Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości Fluber, rok temu oczekiwałeś bilansu w top3 a przypomnij mi ilu graczy Ci zostało z poprzedniego rosteru, ze teraz piszesz ze nie da się przejść obojętnie wokół zmian w Minnesocie? Starczy, ze napiszesz liczbę, nie potrzebuje argumentacji 

Teraz, SlaKB napisał:

Mam czas do deadline zejść z tego, right?

Masz czas do ostatniego okienka nawet :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tak z ciekawości Fluber, rok temu oczekiwałeś bilansu w top3 a przypomnij mi ilu graczy Ci zostało z poprzedniego rosteru, ze teraz piszesz ze nie da się przejść obojętnie wokół zmian w Minnesocie? Starczy, ze napiszesz liczbę, nie potrzebuje argumentacji 

Te zmiany to są mocno przereklamowane, chłopaki z NBA jak mają talent to miesiąc dwa i grają jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Te zmiany to są mocno przereklamowane, chłopaki z NBA jak mają talent to miesiąc dwa i grają jak należy

No każdy normalny to wie, starczy zobaczyć kto zdobył rok temu tytuł w rl NBA, No ale zaraz wyparuje Fluber i Alonzo i napisze, ze za zgranie powinny być dodatkowe punkty jak swego czasu Marcus Camby docenił 9 gracza rotacji bardziej niż s5 :) wiec lepiej zniszczyć to w zarodku nim ktoś w to uwierzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tak z ciekawości Fluber, rok temu oczekiwałeś bilansu w top3 

Oczekiwalem? 

10 minut temu, SlaKB napisał:

Te zmiany to są mocno przereklamowane, chłopaki z NBA jak mają talent to miesiąc dwa i grają jak należy

A ten sezon regularny trwa cztery:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

 

Tier 3 -  Thunder zgromadzili bardzo szeroki skład, ale jest tu bardzo wielu nowych graczy, będą problemy ze zgraniem, no i power 2-3 opcji pozostawia tu bardzo wiele do życzenia.

Miłe dla oka, obiektywne i w sumie się zgadzam tylko że u mnie wygląda to tak:

Odeszli:

  • Drummond - nie zagrał ani minuty, przyszedł i odszedł w offseason
  • LMA - patrz wyżej
  • Graham - strasznie ceglił pod koniec RS, nie grał w bańce
  • Bacon - szkoda gadać. Nawet u mnie nie dostawał minut
  • Wanamaker - nie miał okazji zagrać ( przyszedł po T2 ), był TW i może by grał w bańce
  • Brooks - też przyszedł po T2, więc też tylko zagrał w bańce
  • Bertans - patrz wyżej, choć ten to chyba nawet by nie był liczony przez Was jako grający w bańce
  • Kanter - przyszedł po T2 - tylko bańka
  • Kaminsky - 3/4 sezonu połamany
  • Marc Gasol - przyszedł po T2 i do tego połamany
  • KCP - jedyny gracz który odszedł z lekkim bólem, nie zawodził ale inaczej bym się nie spiął ze swoim planem nie oddając go

Zostali:

  • SGA - wiadomo - core
  • OG - wiadomo - core
  • Norman Powell - mój six man i pewne 16 pkt z ławki co mecz
  • Nurkić - zagrał tylko w bańce, ale za to jak
  • Clark - deep res.

 

Więc generalnie jest rzeczywiście bardzo spora zmiana składu, ale jak widać tych których wymieniłem poza KCP i Grahamem to albo nie zagrali wcale, albo tylko w bańce, bo wielu z nich ściągnąłem po T2 na T3 aby dostać się do pułapu drużyn 17-20 i zgarnąć 110% SC.

Fluber słusznie pisze o braku wykrystalizowanej II i III opcji, ale u mnie to po prostu wyjdzie w praniu. Jest szeroka grupa graczy, która regularnie jest wstanie dostarczać po 15-20 punktów na mecz i liczę właśnie na to, że dzięki bardzo szerokiemu roosterowi łatwiej będzie kogoś takiego wskazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

No każdy normalny to wie, starczy zobaczyć kto zdobył rok temu tytuł w rl NBA, No ale zaraz wyparuje Fluber i Alonzo i napisze, ze za zgranie powinny być dodatkowe punkty jak swego czasu Marcus Camby docenił 9 gracza rotacji bardziej niż s5 :) wiec lepiej zniszczyć to w zarodku nim ktoś w to uwierzy 

Wrzucałem gdzieś ostatnio ile który team w rl zrobił zmian. 

W rankingu Flubera oberwało mi się za Oubre w nowym systemie do którego trafił chociażby, choć u mnie systemu przecież nie zmienił. 

No i jak ten sezon trwa 4 miesiące, a Twoi i Maca Wolves mają łącznie z Onim 5 graczy z poprzedniego sezonu, to w I trymestrze z pewnością coś na tym stracisz i dopiero w II i III powinienes to nadrabiać - możliwe że nawet z nawiązką, jak nie będzie urazów. 

Ogólnie w tym trymestrze jeszcze bardziej mnie będą ciekawiły opisy + będę miał pytania szczegółowe o system i rotacje. :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Oczekiwalem? 

A ten sezon regularny trwa cztery:) 

Proponowany bilans:

Im dłużej przeglądałem różne statystyki oraz  składy konkurencji, tym bardziej się jarałem tym, jak dobry mam zespół. To co teraz napiszę potraktujecie być może jako fluberyzm, bądź januaryzm, ale po dłuższej analizie, moim zdaniem, na 100% lepsi ode mnie są jedynie Bucks i Magic. Serio, nie widzę powodu, dla którego w sezonie regularnym ( bo to jest klucz), przy takiej rotacji, takim zdrowiu i takiej formie miałbym mieć gorszy bilans od Knicks
 

// nie mogę zacytować nie wiem czemu, to jest Cytat z Ciebie z 1btrymestru (czyli po największych zamianach) z poprzedniego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Proponowany bilans:

Im dłużej przeglądałem różne statystyki oraz  składy konkurencji, tym bardziej się jarałem tym, jak dobry mam zespół. To co teraz napiszę potraktujecie być może jako fluberyzm, bądź januaryzm, ale po dłuższej analizie, moim zdaniem, na 100% lepsi ode mnie są jedynie Bucks i Magic. Serio, nie widzę powodu, dla którego w sezonie regularnym ( bo to jest klucz), przy takiej rotacji, takim zdrowiu i takiej formie miałbym mieć gorszy bilans od Knicks
 

// nie mogę zacytować nie wiem czemu, to jest Cytat z Ciebie z 1btrymestru (czyli po największych zamianach) z poprzedniego sezonu

Czyli pisząc że oczekiwalem top 3 miałes na myśli że nie widziałem się wyżej niż na 3 miejscu w konferencji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Czyli pisząc że oczekiwalem top 3 miałes na myśli że nie widziałem się wyżej niż na 3 miejscu w konferencji? :)

Wraz z rozwojem sezonu Twoje oczekiwania wzrastały :) zreszta, oczekiwałeś top3 bilansu na historycznie silnym Wschodzie mimo, ze nie zachowałeś chyba żadnego gracza z poprzedniego rosteru (nie sprawdzalem, ale pewnie 3 to jest maks ile tam grajków zostało po poprzednim sezonie) wiec jak się to ma to stawiania wyżej Houston od Minnesoty nie wiem, ale się domyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wiec jak się to ma to stawiania wyżej Houston od Minnesoty nie wiem, ale się domyślam.

Wiele osób ma Houston Rockets nad Wolves w RS, a to tutaj omawiamy, a nawet podczas PO są upatrywani w roli czarnego konia.

Przeceniasz swój zespół. Zwłaszcza, że oddałeś swojego franchise playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Wraz z rozwojem sezonu Twoje oczekiwania wzrastały :) zreszta, oczekiwałeś top3 bilansu na historycznie silnym Wschodzie mimo, ze nie zachowałeś chyba żadnego gracza z poprzedniego rosteru (nie sprawdzalem, ale pewnie 3 to jest maks ile tam grajków zostało po poprzednim sezonie) wiec jak się to ma to stawiania wyżej Houston od Minnesoty nie wiem, ale się domyślam.

Moje oczekiwania wzrastały bo i zgranie rosło:) plus moje oczekiwania to jedno a fakt że 1t skonczylem na miejscach 8-11 wraz z Suns i nie pamiętam kim jeszcze to drugie:) 

Ponadto już chyba pięć razy podkreslalem że ten sezon regularny jest specyficzny przez skrócone offseason, obozy i większe natężenie spotkań:? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Napiszę tylko tak. Chciałbym zagrać z Hornets w pierwszej rundzie PO.

Myślę, że nawet fluber się nie obrazi. Hornets to typowy zespół pod wielkie RS dla którego druga runda PO jest sukcesem.

Co nie znaczy, że samo regularne granie przez lata w PO nie jest formą sukcesu, zwłaszcza kiedy prowadzi się taki market jak Charlotte Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiele osób ma Houston Rockets nad Wolves w RS, a to tutaj omawiamy, a nawet podczas PO są upatrywani w roli czarnego konia.

Przeceniasz swój zespół. Zwłaszcza, że oddałeś swojego franchise playera.

Nie przypominam sobie żeby Tatum został oddany :) wiec nie pisz głupot, Lillard nigdy nie był franchise playerem w Minnesocie

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiele osób ma Houston Rockets nad Wolves w RS, a to tutaj omawiamy, a nawet podczas PO są upatrywani w roli czarnego konia.

Przeceniasz swój zespół. Zwłaszcza, że oddałeś swojego franchise playera.

Nie przypominam sobie żeby Tatum został oddany :) wiec nie pisz głupot, Lillard nigdy nie był franchise playerem w Minnesocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.