Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Alonzo napisał:

Mam nadzieję, że sobie robisz jaja, bo jak nie to dziękuje za taką grę i już mnie więcej w BeGM nie zobaczycie. Jedno to odpierd%#ć taka maniane jak C_M poniżej, a drugie to jakieś jebane cenzurowanie!! Żądam natychmiastowego wyjaśnienia! 

Mi się wydaje, że to był jawny żart, że ty sam wetowałeś w swojej sprawie o_O

A tu taka jazda, bo przecież takie głosowanie w rzeczywistości nigdy nie trafiło na tapet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Mi się wydaje, że to był jawny żart, że ty sam wetowałeś w swojej sprawie o_O

A tu taka jazda, bo przecież takie głosowanie w rzeczywistości nigdy nie trafiło na tapet.

Zagotowałem się i nie załapałem :) 

@człowiek...morza jest świetnym GMem, po prostu w niektórych kwestiach mamy zupełnie odmienne stanowiska. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Merrill to rookie, Aminu prawie nie rzuca do kosza - zresztą nie wiem jak będzie jak wróci, a Achiuwa to fajny energizer podkoszowy. 

Rookie nie rookie, na obwodzie zagra, Achiuwa w ncaa próbował rzutów z dystansu więc obskoczy też. Tu nie masz tak że masz Adams, Capela i Favors i każdy z nich musi grać w s5. W mojej ocenie Boston jest niedoceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Rookie nie rookie, na obwodzie zagra, Achiuwa w ncaa próbował rzutów z dystansu więc obskoczy też. Tu nie masz tak że masz Adams, Capela i Favors i każdy z nich musi grać w s5. W mojej ocenie Boston jest niedoceniany

.. ale 4 czołowe teamy w drafcie i tak mają chyba takie same szanse na pierwszy pick.. 🤨

To co Ty go tak bronisz? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

.. ale 4 czołowe teamy w drafcie i tak mają chyba takie same szanse na pierwszy pick.. 🤨

To co Ty go tak bronisz? :P 

Bo opisałeś to tak jakby tam grały same kasztany a ja tam widzę Foxa który jest liderem w rl Kings, widziałem ekipy które próbowały grać na 2 wysokich w stylu właśnie Favors na 4 więc jestem w stanie widzieć taką drużynę troszkę wyżej

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kolader napisał:

Rookie nie rookie, na obwodzie zagra, Achiuwa w ncaa próbował rzutów z dystansu więc obskoczy też. Tu nie masz tak że masz Adams, Capela i Favors i każdy z nich musi grać w s5. W mojej ocenie Boston jest niedoceniany

Merill bedzie mial w czasie PO 25 lat, ciezko go nazwac typowym rookie. To byl fajny bet na late 2nd pick, w waskich Bucks zagral juz 2 razy i w naszych Celtics na luzie moze dawac 10-15 minut. Ma dobry profil na rolesa bo poza trojka moze tez zagrac pick, wiec nie jest az tak jednowymiarowy. Achiuwa z kolei musi sie nauczyc zasad Spo w obronie, bo na razie to nie wie gdzie ma sie poruszac. Brakuje mu tez kilogramow

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

kolejność przypadkowa
 

EAST

1-2 Knicks, Heat.

3-4 Hornets, Raptors

Jak nawet taki miłośnik impaktu gwiazd kosztem głębi składu w sezonie regularnym ma tak wysoko hornets w power rankingu to wiedz że coś się dzieje;) 

2 minuty temu, kolader napisał:

Bo opisałeś to tak jakby tam grały same kasztany a ja tam widzę Foxa który jest liderem w rl Kings, widziałem ekipy które próbowały grać na 2 wysokich w stylu właśnie Favors na 4 więc jestem w stanie widzieć taką drużynę troszkę wyżej

Na razie w tym sezonie to sporo drużyn wychodzi wysoko. W końcu Boston startuje tristanem na czworce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak nawet taki miłośnik impaktu gwiazd kosztem głębi składu w sezonie regularnym ma tak wysoko hornets w power rankingu to wiedz że coś się dzieje;) 

ja juz mowilem ze sabonis to all-star

jestem na jego wagonie

a glebia oczywiscie ma plusy. kwestia odpowiedniej oceny wplywu

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Merill bedzie mial w czasie PO 25 lat, ciezko go nazwac typowym rookie. To byl fajny bet na late 2nd pick, w waskich Bucks zagral juz 2 razy i w naszych Celtics na luzie moze dawac 10-15 minut. Ma dobry profil na rolesa bo poza trojka moze tez zagrac pick, wiec nie jest az tak jednowymiarowy. Achiuwa z kolei musi sie nauczyc zasad Spo w obronie, bo na razie to nie wie gdzie ma sie poruszac. Brakuje mu tez kilogramow

Dlatego piszę że Merrill to może być taki casus mini Brogdona (oczywiście znając proporcje), może być użytecznym rolesem. Achiuwa spokojnie może zagrać na sf z 10min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Regis nawet w PO grał ustawieniem Harrell - Capela, więc Favors na czwórce tak jak z Gobertem jest tym bardziej możliwy do kupienia.

Co nie zmienia faktu, że tam im Cam Johnson jakims fartem trafi max ze 2 trójki, bo tylko jego będzie warto ściślej kryć na obwodzie i czasami cos trafi Bev. 

7 minut temu, fluber napisał:

4 czołowe teamy w drafcie to mogą być 4 ekipy z zachodu;) 

Teoretycznie skoro Wschód jest silniejszy i teamy ze Wschodu grają ze soba więcej meczy, to nie musi być wcale takie oczywiste. 

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kolader gra o wynik! Bronię tu honoru GMa Nets i wypraszam sobie takie uwagi!

Wynik będzie - topowy pick ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Co nie zmienia faktu, że tam im Cam Johnson fakims fartem trafi max ze 2 trójki, bo tylko jego będzie warto ściślej ryć na obwodzie i czasami cos trafi Bev. 

Teoretycznie skoro Wschód jest silniejszy i teamy ze Wschodu grają ze soba więcej meczy, to nie musi być wcale takie oczywiste. 

Wynik będzie - topowy pick ;) 

No tak, mogę skończyć jako 4 i mieć 7 pick. Ja jestem daleko od bycia liczącą się ekipą bo mam kilku graczy z długą projekcją rozwoju (Hayes, Hunter, Gafford,), kilku co miało być kimś więcej ale póki co to nie zaskoczyli (Okogie, Walker), do tego fajnego już Herro i LeVerta. Co nie znaczy że będę ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

No tak, mogę skończyć jako 4 i mieć 7 pick. Ja jestem daleko od bycia liczącą się ekipą bo mam kilku graczy z długą projekcją rozwoju (Hayes, Hunter, Gafford,), kilku co miało być kimś więcej ale póki co to nie zaskoczyli (Okogie, Walker), do tego fajnego już Herro i LeVerta. Co nie znaczy że będę ostatni.

Masz też Setha i Holmesa z tego co pamiętam, fajni gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Masz też Setha i Holmesa z tego co pamiętam, fajni gracze

Opisałem samych graczy wybranych z draftu. Holmes świadomy wybór choć kilku mi go odradzało, a na obwodzie mam przepych i już dostałem kilka wiadomości że będę mieć niezadowolonych graczy. Niech rywalizuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Kurde, jak widzę siebie we wszystkich Power Rankingach gdzieś na 13-14 miejscu na Wschodzie to ogłaszam wielką wyprzedaż :) Zapraszam, tu już widzę bez szans na walkę :D

Poczekaj na sezon. Przyniesie nowych TJ Warrenów :)

Aczkolwiek problem będzie z frontcourtem spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.