Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Powtórzę się - oddałem go ocierając łzy, ale przynajmniej przyjaciele z Pelicans dzięki temu wrócą do PO.

Ty mając niewątpliwie umiejętność łączenia faktów doskonale wiesz, że Huerterowi minuty polecą na pysk a jego sufit jest tuż tuż. I co? I wepchnąłeś go biednemu Pelikanowi w gardło by za rok, dwa mieć dobrą bekę z tego dealu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jakbym był złośliwy to bym napisał, że tak to wyszło wstępnie akurat z Brucem Brownem;)

Huerter inna bajeczka, najboleśniejsza konsekwencja extension LeBrona.

Kiedy ja mam czas czekać na jego rozwój.

A Wall i Griffin tego czasu raczej nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Typowy zespół pod RS oparty na stat padderach.

Na PO nie ma obrony :)

W każdym teamie widze sporo atutów u nas i wad. Ranking robiłem totalnie wstępnie pod regular. Ogolnie kontuzja .. tfu.. tfu.. tóregoś z liderów i prawie każdy z naszych teamów może miec problem awansowac do playoffs - tak silny jest Wschód. 

10 minut temu, Eld napisał:

Już o tym rozmawialiśmy, ale jeden Radny zużył swoje veto na to i pomysł upadł.

Niestety nie mogę zdradzić który.

Mam nadzieję, że sobie robisz jaja, bo jak nie to dziękuje za taką grę i już mnie więcej w BeGM nie zobaczycie. Jedno to odpierd%#ć taka maniane jak C_M poniżej, a drugie to jakieś jebane cenzurowanie!! Żądam natychmiastowego wyjaśnienia! 

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

a jak przegram jednym glosem jakas serie no to bedzie to dosc nieprzyjemne i wypaczajace

wez alonzo kruwa ogsarnij dupe w koncu i przesan peirdolic te glupoty

Pisze Tobie bardzo konsekwentnie od momentu ściągnięcia Davisa - to już półtora roku. Mogę odejść z BeGM w każdej chwili - nie ma sprawy, ale z gęby ścierki sobie nie będe robił!!!!!

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Widziałem teamy Chris Paul - James Harden i Russell Westbrook - James Harden.

Sorry, ale bez problemu widzę Anthony Davisa w roli trzeciej opcji, a Leonarda jako drugiego ball handlera.

I jakie były efekty? 

Nie ma ch%$a we wsi, żeby to zadziałało. 

2 minuty temu, kolader napisał:

Merrill i od bidy Aminu na sf, Achiuwa

Merrill to rookie, Aminu prawie nie rzuca do kosza - zresztą nie wiem jak będzie jak wróci, a Achiuwa to fajny energizer podkoszowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Mam nadzieję, że sobie robisz jaja, bo jak nie to dziękuje za taką grę i już mnie więcej w BeGM nie zobaczycie. Jedno to odpierd%#ć taka maniane jak C_M poniżej, a drugie to jakieś jebane cenzurowanie!! Żądam natychmiastowego wyjaśnienia! 

Z niektórych potyczek słownych w beGM to nic innego nie pozostało jak tylko sobie jaja robić.

A tym vetującym Radnym byłeś Ty. Nie pamiętasz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Ale że co wetowałem? 

 

29 minut temu, człowiek...morza napisał:

moze rada zajebaly sie na powznie wylaczeniem alonzo z wszelkich glosowan a propo knicks?

to jakis lekarz powinien ocenic

 
  •  

 

27 minut temu, Eld napisał:

Już o tym rozmawialiśmy, ale jeden Radny zużył swoje veto na to i pomysł upadł.

Niestety nie mogę zdradzić który.

Załapał żart już, czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.