Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Zaskakująco nisko Theis (do dziwnych wycen DLO przyzwyczajony jestem), naprawdę zaskakująco.

moim zdadniem przeceniasz theisa. w rotacji celtics na koniec meczu bedzie za t.thompsonem

to poziom sliwki, inne zalety  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Właśnie nie do końca, w kwestii Batuma - kilka osób ogarnęło jakie to będzie wzmocnienie dla contendera jako glue-guy, bo to legit +-36% 3pt glue-guy w karierze i nawet w zeszłym sezonie przez krótki okres czasu pokazał, że dalej (versatility bdb D, playmaking) dobrze użyty może być zajebisty. Z tego co pamiętam Cranjis np. strasznie go chciał do Lakers w RL, uznawał za absolutną topkę możliwych podpisów za minimum dla contendera

Ja pamiętam jak Cranjis zachwycał się Beasleyem i chciał go do Lakers, a teraz ten artysta jest po za ligą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zrobiłem Wschód pisząc składy wg pozycji na których mogą grać dani gracze. Oczywiście dochodzi mnóstwo czynników - forma, kontuzje itp. Sporo ekip bardzo postawiło na młodzież, której gra jest na ten moment nie do przewidzenia, część ekip ma problemy na konkretnych pozycjach. Bardzo różnie jest z głębią składu.

Wschód od miejsca 12 to są juz drużyny mogące walczyć o playoffs lub chociaż grać w play in - więc to taki totalnie wstępny ranking.

15. Tu zdecydowanie Celtics - ich połowa składu to centrzy, tam juz dla Favorsa nie ma minut. Na pozycjach obwodowych maja 6 graczy i to licząc z tym debiutantem Samem Merrillem.

14. Chicago - mają sporo młodzieży, z której ktoś pewnie całkiem fajnie wypali, ale całościowo nic nie ugrają w tym sezonie.

13. Brooklyn - a możliwe, ze będa wyżej, bo tam jest całkiem fajny team z niezłą głębią młodzieży, tóra się rozwija cały czas i kilu sprawdzonych weteranów. Tam od razu na głęboką wodę może być rzucony Hayes jako kreator, co pewnie nie da za duzych efektów w tym sezonie;

12. Cleveland - sporo młodzieży i pomimo DeRozana nie bardzo widzę, żeby dało się już w tym sezonie zrobić z tego playoffy - ale tu już mówimy o teamie na teraz na ponad 30W - a przykładowo może się jakiś tanker pojawić podczas sezonu i akcje Cavs  - może jak ktoś złapie mega formę lub pojawi się jakieś nieoczekiwane wzmocnienie, mogą pójść w górę. 

11.  Detroit - bardzo ciężka do oceny drużyna. Jak Morant dalej będzie się tak rozwijał, to widze ich przynajmniej w play in. Mają sporo utalentowanej młodzieży, w drafcie wzięli Avdije, wzmocnili sie do tego Valanciounasem i Joshem Richardsonem.

10. Atlanta - kolejny bardzo ciekawy team, ale tu do playoffs będą chyba niezbędne oczywiście poza formą najważniejszych graczy, jeszcze jakieś wzmocnienia na skrzydle. Sporo zależy też od gry Wendella Cartera. 

9. Indiana - nie sugeruj się Ronnie, że jesteś 9, bo równie dobrze możesz byc 6, czy 7 - tu na prawdę różnice sa bardzo znikome. Paul i wysocy - ciekawie fitują, ale tu też potrzeba solidnego obwodu. Jak Keldon będzie miał dobry sezon i grace Pacers będa zdrowi, to playoffy mogą z tego być, ale kluczowe będzie zdrowie, bo równie dobrze - tak jak pisałeś - Indiana może wypaść na 12-13 miejsce. 

8. Washington - tu podobnie, jak przy innych teamach sporo znaków zapytania. Durant w wyśmienitej formie, pytanie co będzie z Hardenem? Brakuje tu głębi skłądu, ale Wizz moga równie dobrze atakować 6-7 miejsce;

7. Philly - w sumie to mam ich na równi z Wizards - kontuzja Klaya, sporo przetasowań, Tecu stawia na młodzież. Bardzo dużo pytań. Nie wiadomo ile będzie grał Embiid, a bez niego pod koszem wygląda to bardzo słabo. 

Poniższe teamy to powinno być top6 (możliwe, ze jeszcze któras z drużyn zaskoczy i się tu wbije - tak wyrównany jest Wschód)

6. Milwaukee - jest Antek, jest fajne s5 - choć już od samego początku sa problemy z kontuzjami (Kemba) i reszta to niestety głównie przypadkowi gracze. Tu SlaKB ma sporo pracy podczas sezonu - ale z Antkiem to zawsze może być contender.

5. Knicks - dla wielu faworyt, dla mnie drużyna trudna do oceny przez niemożliwość gry ze sobą ich 3 Gwiazd. Gdyby nie to, to chyba byłby to najsilniejszy przeciwnik na Wschodzie na moich Magic - każdy tu stosuje socjotechnike pod swój klub, wiec nie będę sie wyłamywał. :) W roto najsilniejszy team u nas bez dwóch zdań. Natomiast jakby to miała być normalna drużyna koszykówki, to taki team nie ma praw afunkcjonowac przy prime Irvinga, Leonarda i Davisa - tu jest o Irvinga lub Leonarda za dużo.

4. Toronto - warto pamiętać, że Lillard, a więc nowy lider jest tu nowy. Głębia składu nieco mniejsza niz przed rokiem i pod koszem nie ma szału. Oczywiście pytanie - jak sie kilu graczy rozwinie.

3. Charlotte - spora głębia, to fakt, ale problemem jest jednak obrona i wszystko kręci się wokół Westiego i Sabonisa. Jednak nie odbieram szans na wyzszy seed GMowi, bo głębia będzie ważna.

2. Miami - bum na Doncicia robi swoje. Niewątpliwie jest głębia, ale pod koszem szału nie ma z Vucem. 

1. Wiadomo, że Orlando :P 

Oczywiście forma i kontuzje mogą wszystko w playoffowych teamach wywrócić u nas do góry nogami i różnice W/L tu naprawdę mogą być minimalne i będą decydowały detale. Nie chce jeszcze przereagowywać w żadną stronę odnośnie moich graczy, ale rotacja wygląda ok. Będe miał 10-12 graczy do gry, liderzy - KAT, Mitchell i Lowry są w formie - to najważniejsze. KAT powinien mieć łatwą przeprawę z podkoszowymi u nas na Wschodzie - najpoważniej tu wyglądają Knicks i .. Celtics, wśród playoffowych teamów jeszcze Indiana i 76ers z osamotnionym Embiidem - poza tym raczej Magic nie powinni mieć problemów. Nie chce się tu rozpisywać, bo to tylko looźne typy przedsezonowe - jedna kontuzja, albo nagła forma kogoś i tu sie wszystko może zmienić.

Obwód wygląda solidnie Lowry/Mitchell, z ławki szykuje mi sie duet Joseph/Temple, a Nunn może miec w rl Heat problemy z regularnymi minutami. Na skrzydle świetnie się prezentuje jak na razie Gordon - jak będzie tak grał, to gra Oubre nie powinna mieć większego znaczenia, ale Oubre się ogarnie, spokojnie :) - przecież on w rl walczy o kontrakt ;) Cieszy mnie stabilny rozwój Granta Williamsa i na niego bardzo liczę. Chuma Okeke miał długa przerwę i wygląda na razie słabiej niz oczekiwałem, ale on też będzie potrzebował czasu, żeby wejśc w sezon. Bardzo liczę na Khema Bircha z ławki. 

Oczywiście każda kontuzja któregos z kluczowych graczy, to problem, ale tak jest we wszystkich teamach patrząc po rotacji, tkórą mam przed soba na kartce. :) Jedynie wypadnięcie którejś z Gwiazd dla Knicks byłoby zbawieniem, bo wtedy mogliby mówić, że mają normalna drużynę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

@Alonzo Zapraszam do grona przyjaciol Heat, wspanialy ranking. 

Miami Heat sa wspolnym mianownikiem kazdego z przedsezonowych rankingow, w kazdym zestawieniu sa w 1 tierze. Dziekuje za zaufanie i wiare w zespol.

Typowy zespół pod RS oparty na stat padderach.

Na PO nie ma obrony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

A ja sobie zrobiłem Wschód pisząc składy wg pozycji na których mogą grać dani gracze. Oczywiście dochodzi mnóstwo czynników - forma, kontuzje itp. Sporo ekip bardzo postawiło na młodzież, której gra jest na ten moment nie do przewidzenia, część ekip ma problemy na konkretnych pozycjach. Bardzo różnie jest z głębią składu.

Wschód od miejsca 12 to są juz drużyny mogące walczyć o playoffs lub chociaż grać w play in - więc to taki totalnie wstępny ranking.

15. Tu zdecydowanie Celtics - ich połowa składu to centrzy, tam juz dla Favorsa nie ma minut. Na pozycjach obwodowych maja 6 graczy i to licząc z tym debiutantem Samem Merrillem.

Fox-Beverley-Johnson-Favors-Capela/Adams, tak to by mniej więcej wyglądało czyli nie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

@Alonzo Zapraszam do grona przyjaciol Heat, wspanialy ranking. 

Miami Heat sa wspolnym mianownikiem kazdego z przedsezonowych rankingow, w kazdym zestawieniu sa w 1 tierze. Dziekuje za zaufanie i wiare w zespol.

To będzie ten opłatek ;) 

Masz sporą głębię, szczególnie na obwodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.