Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

15 milionów w pensjach w sezonie 21/22:) 

Jak widzę ile grają nunn z Silvą to się boje że 2021 będzie stał pod znakiem deprecjonowania ławki orlando i obrażenia się Alonzo o to. 

ogolnie ktos powinien powyciagac przy glosowaniach te posty alonzo na temat szerokosci kadry.

bo w tym roku to w orlando niezle g tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

O kurde, dopiero zobaczyłem, ze za Duncana dostał Mitchella Robinsona, wow, niesamowicie słaby deal Knicks 

 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Nie da sie ukryc, rok handlowania Duncanem i zostac z Mitchellem. Ała.

marne prowokacje.

a knicks dzieki m.in temu ruchowi maja top1 obrone w lidze

i nikt tu nie jest specjalnie blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Mi potrzeba czegoś więcej od niego offball niż bycia spotup shooterem okrutnie karzącym hard close-outy? On nie jest od biegania pod rzucanie trójek offscreen.

Off-Ball leży u Ciebie w wielu aspektach. Od biegania po zasłonach, po ich stawianie i zastawianie kosza.

Grasz samym talentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Nie da sie ukryc, rok handlowania Duncanem i zostac z Mitchellem. Ała.

Bez LAFa Knicks nie istnieją:( szkoda, degrengolada tego klubu z roku na rok coraz głębsza i to mimo oszukania przeznaczenia w 1 rundzie PO, cóż, szkoda tylko Alonzo w tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No dzisiaj kompletnie nie widać żeby potrafił sobie znaleźć pozycję bez piłki. Rzut ma bardzo dobry, w to nikt nie wątpi. 

Ingram był rok temu siódmy w lidze pod względem punktów jako spot up shooter, miał 42% z catch&shoot przy dużym volume, świetny wynik dla all-stara, grającego głównie on-ball. Ingram nie jest 'świetny' off-ball, bo mało który high-usage ballhandler rzuca do tego trójki offscreen i aktywnie szuka cutów, ale jak ktoś pisze, że Ingram 'nie umie grać bez piłki', to jest oczywista nieprawda, to świetny spot up shooter. Już nie mówiąc, że mówimy o graniu obok LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

btw 

@tangiers to już oficjalnie został czlonkiem spodzielni.

ciekawe jakie deale czekaja.

No tak, widzę za dużo polityki podczas Wigilii, razem z Cambym jedliście karpia? Czy co? 
 

Wszedzie widzicie tylko spiskowe teorie i widzicie Spółdzielnie :) beka z tego straszna, już nikt nie może tutaj pochwalić Minnesoty mimo, ze jest najlepiej zarządzanym klubem bez podziału beGM/rlNBA w ostatniej dekadzie (No może nawet historii ale przy świętach jestem skromniejszy niż na codzień) bo od razu jest w Spółdzielni :) Nie wiedziałem tez ze @Braveheart22 jest w Spółdzielni- przecież jej członkowie maja zakaz głosowania przeciwko Minnesocie podczas FA, a Clippersi podwędzili Socie Teaguea i walczyli k Tate, No niezły brak subordynacji. 
O ile Człowiek Morza to intelektualny troll wiec wiadomo, ze tutaj prowokuje, o tyle tak światły i dojrzały Człowiek jak Marcus Camby nie powinien wierzyć we wszystkie teorie spiskowe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Oubre dramatyczny od początku sezonu, ale Wiseman elegancko, pisałem chyba Cambyemu ze brałbym go z 1 i super pick, fajnie ze się sprawdza, może będzie nadzieja dla Pelikanów :)

jeszcze pels beda wielcy

dobre lato w wykonaniu pelikanow

to trzeba oddac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.