Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ale tak konkretnie, to gdzie Fluber na ten moment zostałeś skrzywdzony?

zajales 5 miejsce w abrdzo silnej konfie (do lepszych raciles po 1 W), wyprzedzajac m.in wspomnianych Knicks.

a jak sam zwrociles uwage twoja trojka najlepszych zawodnikow, w tym kon pocaigowy westbrook mieli kontuzje na ile? 50 spotkan?

No coś koło tego;) 

Nie uważasz że wobec powyższego co napisales naturalną konsekwencja wzmocnienia składu i premiowana w skróconym sezonie zgrania i szerokiej rotacji nie powinno być stawianie mnie w gronie kandydatów do wygranego sezonu regularnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No coś koło tego;) 

Nie uważasz że wobec powyższego co napisales naturalną konsekwencja wzmocnienia składu i premiowana w skróconym sezonie zgrania i szerokiej rotacji nie powinno być stawianie mnie w gronie kandydatów do wygranego sezonu regularnego? 

o wygranie sezonu regularnego na wschodzie walczy w gruncie rzeczy 6 czy 7 drużyn.

także Ty 

a majac na uwadze, ze nie masz najlepszego z nich skladu, ale nadrabiasz szerokoscia, to pewnie zajmiesz gdzies miesjce po srodku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

o wygranie sezonu regularnego na wschodzie walczy w gruncie rzeczy 6 czy 7 drużyn.

także Ty 

a majac na uwadze, ze nie masz najlepszego z nich skladu, ale nadrabiasz szerokoscia, to pewnie zajmiesz gdzies miesjce po srodku

6 - hornets, bucks, magic, Raptors, heat i knicks.  Chociaż co do bucks mam ogromne wątpliwości na ten moment

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

a majac na uwadze, ze nie masz najlepszego z nich skladu, ale nadrabiasz szerokoscia, to pewnie zajmiesz gdzies miesjce po srodku

W normalnym sezonie bym się zgodził ale nie w takim. Tutaj każda gwiazda opuści pewnie 15 meczów nawet jak będzie zdrowa. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto gracze z draftu 2017, którzy dostali w rl extensions:

  • Donovan Mitchell (Jazz😞 Five years, maximum salary (story). Projected value of $163,000,590. Projected value can increase to $195,600,710 if Mitchell earns All-NBA honors in 2021. Includes fifth-year player option and 15% trade kicker.
  • Jayson Tatum (Celtics😞 Five years, maximum salary (story). Projected value of $163,000,590. Projected value can increase to $195,600,710 if Tatum earns All-NBA honors in 2021. Includes fifth-year player option and 15% trade kicker.
  • Bam Adebayo (Heat😞 Five years, maximum salary (story). Projected value of $163,000,590. Projected value can increase to $195,600,710 if Adebayo earns MVP honors in 2021 ($185,820,675 for All-NBA First Team; $179,300,645 for Defensive Player of the Year).
  • De’Aaron Fox (Kings😞 Five years, maximum salary (story). Projected value of $163,000,590. Projected value can increase to $195,600,710 if Fox earns First Team All-NBA honors in 2021 ($182,560,660 for Second Team; $169,522,180 for Third Team).
  • Jonathan Isaac (Magic😞 Four years, $80,000,000 (story).
  • Derrick White (Spurs😞 Four years, $73,000,000 (story).
  • OG Anunoby (Raptors😞 Four years, $72,000,000 (story). Includes fourth-year player option.
  • Luke Kennard (Clippers😞 Four years, $56,000,000 (story). Includes $8MM in incentives.
  • Markelle Fultz (Magic😞 Three years, $50,000,000 (story). Includes third-year team option.
  • Kyle Kuzma (Lakers😞 Three years, $40,000,000 (story). Includes third-year player option.

 

Warto porównać ich sytuację z rl z tą u nas: 

W rl kluby zmienili tylko Kennard (teraz) i Fultz trafiając do Orlando.

U nas klubu nie zmienili tylko Mitchell (Magic) i Kennard (Hornets)

Czyli w rl na 10 kluby zmieniło tylko 2, a u nas tylko 2 nie zmieniło.. 

Tatum - jedna wymiana z Magic do Wolves.

Adebayo - jedna wymiana z Wizards do Rockets

Fox - widzę, że w drafcie wybrali go Pels, ale pamiętam jak czytałem, że Dnc pozyskiwał go od Mavs za Anunobiego (jak bym nie oddał go za Foxa) i Jarretta Allena, póżniej drugi/trzeci deal to Fox za Lowrego do Raptors i trzeci/czwarty to Fox do Celtics;

Isaac - jeden deal (ostatnio) z Mavs do Jazz;

White - wybrał go Człowiek_Scout, ale sprzedał bodajże do Heat, nie wiem jak tam dalej, ale później White znalazł się w Hawks i teraz w Socie - przynajmniej 3 deale;

Anunoby - Dnc oddał go do Mavs za Foxa - jeden deal, dalej trafił za Z. Smitha do Hornets - drugi deal i trzeci z Hornets za Sabonisa do Thunder;

Kennarda - widzę, że w drafcie wybrali jednak Bucks, czyli tez musiał być jakiś deal do Hornets (może podczas draftu?);

Fultz - z Bostonu chyba do Pacers (ale mogę się mylić) - jeden deal i drugi z Pacers do Grizzlies za Conleya;

Kuzma - z Magic do Hornets ja go oddawałem;

Jak dodamy do tego J. Allena, który u nas podpisał extension, to Magic mieli z tej grupy 11 graczy aż 6 w swoim składzie - Mitchell, Tatum, Fox, Kuzma, Anunoby, J. Allen;

Nie wiem, czy bym wybrał Mitchella w tamtym drafcie ( w ostatnich dniach jak szedł w górę, to brałem go pod uwagę na poważnie w Heat), ale szedłbym w jednego z dwójki Josh Jackson/Tatum, później w Smitha pewnie a poza top10 brałbym Anunobiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

 

Ale zgadzam się, możesz trochę skorzystać w tym roku na głębi składu, a u mnie LeBron to chyba chce zapieprzać na pełnej, skoro nie umie nikogo ku*wa zrekrutować do Lakers -.-. Kibicowanko Mulderom i Morganom czas start :D 

To był pomysł LeBrona, żeby wydać MLE na Muldera?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Kennard był wymieniony w trakcie jego rookie sezonu, ale już po drafcie.

Czyli tylko Mitchell ostał się z tej grupy bez wymiany ;) 

Klubu nie zmienili jeszcze u nas od draftu 3 inni gracze: 

1. Zach Collins (Mavs)

2. Lauri Markkanen (Pistons)

3. Edmond Sumner (Pels)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli tylko Mitchell ostał się z tej grupy bez wymiany ;) 

Klubu nie zmienili jeszcze u nas od draftu 3 inni gracze: 

1. Zach Collins (Mavs)

2. Lauri Markkanen (Pistons)

3. Edmond Sumner (Pels)

Spokojnie będzie można dodać jeszcze 4 lata do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli tylko Mitchell ostał się z tej grupy bez wymiany ;) 

Klubu nie zmienili jeszcze u nas od draftu 3 inni gracze: 

1. Zach Collins (Mavs)

2. Lauri Markkanen (Pistons)

3. Edmond Sumner (Pels)

Edek Sumner to kolejne potwierdzenie stabilności i kultury organizacji Pelicans. 

11 godzin temu, BMF napisał:

W prawdzie mordowanie karpia na Wigilię po ubiegłorocznej loterii stało się niepokojąco przyjemne, ale fakty są takie, że Dallas po trzech latach mają top3 najciekawszych młodych teamów w beGM, a tutaj leci porównanie do Kings, Hornets czy Knicks, którzy nie zbliżyli się do tego w realu przez 15 lat. Litości. 

Wydaje mi się, że pozycje i drogę Mavs porównałem bardziej do Sixers, bo ich tankowanie dało podobny efekt, natomiast chodzi mi jaką reputacją cieszą się u Nas. Jako fan Mavs znam podejście Cubana i on by nigdy nie pozwolił na tak długie, haniebne tankowanie. Przypominam też, że w podobnym tonie wypowiadał się Carlisle, że odejdzie jak klub nie da mu PO rosteru. Kultura Mavs względem RL została zaorana. 

Myślę, że nie powinieneś się obrażać BMF, tylko spokojnie poczekać na moją serię artykułów. Może pozwoli Ci to w jakimś stopniu zrozumieć inne podejście niż twoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF zacznij w końcu budować silny team - spójrz, Fluber zrobił to ot tak z niczego. Mając team walczący o coś, zmieni się Tobie podejście do gry, bo jak na razie odkąd gram tylko stoisz z boku i oglądasz wszystko poza draftem i dealami, gdzie otrzymujesz assety za niechcianych graczy. 

U nas policzę jak wszyscy domkną składy, a tak to wygląda w rl:

Here are the number of returning players for each of the NBA’s 30 teams, from most to fewest:

  1. Chicago Bulls: 14
    Indiana Pacers: 14
  2. Boston Celtics: 13
    Brooklyn Nets: 13
    Memphis Grizzlies: 13
    Miami Heat: 13
    San Antonio Spurs: 13
  3. Golden State Warriors: 12
    Orlando Magic: 12
  4. Cleveland Cavaliers: 11
    Los Angeles Clippers: 11
    Los Angeles Lakers: 11
    Minnesota Timberwolves: 11
    New York Knicks: 11
    Sacramento Kings: 11
    Toronto Raptors: 11
    Utah Jazz: 11
    Washington Wizards: 11
  5. Charlotte Hornets: 10
    Dallas Mavericks: 10
    Denver Nuggets: 10
  6. Portland Trail Blazers: 9
  7. Atlanta Hawks: 8
    Houston Rockets: 8
    New Orleans Pelicans: 8
    Phoenix Suns: 8
  8. Milwaukee Bucks: 7
    Philadelphia 76ers: 7
  9. Oklahoma City Thunder: 6
  10. Detroit Pistons: 4
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje mi się, że pozycje i drogę Mavs porównałem bardziej do Sixers, bo ich tankowanie dało podobny efekt, natomiast chodzi mi jaką reputacją cieszą się u Nas. Jako fan Mavs znam podejście Cubana i on by nigdy nie pozwolił na tak długie, haniebne tankowanie. Przypominam też, że w podobnym tonie wypowiadał się Carlisle, że odejdzie jak klub nie da mu PO rosteru. Kultura Mavs względem RL została zaorana

Oj Marcus, ale głupoty wypisujesz. Mavs w realu tankowali 3 sezony, dokładnie tyle ile ja :)

W sezonie 16/17 mieli w rl 9. od końca bilans, ja piąty.

W sezonie 17/18 mieli w rl 3. od końca bilans, ja też.

W sezonie 18/19 mieli w rl 7. od końca bilans, ja dziewiąty.

W zeszłym sezonie weszli do PO, a ja byłem w play-in, a gdyby kontuzje nie załatwiły sezonu Zionowi i Isaakowi, to pewnie też byłbym w PO.

Mam nadzieję, że zmieniłeś zdanie na temat kultury organizacji rl Mavs i Cubanie, bo że o mnie zmienisz zdanie to już nie mam nadziei ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, fluber napisał:

Wolves: Miles Bridges, Dwight Howard, McLaughlin, Derrick White, Robert Williams

Wolves zawsze będę mieć na parkiecie kogoś z trójki ( booker - tatum - pgeorge, a nawet raczej kogoś z tej pierwszej dwojki co daje elite scoring w dowolnym momencie ).

To już chyba mocno wpływa na jakość ławki,  ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karpik napisał:

Oj Marcus, ale głupoty wypisujesz. Mavs w realu tankowali 3 sezony, dokładnie tyle ile ja :)

W sezonie 16/17 mieli w rl 9. od końca bilans, ja piąty.

W sezonie 17/18 mieli w rl 3. od końca bilans, ja też.

W sezonie 18/19 mieli w rl 7. od końca bilans, ja dziewiąty.

W zeszłym sezonie weszli do PO, a ja byłem w play-in, a gdyby kontuzje nie załatwiły sezonu Zionowi i Isaakowi, to pewnie też byłbym w PO.

Mam nadzieję, że zmieniłeś zdanie na temat kultury organizacji rl Mavs i Cubanie, bo że o mnie zmienisz zdanie to już nie mam nadziei ;)

Tu się zgadzam mimo ze rywal zza miedzy. Mogło to w zdrowiu totalnie inaczej wyglądać i nie musimy być tak krytyczni do tego zanurkowania aby uporządkować drogę GM. Od jakiegoś czasu widzę sporo krytyki praktycznie każdego GM. My tu mamy jakiegoś gościa którego możemy pochwalić a nie zniszczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.