Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a kiedy ja chwalilem oubre i nie mowilem, ze jest beznadziejny?

 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ostatnio sam mówiłeś, że gość ma potencjał i zaczął wyglądać lepiej :)

Dokładnie tak :) 

Warriors mają zupełnie inne s5 - zupełnie nowe i nie grają sobie tak jak ten Paschall, który tak fantastycznie wyglądał w poprzednim roku w drużynie grającej o nic, a walczą o playoffs. Ile ja zrobiłem elaboratów w BeGM o nowych rotacjach itp. ale u nas w BeGM to przecież nie ma znaczenia. :) 

I mam naprawdę niezły ubaw, bo dziś widzieliście właśnie tego Oubre, który u mnie wg wielu GMów dłubie w nosie przez 30min. od 2-3 lat ;) 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

mowilem, ze w warriors moze zacznie

ale jak widac swojej glupoty nie da sie przeskoczyc

Nawiasem mówiąc - znów GMowie zrobili Tobie prezent - tym razem dostałeś Avery Bradleya na skandalicznym kontrakcie.. 

Cóż.. demokracja.. Gratulacje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Nawiasem mówiąc - znów GMowie zrobili Tobie prezent - tym razem dostałeś Avery Bradleya na skandalicznym kontrakcie.. 

Cóż.. demokracja.. Gratulacje.. 

tez mi sie podobal :)

swietny mecz po obu stronach

KNICKS TOP1 DEFENSYWA BEGM I NIKT NIE JEST BLISKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Masz drużynę Roto, ale Bradley pod Spo będzie przekotem.. 

mam druzyne mistrzowska, swietna na PO. z najlepszym big3 w lidze i grupa pozytecznych rolesow

i szeroka kadre, wiec na nr 1 po rs

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W przypadku Oubre, akurat zgranie nie ma raczej znaczenia. On i tak gra po za schematami z obu stron parkietu.

Co nie zmienia faktu, że ma potencjał i potrafi wnieść jakość do drużyny.

Wiggins tez ma ten mityczny potencjał jescze?  Xd

Już się boje, ze moje Golden będzie oceniane przez pryzmat Real Golden mimo ogromnych różnic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

W przypadku Oubre, akurat zgranie nie ma raczej znaczenia. On i tak gra po za schematami z obu stron parkietu.

Co nie zmienia faktu, że ma potencjał i potrafi wnieść jakość do drużyny.

Ma talent, tak czy inaczej cieszę się, że trafił do Warriors - jak się odnajdzie w drużynie powinno być ok.

Jednak m.in. jego i całych Warriors gra pokazuje, że do żonglowania graczami/rotacjami powinno się u nas poważniej podchodzić. 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

mam druzyne mistrzowska, swietna na PO. z najlepszym big3 w lidze i grupa pozytecznych rolesow

i szeroka kadre, wiec na nr 1 po rs

W Roto chyba masz najlepszy team u nas, natomiast jakby na poważnie taki team miał wyjść na boisko, to moje zdanie znasz. :) Fajnie, ze jeszcze chociaż jeden GM  @Braveheart22 to dostrzega u nas, może uda się z RotoGM zrobić kiedyś BeGM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

 

Już się boje, ze moje Golden będzie oceniane przez pryzmat Real Golden mimo ogromnych różnic. 

Jak curry będzie tak ceglil a draymond nie będzie grał to może być ciężko od tego uciec

18 minut temu, Alonzo napisał:

Masz drużynę Roto, ale Bradley pod Spo będzie przekotem.. 

Jeszcze 2 takie mecze w rl NBA i grant Williams będzie grał w piątce a oubre wchodził z ławki. Zajebisty jest grant:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Jak curry będzie tak ceglil a draymond nie będzie grał to może być ciężko od tego uciec

Jeszcze 2 takie mecze w rl NBA i grant Williams będzie grał w piątce a oubre wchodził z ławki. Zajebisty jest grant:) 

Przed tą zmianą trzyma mnie tylko niechęć do zmian s5 :) ale przyszłościowo przewiduję właśnie Granta lub Chume :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2020 o 01:08, MarcusCamby napisał:

Nic @kolader nie zrozumiałeś z tego postu, a mi się nie chce tłumaczyć.

No tak, ostatnie kilka postów to ataki na Nets, przeinaczanie faktów. I jedyne kryterium jakie sobie wybrałeś do "kultury organizacji" to walka o PO. W dupie mam twój ranking kultur organizacji ale to, że tak piszesz i potem ktoś będzie się na tym wzorować to już jest przegięcie. Ja też mogę napisać że w Pelicans kultury organizacji nie ma zbyt wysokiej bo tanio rozmienili Davisa i FAsi mogą się obawiać że skład zostanie rozmieniony na drobne. Ale tak nie uważam, bo jest wiele elementów kultury organizacji. Więc lepiej byłoby gdybyś o Nets nie pisał nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Grubo tu z propagitą zaczął się bawić GM Knicks, zaiste przejście jednorazowe 1R PO mocno uderzyło do głowy.

6 seed wschodu z wymęczonym przejściem 1R PO -> osłabienie się podczas offseason -> elaboraty o potędze na podstawie kilkudziesięciu minut sezonu.

:) 

 

W dniu 23.12.2020 o 14:54, człowiek...morza napisał:

pojawia się jedno istotne pytanie.

Czy Kyrie będzie jednym z finalistów wyścigu o MVP. 

Ogólnie przewiduje jego najlepszy sezon w karierze i wiele przeprosin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@ely3 przypomniał mi się kolejny zawodnik, który chciał krótszą umowę i źle na tym nie wyszedł.

D'Anthony Melton :)

Z chęcią popatrze na żródło tej informacji jakoby Melton odrzucił dłuższą umowę ... No i Melton wziął2 lata gwarantowane w pełni

No i mam dla ciebie przykład z tego samego Memphis gdzie Gudzuric podpisał z nimi tylko dlatego ,że dali mu 2 lata w pełni gwarantowane a Campazzo podpisał z Denver bo tez mu dali więcej niż 1 rok

Gdyby obaj dostali roczną umowę to by nie przyszli. A jakby ktos im dał 3 letnią to by poszli tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

Z chęcią popatrze na żródło tej informacji jakoby Melton odrzucił dłuższą umowę ... No i Melton wziął2 lata gwarantowane w pełni

Musiałby @january przypomnieć tą historię. Melton po świetnych Summer League chciał krótki kontrakt, bo znał swoją wartość.

Twoja retoryka, że młodzi gracze marzą o jak najdłuższych kontraktach jest kulawa. Większość chce 2-3 letnie kontrakty. Po to też wprowadziliśmy kontroferty i odrzucanie ofert, by zapobiegać podpisywaniom długich kontraktów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ten Payton pritchard mi się podobał. Solidny, mądry zawodnik. Będą z niego ludzie a i wygląda na już NBA ready. 

Ma się tego nosa.

 

Ale gra nadspodziewanie dobrze, co mnie bardzo cieszy... zwłaszcza że Kira nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.