Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Moje oczekiwania wzrastały bo i zgranie rosło:) plus moje oczekiwania to jedno a fakt że 1t skonczylem na miejscach 8-11 wraz z Suns i nie pamiętam kim jeszcze to drugie:) 

Ponadto już chyba pięć razy podkreslalem że ten sezon regularny jest specyficzny przez skrócone offseason, obozy i większe natężenie spotkań:? 

To jaki miałeś bilans nic nie znaczy, pisałeś ze Ty oczekujesz top3 bilansu, a potem w power rankingu napisałeś ze nie można przejść obojętnie wobec zmian w Minnesocie :) wiec stosujesz podwójne standardy. 
 

A to, ze sezon będzie cięższy, cóż, mając topowa ławkę w lidze jakoś się tego w Minneapolis nie obawiamy ;) 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Był. Nie możesz uczynić Tatuma franchise playerem mając obok Lillarda.

LOL, bo co? Przecież Tatum od początku był tu franchise playerem, a Lillard druga opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

To jaki miałeś bilans nic nie znaczy, pisałeś ze Ty oczekujesz top3 bilansu, a potem w power rankingu napisałeś ze nie można przejść obojętnie wobec zmian w Minnesocie :) wiec stosujesz podwójne standardy. 

Bo postawiłem Cię na potencjalnie drugim miejscu a nie pierwszym? :)

plus, powtorze, nie napisałem tego co próbujesz mi wmowic:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tatum był takim franchise playerem, że przed sezonem chciałeś go wymienić na drugiego superstara.

Weź Qcin te bajki innym opowiadaj.

Pieprzysz głupoty, jakbym chciał to już dawno miałby Davisa ;) 

Raz było blisko ze by poszedł ale starczyło ze otrzeźwiałam i nie było tematu, Tatum jest nietykalny, 

 co było zaznaczone już wtedy. Tworzysz bajki Camby :) Znajdź mi cytat gdzie pisałem ze Lillard jest franchise playerem a Tatum sidekickiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pieprzysz głupoty, jakbym chciał to już dawno miałby Davisa

No miałbyś, ale nie będę przytaczał co wtedy napisałeś.

A swoją drogą skąd ten brak szacunku do Rockets? Beal, Brown, Porzignis, Adebayo + Dragic, Gordon, Hart, Cousins.

Nie wydaje mi się, by ktokolwiek miał w tym momencie lepsze połączenie talentu, rotacji i fitu niż zespół z Teksasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No miałbyś, ale nie będę przytaczał co wtedy napisałeś.

A swoją drogą skąd ten brak szacunku do Rockets? Beal, Brown, Porzignis, Adebayo + Dragic, Gordon, Hart, Cousins.

Nie wydaje mi się, by ktokolwiek miał w tym momencie lepsze połączenie talentu, rotacji i fitu niż zespół z Teksasu.

No tak, Conley Booker,Tatum,George to faktycznie mało talentu i słaby fit :) do tego Howard,Morris,White,Bridges, Williams,Boucher,Niang :) Ja mam Rockets bardzo wysoko, jakbym miał robić top 4 Zachodu to mam 

1.Sota

2.Rockets

3.Lakers

4.Nuggets 

Ale pisanie, ze Houston jest tier ponad Sote to szkoda komentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak od siebie dodam, że dalej uważam (mimo słabego początku Stephen'a), że pula talentu jest u mnie większa niż u przykładowych Suns czy Thunder. W moich Golden jest więcej playmakingu (bo Zach w przeciwieństwie do Wigginsa czy Oubre) potrafi czasem dostrzec kolegów. Dodatkowo moim zdaniem defensywa w moim zespole, wezględem real Golden jest zdecydowanie lepsza. Bo przy absencji Draymonda pewnie w jego miejsce będzie grał Moe Harkless (a wierzę, że z czasem będzie łapał coraz więcej minut w real Heat) 

Zatem konkluzja jest taka, że mój zespół jest bardziej uniwersalny niż swój odpowiednik w prawdziwej lidze, a dodatkowo suma talentu raczej też mnie broni. Oczywiście zobaczymy, jak strzelą się formą pozostałe zespoły, ale sądzę, że te dwa pierwsze mecze real Golden wpłynęły na wsze postrzeganie mojej drużyny mocno negatywnie (a moim zdaniem niesłusznie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejność przypadkowa
 

EAST

1-2 Knicks, Heat.

3-4 Hornets, Raptors

5-7 Wizards, Magic, Bucks

8 Sixers

9 Pacers

10-11 hawks, pistons

12-13 cavs, celtics

14-15 nets, bulls, 

 

WEST

1 Wolves

2-4 Lakers, Rockets, Nuggets

5-6  Warriors, Mavs, 

7-8 Pelicans, Kings

9 10- Suns, OKC

11 Jazz

12-15 blazers, spurs, clippers, grizzles, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Chciałem dać też Wizards do tieru II, ale tam startującym centrem z tego co widzę jest Tony Bradley i ughh.

Szkoda chłopa, że ten Biyombo mu nie siadł, który właśnie jest awizowany po kontuzji Zellera do pierwszej piątki :)

A z Tony Bradleyem pod koszem to tak chyba najgorsza obrona ligi, co myślisz @ely3? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A z Tony Bradleyem pod koszem to tak chyba najgorsza obrona ligi

Tony Bradley to dziwny gość bo z jednej strony jako starter będzie robił te 16 pkt i 8-10 zb. Problem z nim jest taki ,ze w obronie jest zagubiony . W ataku popełnia debilne błędy . Mu się zdarzyło nawet w bąblu dwukrotnie za szybko ruszyć przy rzutach wolnych rywala i mimo pudeł dostali durgą szansę.Koszykarskie IQ niskie. Choć gorszych obrońców na centrze kilku bym znalazł . Średnie będzie robił ale to nie jest zawodnik, który powinien być wyżej w rotacji niż 3 center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Tony Bradley to dziwny gość bo z jednej strony jako starter będzie robił te 16 pkt i 8-10 zb. Problem z nim jest taki ,ze w obronie jest zagubiony . W ataku popełnia debilne błędy . Mu się zdarzyło nawet w bąblu dwukrotnie za szybko ruszyć przy rzutach wolnych rywala i mimo pudeł dostali durgą szansę.Koszykarskie IQ niskie. Choć gorszych obrońców na centrze kilku bym znalazł . Średnie będzie robił ale to nie jest zawodnik, który powinien być wyżej w rotacji niż 3 center

solid starters

97. Mitchell Robinson, New York Knicks: 5.73

@tangiers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.