Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ignazz napisał:

po jaki kij tu wchodzę jak dopiero od 18:00 będę mecze oglądał po robocie....

już wystarczy że gdzieś mi wpadło info że Gasol został wyjaśniony

Co będziesz do 18 czekał. Pomogę Ci.

Lakers przegrali, bo PG13 jak to w RS zwykle bywa - błyszczy, a Netsi roznieśli GSW którzy to z ilości cegieł wybudowali kilka domów w okolicy nowej areny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

pojawia się jedno istotne pytanie.

Czy Kyrie będzie jednym z finalistów wyścigu o MVP. 

Ogólnie przewiduje jego najlepszy sezon w karierze i wiele przeprosin.

Wchodzę w zakład, że nie będzie nawet w top 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

pojawia się jedno istotne pytanie.

Czy Kyrie będzie jednym z finalistów wyścigu o MVP. 

Ogólnie przewiduje jego najlepszy sezon w karierze i wiele przeprosin.

W RotoGM - jak najbardziej :) 

Gdybyś jednak budował team taki na poważnie, który mógłby ze sobą grać, to absolutnie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodzić takich trzech graczy w jednym zespole to jest niewykonalne, żeby ktoś nie był poszkodowany. Dzisiejszy mecz Brooklynu tylko mnie w tym utwierdził. Bo zakładając, że zamiast KD jest Kawhi, to w kogo rolę w takim zespole wcieli się AD. 

Team oczywiście mocny, ale nie widzę możliwości, żeby każdy z big3 był zadowolony z funkcjonowania w takich warunkach. 

@człowiek...morza może mydlić oczy, ale to w końcu musi pierdolnąć. Ciekawe tylko czy prędzej czy później i który zawodnik nie wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Pogodzić takich trzech graczy w jednym zespole to jest niewykonalne, żeby ktoś nie był poszkodowany. Dzisiejszy mecz Brooklynu tylko mnie w tym utwierdził. Bo zakładając, że zamiast KD jest Kawhi, to w kogo rolę w takim zespole wcieli się AD. 

Team oczywiście mocny, ale nie widzę możliwości, żeby każdy z big3 był zadowolony z funkcjonowania w takich warunkach. 

@człowiek...morza może mydlić oczy, ale to w końcu musi pierdolnąć. Ciekawe tylko czy prędzej czy później i który zawodnik nie wytrzyma. 

W Tysona Chandlera 2.0, ale to jest roto, to tu łączenie 3 Gwiazd w prime, gdzie nikt tu nie będzie 3 opcją  nie ma najwyraźniej znaczenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Braveheart22 napisał:

Pogodzić takich trzech graczy w jednym zespole to jest niewykonalne, żeby ktoś nie był poszkodowany.

W 95 % mistrzowskich drużyn ktoś z najlepszych był poszkodowany.

Niemniej skutkiem tego jest najlepsza drużyna.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

A no jak po całym preseason to Mychal Mulder to najlepszy shooter w Warriors :D 

A poważniej - nie wiem w jaki sposób chcesz go jako two-way przedstawiać, na pewno się poprawił już w zeszłym sezonie i nie jest totalną czarną dziurą po tej stronie boiska. Ale czy to naprawi Ci defensywę to nie wiem:)

Co innego trafiać albo nie trafiać a co innego jednak lepiej czytać grę, czy poprawić pracę stop:) 

41 minut temu, january napisał:

. Ale czy to naprawi Ci defensywę to nie wiem:)

BTW. Mam chyba 8 graczy w Top 100 ESPN Drpm więc tam raczej nie ma co naprawiać:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

W Tysona Chandlera 2.0, ale to jest roto, to tu łączenie 3 Gwiazd w prime, gdzie nikt tu nie będzie 3 opcją  nie ma najwyraźniej znaczenia. :) 

Cytat

Kyrie Irving: "I really don’t care for any of those individual accolades or goals. I just want a championship"

 

Może pozostawmy głos samym zainteresowanym. Kyrie jak widać się dostosuje.

 

Cytat

 

The 10-year veteran talked about eschewing "hero ball" and the pursuit of individual numbers at this point in his career.

“It’s been a long journey to get here and to be able to master this craft and to learn that it’s not just about hero basketball, it’s about how great the team is,” Irving said. I think I got caught up in that in my career a few times in just trying to play hero basketball. Where the team success is really going to dictate how great you are as an individual and how great you play your role. Being here in this present moment, I’m enjoying that and I’m embracing that.”

Irving was asked if there was a particular moment that led to the shift in his mindset.

“I think it’s just the right time, right situation, right environment,” he said after his first regular season game with Durant in Brooklyn. “To explain that, as a young player, you think that scoring a bunch of points, doing a bunch of things, getting individual accolades is great.

"And I definitely was going after those things. Now I really don’t care for any of those individual accolades or goals. It really doesn’t bother me. I know I’m validated culturally and that’s all that matters. I don’t need an All-NBA. I don’t need a MVP, I just want a championship with a great team that I can look back on history and say we did it our way and we had fun doing it.”

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

W 95 % mistrzowskich drużyn ktoś z najlepszych był poszkodowany.

Niemniej skutkiem tego jest najlepsza drużyna.

W ilu mistrzowskich teamach grało takie big3? 

I tylko nie mów mi, że Kyrie będzie Sugar Rayem czy Klayem, bo to nie ta głowa, charakter. 

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Może pozostawmy głos samym zainteresowanym. Kyrie jak widać się dostosuje.

Kocham takie cytaty, które nijak się mają do naszej gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Kocham takie cytaty, które nijak się mają do naszej gry :P

a dlaczego maja sie nijak?

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

W ilu mistrzowskich teamach grało takie big3? 

nie wiem nie chce na ten temat mi sie myslec.

ale dodanie duranta do gsw nie spowodowalo, iz byli gorsza druzyna.

ta lige dalej wygrywa talent. talent trojki irving-leonard-davis wzajemnie w jakims stopniu sie ogranicza, ale na pewno nie wyklucza. na pewno lepiej uzupelnia sie, niz trio wade-lbj-bosh.

+leonard.i davs to top two-way gwiazd w lidze, a chyba nawet najlepsi.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

pojawia się jedno istotne pytanie.

Czy Kyrie będzie jednym z finalistów wyścigu o MVP. 

Ogólnie przewiduje jego najlepszy sezon w karierze i wiele przeprosin.

Na ten moment chyba jest drugi w wyścigu.

Pierwsze miejsce to Playoff P, którym tym razem postanowił nie tylko w PO wejść na kosmiczny poziom, ale już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Inny zespół, inne środowisko itd. Jestem ciekaw czy tak śmiało by mówił, gdyby miał dwóch zdecydowanie lepszych grajków obok i byłby w cieniu. 

skoro podpisal kontrakt, to znaczy, ze nie ma z tym problemu.

i celem jest "win championship"

trudno o wiekszy cement niz podpisanie kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to grubo, nie za ryzykownie?

Zakładam historię jego kontuzji.

Giannis, LBJ, Doncić, Harden, Curry to raczej pewniacy.

A jak nie Curry to wyżej na RS mam jeszcze Jokića, Davisa, Duranta, Lillarda, Leonarda ( jakie nie będzie load managment ) i PG13 ( tego w formie z OKC RS ). Dopiero gdzieś w drugiej dziesiątce miał bym Irivinga w okolicach Tatuma.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.