Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

skoro podpisal kontrakt, to znaczy, ze nie ma z tym problemu.

i celem jest "win championship"

trudno o wiekszy cement niz podpisanie kontraktu

Niektórzy za bardzo się sugerują tym co się dzieje w rl, nie biorąc pod uwagę jakie warunki w danym przypadku panują w beGM. A Ty to bezczelnie wykorzystujesz. To się powinno zmienić w tej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Niektórzy za bardzo się sugerują tym co się dzieje w rl, nie biorąc pod uwagę jakie warunki w danym przypadku panują w beGM. A Ty to bezczelnie wykorzystujesz. To się powinno zmienić w tej grze. 

Wreszcie głos rozsądku, bo mi tu już ręce czasami opadały :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

skoro podpisal kontrakt, to znaczy, ze nie ma z tym problemu.

i celem jest "win championship"

trudno o wiekszy cement niz podpisanie kontraktu

Nie mówię, że Irving się źle czuje w Knicks, ale w jego przypadku można to krótko uciąć, że kontrakt to on podpisał, ale w zeszłym roku. Irving również podpisał swego czasu extension z Cavs, kiedy wracał LeBron, no i publicznie deklarował, że zostanie Bostonie, a potem, tak jakoś wychodziło inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Niektórzy za bardzo się sugerują tym co się dzieje w rl, nie biorąc pod uwagę jakie warunki w danym przypadku panują w beGM. A Ty to bezczelnie wykorzystujesz. To się powinno zmienić w tej grze. 

lol

bardzo bezczelnie wykorzystuje! Tak, że normalnie manipuluje innymi haha  Łykaja gm'owie begm te cytaty jak pelikany

a tak zupełnie poważnie,

co najwyżej Ty bezczelnie sugerujesz innym, że nie są zdolni do podejmowania samodzielnych, poprzedzonych analizą, decyzji. 

10 minut temu, karpik napisał:

Nie mówię, że Irving się źle czuje w Knicks, ale w jego przypadku można to krótko uciąć, że kontrakt to on podpisał, ale w zeszłym roku. Irving również podpisał swego czasu extension z Cavs, kiedy wracał LeBron, no i publicznie deklarował, że zostanie Bostonie, a potem, tak jakoś wychodziło inaczej.

wiadomo

pozyjemy zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako formę zabawy zrobiłem kilka rankingów związanych z ratingami graczy z NBA2k. Niektóre wyniki wyszły całkiem zabawne, niektóre bardzo zaskakujące:)

Zrobiłem 3 rankingi. Pierwszy dotyczy graczy, którzy załapali się do TOP 50 najlepszych graczy w NBA 2k ( dokładnie 52, granica ratingu wynosi 84). Drugi dotyczy graczy, którzy załapali się do kolejne setki ( około), gdzie granicą ratingu jest 78. Trzeci ranking to średnia ważona wg wzoru: 2xliczba graczy 84+ dodać 1x liczba graczy 78 +( który powinien najbardziej wypośrodkować granicę między posiadaniem dużej liczby dobrych graczy, a dużej liczby graczy TOP 50). Wyniki ( proszę traktować jako ciekawostkę) są następujące:

Ranking TOP 50

1Charlotte Hornets, Houston Rockets, Los Angeles Lakers, Toronto Raptors po 4 graczy

2 Miami Heat, Minnesota Timberwolves, New York Knicks, Orlando Magic - po 3 graczy

3 Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Indiana Pacers, Milwaukee Bucks, Oklahoma City Thunder, Philadelphia 76ers, San Antonio Spurs, Washington Wizards - po 2 graczy

4 Atlanta Hawks, Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Denver Nuggets, Detroit Pistons, Phoenix Suns, Sacramento Kings, Utah Jazz - po 1 graczu

Pozostałe teamy nie posiadają żadnego gracza z TOP 50 wg NBA 2k

Ranking dalsze TOP 100

1 Atlanta Hawks - 6 graczy

2 Detroit Pistons, Charlotte Hornets, Oklahoma City Thunder, Phoenix Suns - po 5 graczy

3 Brooklyn Nets, Philadelphia 76ers, Cleveland Cavaliers, Denver Nuggets - po 4 graczy

4 Boston Celtics, Chicago Bulls, Miami Heat, Milwaukee Bucks, Houston Rockets, New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs, Minnesota Timberwolves, Utah Jazz, Golden State Warriors, Sacramento Kings - po 3 graczy

5 New York Knics, Toronto Raptors, Indiana Pacers, Orlando Magic, Washington Wizards, Los Angeles Clippers - po 2 graczy

6 Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies, Los Angeles Lakers - po 1 graczu

7 Portland Trail Blazers - 0 graczy

Ranking łączny ( 2xTOP 50 + 1x dalsze TOP100)

1. Charlotte Hornets - 13 punktów

2. Houston Rockets - 11 punktów

3. Toronto Raptors - 10 punktów

4. Miami Heat, Oklahoma City Thunder, Los Angeles Lakers, Minnesota Timberwolves - 9 punktów

5. New York Knicks, Philladelphia 76ers, Atlanta Hawks, Orlando Magic - 8 punktów

6. Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Golden State Warriors, Phoenix Suns, San Antonio Spurs - 7 punktów

7. Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers, Denver Nuggets, Washington Wizards - 6 punktów

8. Boston Celtics, Dallas Mavericks, Utah Jazz, Sacramento Kings - 5 punktów

9. Brooklyn Nets - 4 punkty

10. Chicago Bulls, New Orleans Pelicans -3 punkty

11. Los Angeles Clippers - 2 punkty

12. Memphis Grizzlies - 1 punkt

13. Portland Trail Blazers - 0 punktów

Gdyby to przełożyć na tabelę sezonu regularnego:

Wschód

1. Charlotte Hornets

2. Toronto Raptors

3. Miami Heat

4-7 New York Knicks, Philadelphia 76ers, Orlando Magic, Atlanta Hawks

8-9 Detroit Pistons, Milwaukee Bucks

10-12 Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers, Washington Wizards

13 Boston Celtics

14 Brooklyn Nets

15 Chicago Bulls

Zachód

1. Houston Rockets

2-4 Los Angeles Lakers, Minnesota TImberwolves, Oklahoma City Thunder

5-7 Phoenix Suns, Golden State Warriors, San Antonio Spurs

8 Denver Nuggets

9-11 Dallas Mavericks, Utah Jazz, Sacramento Kings

12 New Orleans Pelicans

13 Los Angeles Clippers

14 Memphis Grizzlies

15 Portland Trail Blazers

 

W pojedynku konferencji lepszy okazał się Wchód: 108 do 86 punktów.

Zaskakuje bardzo wysoka pozycja Thunder i bardzo niskie pozycje Denver i Dallas. Według rankingu z 11 najlepszych ekip aż 7 gra na Wschodzie, a tylko 4 na Zachodzie.

Jak wspominałem to tylko ciekawostka, niektóre ratingi są w nba 2k co najmniej dziwne.

Jeżeli się gdzieś pomyliłem, to sorry, nie zrobiłem tego celowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Ranking łączny ( 2xTOP 50 + 1x dalsze TOP100)

1. Charlotte Hornets - 13 punktów

2. Houston Rockets - 11 punktów

3. Toronto Raptors - 10 punktów

4. Miami Heat, Oklahoma City Thunder, Los Angeles Lakers, Minnesota Timberwolves - 9 punktów

5. New York Knicks, Philladelphia 76ers, Atlanta Hawks, Orlando Magic - 8 punktów

6. Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Golden State Warriors, Phoenix Suns, San Antonio Spurs - 7 punktów

7. Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers, Denver Nuggets, Washington Wizards - 6 punktów

8. Boston Celtics, Dallas Mavericks, Utah Jazz, Sacramento Kings - 5 punktów

9. Brooklyn Nets - 4 punkty

10. Chicago Bulls, New Orleans Pelicans -3 punkty

11. Los Angeles Clippers - 2 punkty

12. Memphis Grizzlies - 1 punkt

13. Portland Trail Blazers - 0 punktów

Gdyby to przełożyć na tabelę sezonu regularnego:

 

Zachód

1. Houston Rockets

2-4 Los Angeles Lakers, Minnesota TImberwolves, Oklahoma City Thunder

5-7 Phoenix Suns, Golden State Warriors, San Antonio Spurs

8 Denver Nuggets

9-11 Dallas Mavericks, Utah Jazz, Sacramento Kings

12 New Orleans Pelicans

13 Los Angeles Clippers

14 Memphis Grizzlies

15 Portland Trail Blazers

 

 

O Jezusku najsłodszy jaki piękny ranking! Na jednej półce z Lakersami, Heat i Wolves. To chyba świadczy że raczej dobrą robotę odwaliłem w offseason i jaką głębię mam.

HCA I am coming for ya!

Jak Fluber nie dostanie za to serduszka w prawym górnym rogu postu, to jesteście fujary! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

O Jezusku najsłodszy jaki piękny ranking! Na jednej półce z Lakersami, Heat i Wolves. To chyba świadczy że raczej dobrą robotę odwaliłem w offseason i jaką głębię mam.

HCA I am coming for ya!

Jak Fluber nie dostanie za to serduszka w prawym górnym rogu postu, to jesteście fujary! 

Dodam tylko, że na Twój wynik złożyli się: SGA i Nurkić w TOP 50 oraz Brogdon, Rose, Randle, Anunoby oraz Hachimura na miejscach 51-150. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dodam tylko, że na Twój wynik złożyli się: SGA i Nurkić w TOP 50 oraz Brogdon, Rose, Randle, Anunoby oraz Hachimura na miejscach 51-150. 

Czyli w zasadzie moje dwa ostatnie transfery pchnęły mnie mocno w górę, bo w przedostatnim przyszedł Brogdnon, a w ostatnim Randle i Rose.

@fluber z ciekawości - który jest Norman Powell?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Czyli w zasadzie moje dwa ostatnie transfery pchnęły mnie mocno w górę, bo w przedostatnim przyszedł Brogdnon, a w ostatnim Randle i Rose.

Drummond i Aldridge są w TOP 50 też, więc niekoniecznie:) Generalnie w tym rankingu NBA 2k wysocy są chyba za wysoko ocenieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Drummond i Aldridge są w TOP 50 też, więc niekoniecznie:) Generalnie w tym rankingu NBA 2k wysocy są chyba za wysoko ocenieni:)

Nie było opcji aby mieć i jednego i drugiego na raz. W zasadzie to nawet bym tak nie chciał. A później się okazało, że nie chcę ich obu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber czy to ze zostałeś oszukany w AlltimeSocerze tez podsunęła Ci matematyka z Overali w Fifie 98’? 
 

w sumie wiem, ze wrzuciłeś to bardziej dla beki niż jako argument w dyskusji, ale to ze Eld twierdzi, ze teraz ma zespół na poziomie tych z którymi się znajduje jest przezabawne wiec cieszę się ze to zrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

w sumie wiem, ze wrzuciłeś to bardziej dla beki niż jako argument w dyskusji, ale to ze Eld twierdzi, ze teraz ma zespół na poziomie tych z którymi się znajduje jest przezabawne wiec cieszę się ze to zrobiłeś :)

A gdzie ja napisałem, że tak twierdzę? Masz cholernie dziwną tendencję do insynuowania, czegoś, czego nikt nie powiedział. Dla beki to ja ostatnio czytam Twoje posty. Zero merytoryki, 100% robienia sobie jaj. Ciesz się, że tego Maca masz obok bo on podciągnie do góry średnią jakość wypowiedzi płynących ze strony Wolves.

To, że w rankingu wypadam tak a nie inaczej nie świadczy, że mam równie mocną drużynę co Wolves, Lakers czy Heat. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, co pisałem - nie mam superstara. Jeszcze.

No ale to trzeba umieć czytać i interpretować odpowiednio. A Ty albo jednego, albo drugiego nie umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LONGER01 napisał:

Wschód dużo więcej wydaję na zawodników.  Tylko Raptors i Magic z topu nie są w podatku

Generalnie bez sprawdzania, w ciemno mogę powiedzieć, że wydajemy więcej kasy na salary niż rl NBA, a na koniec i tak ludzie krytykują system finansowy zamiast się zastanowić czy po prostu dobrze ulokowali pieniądze.

E: choć jak pobieżnie sprawdziłem, to chyba nie ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Generalnie bez sprawdzania, w ciemno mogę powiedzieć, że wydajemy więcej kasy na salary niż rl NBA, a na koniec i tak ludzie krytykują system finansowy zamiast się zastanowić czy po prostu dobrze ulokowali pieniądze.

Heh. To samo przyszło mi przed chwilą na myśl jak wprowadzałem Bucksom supermaksa Giannisa. SlaKB ma 7 graczy w rotacji i już 156 milionów w payrollu. A już kwoty jakie wpisywałem Giannisowi przyprawiły mnie o zawroty głowy i aż dwa razy sprawdziłem. Player option - prawie 52 miliony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Generalnie bez sprawdzania, w ciemno mogę powiedzieć, że wydajemy więcej kasy na salary niż rl NBA, a na koniec i tak ludzie krytykują system finansowy zamiast się zastanowić czy po prostu dobrze ulokowali pieniądze.

Wydajemy łącznie prawie 140 milionów dolarów mniej, średnio prawie 5 milionów dolarów per team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Wydajemy łącznie prawie 140 milionów dolarów mniej, średnio prawie 5 milionów dolarów per team.

Nie chcę Ci męczyć dupska, ale raz jeszcze poproszę, tak z ciekawości rzucisz mi okiem na tego Normana Powella na którym w rankingu stoi? Bo trochę dla mnie zdziwko, że koleś nie łapie się do top 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie chcę Ci męczyć dupska, ale raz jeszcze poproszę, tak z ciekawości rzucisz mi okiem na tego Normana Powella na którym w rankingu stoi? Bo trochę dla mnie zdziwko, że koleś nie łapie się do top 150.

Do TOP 150 łapią się wszyscy gracze z ratingiem minimum 78, Norman Powell ma 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.