Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, karpik napisał:

To i ja se pomerdam fujarką.

Young wiadomo. Jeśli @fluber po meczu z Knicks ma superstara

No jednak po przeciwnej stronie był przecież fenonenalny Mitchell Robinson i zrobienie career high przeciwko takiemu graczowi to wyczyn godny superstara. @człowiek...morza potwierdzi;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No jednak po przeciwnej stronie był przecież fenonenalny Mitchell Robinson i zrobienie career high przeciwko takiemu graczowi to wyczyn godny superstara. @człowiek...morza potwierdzi;) 

Sabo zaczyna wygladac jak legit all-star. A Robinson na początku dawał się robić w bambuko, niemniej później już było lepiej.

2 minuty temu, tangiers napisał:

Zabraklo Dotsona, oni tylko w duecie sie sprawdzaja

dotson najlepszy +/- w cavs. on robi te male niewidoczne rzeczy wazne dla wyniku :D

i przestan grac pod piubliczke, tylko. przyznaj jak mi, ze go cenisz

PS. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dotson najlepszy +/- w cavs. on robi te male niewidoczne rzeczy wazne dla wyniku :D

i przestan grac pod piubliczke, tylko. przyznaj jak mi, ze go cenisz

Jak dzisiaj widzialem jego piekny statline, to wiedzialem ze przed poludniem jeszcze napiszesz o jego +/- :D

Teraz, Qcin_69 napisał:

Pewnie tęskni tez za 3 muszkieterem DjWilsonem :) 

No ale standardowo widzę, mamy już 28 faworytów do tytułu po 2 dniu :) 

Miye Oni 100% za 3, jest moc :) 

Wilsona lubilem jego prospecta, wiec nie bede hejtowac.

A Minnesota tak jak zapowiadalem, jest faworytem na zachodzie. Ciechocinski dotyk Midasa juz widac od 1 meczu, PG3 w formie, a Lillard kasztani. Tatum wiadomo, a Booker bedzie leading scorerem w PO teamie na zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, tangiers napisał:

 

A Minnesota tak jak zapowiadalem, jest faworytem na zachodzie. Ciechocinski dotyk Midasa juz widac od 1 meczu, PG3 w formie, a Lillard kasztani. Tatum wiadomo, a Booker bedzie leading scorerem w PO teamie na zachodzie. 

Mądrego to warto poczytać, 

do zobaczenia w Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ależ mam mocny obwód w tym sezonie :o Szkoda, że taka kicha pod koszem :D

Rozier 42/3/2 (10x3)
Hield 22/4/3 (5x3)
Haliburton 12/2/4 (2x3)
Barrett 26/8/5 (3x3)
Clarkson 15/7/1 (3x3)
DeRozan 28/9/9

A jeszcze się czai THT.

no u @Alonzo cavs>knicks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

To i ja se pomerdam fujarką.

Mills 13 pkt w 19 min, był liderem ławki, która wygrała Spurs mecz.

Vassell dobry debiut, nie widać tego w boxscore, ale był świetny w obronie, od pierwszego dnia daje pozytywny impakt, będą z niego ludzie, a ja będę miał ból głowy jak rozdzielić minuty dla wings.

 

Devin Vassell

Vassell played 20 minutes in his first NBA game. While he didn’t produce statistically at the impressive rate he did in preseason, he had his moments. He was usually in the right place defensively, limited his mistakes on offense and his three-pointer in the fourth quarter was a notable one. 
Grade: C+

 

Patty Mills

Mills came out firing — and the Spurs were better for it. San Antonio won this game largely due to their strong bench play and Mills played a leading role in that regard. His pick-and-roll prowess was helpful and the Grizzlies were rarely able to take advantage of him on defense.
Grade: B+

2 godziny temu, cvbe napisał:

Ależ mam mocny obwód w tym sezonie :o Szkoda, że taka kicha pod koszem :D

Rozier 42/3/2 (10x3)
Hield 22/4/3 (5x3)
Haliburton 12/2/4 (2x3)
Barrett 26/8/5 (3x3)
Clarkson 15/7/1 (3x3)
DeRozan 28/9/9

A jeszcze się czai THT.

DeMar DeRozan

DeRozan was masterful on the offensive end. He picked his spots extremely well and seemed to never force the issue. His decision-making was spot on and he played like the grown man in the arena whenever Memphis seemed poised to make a run. He efforted more than usual on defense, particularly on the boards, but his offense was where he was special. 
Grade: A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tacy słabi Clippers jak można było się spodziewać :)

Świetny Teague, świetny Garland. Cenne minuty Bongi (dziwne rotacje Brooksa, imho więcej minut powinien dostać) czy (mojego nowego two-way) Wade'a. Słaby mecz PJ'a, ale on i tak będzie niezwykle cenny. Cody wygląda fizycznie gorzej niż Looney po dwóch kontuzjach biodra. rl Hornets grają bez centra! Przykre, ale prawdziwe. 

*Cody złamał rękę 😕

Fajnie, że NAW jest w tej 10-osobowej rotacji rl Pels, ale szkoda, że SVG postanowił grać w 7-8... Liczę, że się to zmieni w najbliższym czasie. 

Występów Laymana i Iguodali nie warto komentować XD

4 godziny temu, ignazz napisał:

LaMarcus Aldridge... 

 

...Grade: B-

C+. Morant jednak wjeżdżał w niego jak w masło ;)

.... 

Najbardziej mnie jednak ucieszyła wygrana Magic z Heat. Sorki @Alonzo :)

Ale i Ciebie może coś ucieszyć z tego spotkania. Gordon wyglądał jakby wreszcie zrozumiał, jak należy efektywnie wykorzystywać swoje umiejętności. Big win na start! 

Aa, i jeszcze fajny filmik na koniec:

:)

4 godziny temu, ignazz napisał:

 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Myślicie, że ktoś z tercetu Adams-Capela-Favors w Celtics poprosił już o buyout :P ? Pytam dla kolegi x)

Kolega chyba kpi.

Principe musiał by się mocno w głowę puknąć aby to zrobić. Przecież jak ja w przyszłym offseason stracę Nurkića na takiej samej zasadzie jak Bertansa w tym roku, że ktoś go srogo przepłaci, a będę ponad SC to pierwszy przyjdę z czymś ciekawym w zębach do Bostonu aby zrobić snt na jednego z duo Adams/Capela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

mam nadzieje, ze nikt juz nie bedzie wierzyl w te bajki, jacy do d'angelo i ingram sa zajebisci off-ball.

nie, nie są. 

Trudno się nie zgodzić, ale wychodzi ja to, ze reszcie otworzą się oczy dopiero jak nam się zamkną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Trudno się nie zgodzić, ale wychodzi ja to, ze reszcie otworzą się oczy dopiero jak nam się zamkną 

No akurat w zajebistego D'Angelo Russella off-ball to wierzy chyba już tylko sam January, bo już nawet eksperci i trenerzy NBA go mocno wyjaśniali w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No akurat w zajebistego D'Angelo Russella off-ball to wierzy chyba już tylko sam January, bo już nawet eksperci i trenerzy NBA go mocno wyjaśniali w tym aspekcie.

Dramatyczny ten fit Lakers, dobrze ze w tym roku jakby GMowie bardziej ogarnięci niż rok temu

 

3 minuty temu, fluber napisał:

No jak patrzę na dzisiejszy mecz to rzeczywiście bez piłki Ingram nie istnieje

czyki jak cała swoją karierę, tylko Janury wierzy ze to superstar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.