walkę :D

Spróbuj Roziera na jakiś pick wymienić. Bo z tego, co widzę sytuacje z pickami to masz gorsza niż Golden 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers

Przez 5 minut 3 kwarty naliczylem 4 kretynskie zagrania Dillona Brooksa. 

Nie powiem żeby był słaby ale rzeczywiście wygląda jakby miał braki w boiskowym IQ. ( nie pamiętam kto o tym wspominał, @Eld ?) 

1 minutę temu, january napisał:

Fox-Beverley-Cameron-Favors-Adams

Merrill-Diallo-Bey-Achiuwa-Capela

@kolader ma rację, to nie jest fatalny team.

Na wschodzie żaden team nie jest fatalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

U mnie ostatni nie będziesz na Wschodzie ;) 

15 miejsce będą mieli Knicks Celtics wstępnie 😛 Bulls nie maja takiej głębi jak Ty z ławki.

Guardzi - Hayes, Hill, Herro, Seth Curry, Walker - Principe może w backcourt o takiej głębi tylko pomarzyć; 

Wings - LeVert, Okogie, Hunter, Korkmaz, McDermott, McDaniels - młodzież, ale bardzo obiecująca;

I na centrze - Holmes, McGee i młody Gafford. 

Fajny team udało sie Tobie stworzyć. :) Do tego Josh Okogie grał na pf w Wolves przeciwko Pistons - obaczymy jak będzie to wyglądało dalej. Potrzebujesz w drafcie trafic jakąś przyszłą Gwiazdę, podpisać na FA jakies nazwisko z górnej półki i za rok mozesz sie właczać przy odrobinie szczęścia w walke o playoffs. 

I jeszcze jedno, prócz LeVerta to nie mam kogoś, kto seryjnie będzie zdobywać punkty, Herro to co kilka meczy może walnąć ok 20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Fox-Beverley-Cameron-Favors-Adams

Merrill-Diallo-Bey-Achiuwa-Capela

@kolader ma rację, to nie jest fatalny team.

Nie fatalny, tylko źle dopasowany. 

Nie wiem, czy dostrzegasz, ale dałeś 3 rookie od razu w rezerwowym unicie.. a za nimi już pustka.. 

Porównaj sobie inne skłądy na Wschodzie - Celtics odstaja tu zdecydowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Ziomeczki, to jest wszystko fajnie ale żeby coś dostawać to jeszcze ktoś musiałby chcieć coś ode mnie, co nie jest 1st pickiem :D BTW, wstępnie S5 to Haliburton-Rozier-Hield-DDR-Poeltl, więc idziemy grubo w small ball :D

KAT lubi podkoszowe rotacje na Wschodzie :P  (nie licząc Celtics z ich 46 centrami i Knicks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No, ale nikt ich nie opisuje jako PO teamu, tylko to nie jest ordynarny tanker w żaden sposób, ma nawet gtg na obwodzie, ma kilku zacnych rolesów. Na zachodzie to by byli tuż za play-in i mogliby liczyć na łut szczęścia.

Boston to ma tam 3/4 składu na trading bloku więc oni zapewne i tak będą się osłabiać i dyskusja mocno akademicka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

@tangiers

Przez 5 minut 3 kwarty naliczylem 4 kretynskie zagrania Dillona Brooksa. 

Nie powiem żeby był słaby ale rzeczywiście wygląda jakby miał braki w boiskowym IQ. ( nie pamiętam kto o tym wspominał, @Eld ?) 

mowilem ze c***owy ruch

@tangiers niepotrzebnie sie zajaral, za mala analiza i takie efekty

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

A ibaka z hassanem nie robią na nim wrażenia? :(

Za dużo Hassana oglądałem w Heat ;) będzie miał pewnie momenty, w których będzie wyglądał fenomenalnie, ale jest zbyt chimeryczny. Ibaka trudniejszy - do tego teraz w rl Clippers możesz mieć z niego jeszcze większy pozytek. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

przeciez tam barrett z nich najlepszy

Clarkson - Barrett jako liderzy drugiego unitu, bo trochę się Barrett z DDR gryzą za bardzo na zbyt duże minuty razem.

 

1 minutę temu, january napisał:

Chciałem Ci doradzić DeRozana na PF, ale zapomniałem xD

Od dawna o tym myślę, bo i łatwiej bronić wolniejszych klocków i w ataku nadal może na luzie grać swoje. Pewnie nie zmieni to bilansów, ale bardziej gram i tak tu pod kątem własnych przekonań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.